Metallurg-M Lipetsk - FC Urozhay Elan (0-5), maç sonucu, istatistikler ve seriler
İlk onbirler
İlk onbirler doğrulandı
77.7 %
Mükemmel kompozisyondan
# | oyuncu | durum | Yaş | € | Değerlendirme |
---|---|---|---|---|---|
81 | Pavel Korablin | G | |||
3 | Artem Perevozchikov | D | |||
18 | Nikolay Smirnykh | D | 19 | ||
13 | Maksim Kondratov | D | |||
20 | Nikita Lytkin | D | |||
5 | Aleksandr Strakhov | M | |||
6 | Ivan Sazonov | M | |||
9 | Vsevolod Sokov | M | |||
17 | Vladimir Meshcheryakov | M | |||
21 | Sergey Bolshakov | M | |||
19 | Sergey Gorbatenko | F | 20 | ||
vekil | |||||
10 | Anton Glebov | M | |||
12 | Ivan Veretin | M | |||
99 | Mikhail Repolovskiy | D | |||
1 | Dmitriy Yesipov | G | |||
11 | Dmitry Kukishev | D | |||
15 | Anatoly Pakhomov | D | |||
77 | Viktor Dolmatov | M | |||
88 | Artem Zlobin | M |
İlk onbirler doğrulandı
40.7 %
Mükemmel kompozisyondan
# | oyuncu | durum | Yaş | € | Değerlendirme |
---|---|---|---|---|---|
1 | Egor Shulyak | G | |||
15 | Ivan Frolov | D | |||
21 | Vladimir Semenov | D | |||
4 | Maksim Lavrentjev | D | |||
5 | Dmitriy Machugin | D | |||
13 | Igor Krutov | M | 27 | ||
22 | Sergei Serchenkov | M | 26 | 0,2M+ | |
2 | Timofey Sonin | M | |||
19 | Nikita Gavrilov | M | |||
20 | Mark Rebrikov | M | |||
10 | Aleksandr Blinov | F | |||
vekil | |||||
6 | Nikita Zotjev | M | |||
17 | Viktor Efimov | D | |||
14 | Sergey Maksimov | D | |||
11 | Rashid Rezyukin | F | |||
9 | Daler Daurskiy | F | |||
16 | Nikita Melnikov | G | |||
12 | Mikhail Shilovskiy | D |
Olaylar: Metallurg-M Lipetsk
Championship SFF Center | |||
yuvarlak 18 | |||
2024-08-05 | Metallurg-M Lipetsk - Rotor-M Volgograd | - | |
yuvarlak 16 | |||
2024-07-30 | SSHOR №1-ADAMAS Belgorod - Metallurg-M Lipetsk | - | |
yuvarlak 17 | |||
2024-07-23 | Metallurg-M Lipetsk - FC Yelets | - | |
yuvarlak 10 | |||
2024-07-16 | FC Urozhay Elan - Metallurg-M Lipetsk | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-07-06 | Metallurg-M Lipetsk - FC Khimmash-Servis Borisoglebsk | 0 - 4 | |
yuvarlak 13 | |||
2024-07-03 | Akademia Football Tambov - Metallurg-M Lipetsk | 7 - 0 | |
yuvarlak 12 | |||
2024-06-26 | FC Kristall-MEZ Borisoglebsk - Metallurg-M Lipetsk | 2 - 0 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-06-19 | FC Lokomotiv Liski - Metallurg-M Lipetsk | 5 - 0 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-06-05 | FC Yelets - Metallurg-M Lipetsk | 3 - 1 |
dizi 6
Genel
Metallurg-M Lipetsk Gol yenilen maçlar 28
Metallurg-M Lipetsk 2.5 gol üstü 10 itibaren 10
Metallurg-M Lipetsk Karşılıklı gol 4 itibaren 5
Metallurg-M Lipetsk İlk gol yiyen 5 itibaren 7
FC Urozhay Elan Gol yenilen maçlar 3
FC Urozhay Elan 2.5 gol üstü 6 itibaren 7
Metallurg-M Lipetsk - FC Urozhay Elan
Russia Amateur, Championship SFF Center, maç Metallurg-M Lipetsk - FC Urozhay Elan, başlangıç zamanı 2024-04-13 13:30:00 uluslararası saat.
Metallurg-M Lipetsk Ve FC Urozhay Elan şampiyonaya katılır Championship SFF Center, Russia Amateur.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: FC Urozhay Elan
Championship SFF Center | |||
yuvarlak 17 | |||
2024-07-26 | FC Lokomotiv Liski - FC Urozhay Elan | - | |
yuvarlak 16 | |||
2024-07-19 | FC Urozhay Elan - Rotor-M Volgograd | - | |
yuvarlak 10 | |||
2024-07-16 | FC Urozhay Elan - Metallurg-M Lipetsk | - | |
yuvarlak 15 | |||
2024-07-12 | FC Urozhay Elan - Akademia Football Tambov | - | |
yuvarlak 13 | |||
2024-07-10 | FC Urozhay Elan - SSHOR №1-ADAMAS Belgorod | - | |
Volgograd Oblast Liga | |||
yuvarlak 7 | |||
2024-07-06 | FC Urozhay Elan - FC ERS Complect Volgograd | 4 - 2 | |
Volgograd Oblast Cup | |||
yuvarlak 28 | |||
2024-07-03 | FC Ermak Volgograd - FC Urozhay Elan | 1 - 3 | |
Volgograd Oblast Liga | |||
yuvarlak 6 | |||
2024-06-29 | FC Akhtuba - FC Urozhay Elan | 0 - 5 | |
yuvarlak 5 | |||
2024-06-23 | FC Tekstilshchik Kamyshin - FC Urozhay Elan | 1 - 4 | |
Championship SFF Center | |||
yuvarlak 12 | |||
2024-06-22 | FC Urozhay Elan - FC Khimmash-Servis Borisoglebsk | 0 - 0 |
Puan durumu
Championship SFF Center – East 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Lokomotiv Liski | 12 | 9 | 3 | 0 | 35:10 | 30 |
2
|
FC Khimmash-Servis Borisoglebsk | 12 | 7 | 4 | 1 | 21:6 | 25 |
3
|
FC Urozhay Elan | 10 | 7 | 2 | 1 | 28:13 | 23 |
4
|
Rotor-M Volgograd | 11 | 5 | 2 | 4 | 22:17 | 17 |
5
|
FC Kristall-MEZ Borisoglebsk | 13 | 4 | 5 | 4 | 14:12 | 17 |
6
|
Akademia Football Tambov | 14 | 3 | 3 | 8 | 18:20 | 12 |
7
|
FC Yelets | 11 | 3 | 2 | 6 | 18:28 | 11 |
8
|
SSHOR №1-ADAMAS Belgorod | 11 | 2 | 3 | 6 | 19:27 | 9 |
9
|
Metallurg-M Lipetsk | 12 | 0 | 2 | 10 | 3:45 | 2 |
Championship SFF Center – West 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Atom Novovoronezh | 14 | 12 | 1 | 1 | 57:14 | 37 |
2
|
FC Kameya-SGUS Smolensk | 14 | 10 | 1 | 3 | 26:16 | 31 |
3
|
FC Metallurg-Oskol | 14 | 10 | 0 | 4 | 33:14 | 30 |
4
|
FC Aleksandr Dyatkovo | 14 | 7 | 4 | 3 | 24:12 | 25 |
5
|
Dinamo-M Bryansk | 14 | 6 | 4 | 4 | 20:21 | 22 |
6
|
FC Orel-2 | 14 | 5 | 0 | 9 | 13:20 | 15 |
7
|
Kaluga-M | 14 | 3 | 5 | 6 | 13:22 | 14 |
8
|
Dnepr Smolensk | 14 | 3 | 3 | 8 | 9:25 | 12 |
9
|
BGUOR-AgroTrade Bryansk | 14 | 3 | 1 | 10 | 14:30 | 10 |
10
|
Avangard-M Kursk | 14 | 1 | 1 | 12 | 9:44 | 4 |
Championship SFF Center – East 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Akademia Football Tambov | ||||||
|
FC Yelets | ||||||
|
FC Lokomotiv Liski | ||||||
|
Metallurg-M Lipetsk | ||||||
|
FC Urozhay Elan | ||||||
|
Rotor-M Volgograd | ||||||
|
SSHOR №1-ADAMAS Belgorod | ||||||
|
FC Kristall-MEZ Borisoglebsk | ||||||
|
FC Khimmash-Servis Borisoglebsk |
Championship SFF Center – West 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dinamo-M Bryansk | ||||||
|
BGUOR-AgroTrade Bryansk | ||||||
|
Kaluga-M | ||||||
|
Avangard-M Kursk | ||||||
|
FC Atom Novovoronezh | ||||||
|
FC Metallurg-Oskol | ||||||
|
FC Orel-2 | ||||||
|
FC Kameya-SGUS Smolensk | ||||||
|
FC Aleksandr Dyatkovo | ||||||
|
Dnepr Smolensk |
Championship SFF Center – East 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Akademia Football Tambov | ||||||
|
FC Yelets | ||||||
|
FC Lokomotiv Liski | ||||||
|
Metallurg-M Lipetsk | ||||||
|
FC Urozhay Elan | ||||||
|
Rotor-M Volgograd | ||||||
|
SSHOR №1-ADAMAS Belgorod | ||||||
|
FC Kristall-MEZ Borisoglebsk | ||||||
|
FC Khimmash-Servis Borisoglebsk |
Championship SFF Center – West 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dinamo-M Bryansk | ||||||
|
BGUOR-AgroTrade Bryansk | ||||||
|
Kaluga-M | ||||||
|
Avangard-M Kursk | ||||||
|
FC Atom Novovoronezh | ||||||
|
FC Metallurg-Oskol | ||||||
|
FC Orel-2 | ||||||
|
FC Kameya-SGUS Smolensk | ||||||
|
FC Aleksandr Dyatkovo | ||||||
|
Dnepr Smolensk |