Frederiksberg Alliancen 2000 - Skive IK (3-2), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Frederiksberg Alliancen 2000
3rd Division | |||
yuvarlak 5 | |||
2024-08-31 | Broenshoej BK - Frederiksberg Alliancen 2000 | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-08-24 | Naesby BK - Frederiksberg Alliancen 2000 | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-08-17 | Frederiksberg Alliancen 2000 - Silkeborg Kfum | - | |
yuvarlak 2 | |||
2024-08-10 | IF Lyseng - Frederiksberg Alliancen 2000 | - | |
yuvarlak 1 | |||
2024-08-03 | Frederiksberg Alliancen 2000 - Sundby BK | - | |
2nd Division | |||
yuvarlak 10 | |||
2024-06-15 | Brabrand If - Frederiksberg Alliancen 2000 | 1 - 2 | |
yuvarlak 9 | |||
2024-06-08 | Frederiksberg Alliancen 2000 - Hallerup | 0 - 1 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-06-02 | Thisted FC - Frederiksberg Alliancen 2000 | 2 - 2 | |
yuvarlak 7 | |||
2024-05-25 | Skive IK - Frederiksberg Alliancen 2000 | 3 - 2 | |
yuvarlak 6 | |||
2024-05-18 | Frederiksberg Alliancen 2000 - BK Fremad Amager | 2 - 1 |
olasılık
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
2.7
|
3.4
|
2.3
|
Click on the odds to view the odds history
dizi 8
Genel
Frederiksberg Alliancen 2000 Kayıplar 3
Frederiksberg Alliancen 2000 Galibiyetsiz 5
Frederiksberg Alliancen 2000 Gol yenilen maçlar 4
Frederiksberg Alliancen 2000 2.5 gol altı 6 itibaren 7
Frederiksberg Alliancen 2000 Less than 4.5 cards 8 itibaren 10
Skive IK İlk gol yiyen 4 itibaren 5
Skive IK Less than 10.5 corners 5 itibaren 6
Kişisel toplantılar
Frederiksberg Alliancen 2000 + Skive IK Less than 4.5 cards 5 itibaren 6
Frederiksberg Alliancen 2000 - Skive IK
Danimarka, 2nd Division, maç Frederiksberg Alliancen 2000 - Skive IK, başlangıç zamanı 2024-04-13 11:45:00 uluslararası saat.
Frederiksberg Alliancen 2000 Ve Skive IK şampiyonaya katılır 2nd Division, Danimarka.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Skive IK
2nd Division | |||
yuvarlak 5 | |||
2024-08-31 | Skive IK - Ishøj IF | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-08-23 | Middelfart BK - Skive IK | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-08-17 | Skive IK - BK Fremad Amager | - | |
yuvarlak 2 | |||
2024-08-10 | Skive IK - Hallerup | - | |
yuvarlak 1 | |||
2024-08-03 | Bk Frem - Skive IK | - | |
yuvarlak 10 | |||
2024-06-15 | Skive IK - Thisted FC | 1 - 2 | |
yuvarlak 9 | |||
2024-06-08 | BK Fremad Amager - Skive IK | 2 - 1 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-06-01 | Hallerup - Skive IK | 1 - 2 | |
yuvarlak 7 | |||
2024-05-25 | Skive IK - Frederiksberg Alliancen 2000 | 3 - 2 | |
yuvarlak 6 | |||
2024-05-18 | Brabrand If - Skive IK | 2 - 1 |
Puan durumu
2. Division 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Esbjerg FB | 22 | 19 | 2 | 1 | 69:24 | 59 |
2
|
FC Roskilde | 22 | 13 | 5 | 4 | 40:27 | 44 |
3
|
Aarhus Fremad | 22 | 11 | 8 | 3 | 42:24 | 41 |
4
|
Middelfart BK | 22 | 12 | 5 | 5 | 34:19 | 41 |
5
|
Nykoebing FC | 22 | 9 | 6 | 7 | 31:34 | 33 |
6
|
AB Gladsaxe | 22 | 5 | 9 | 8 | 26:34 | 24 |
7
|
BK Fremad Amager | 22 | 6 | 5 | 11 | 26:36 | 23 |
8
|
Skive IK | 22 | 5 | 8 | 9 | 20:30 | 23 |
9
|
Hallerup | 22 | 6 | 3 | 13 | 38:53 | 21 |
10
|
Brabrand If | 22 | 3 | 9 | 10 | 22:32 | 18 |
11
|
Frederiksberg Alliancen 2000 | 22 | 4 | 5 | 13 | 21:36 | 17 |
12
|
Thisted FC | 22 | 4 | 5 | 13 | 24:44 | 17 |
Promotion Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Esbjerg FB | 32 | 24 | 3 | 5 | 92:37 | 72 |
2
|
FC Roskilde | 32 | 17 | 9 | 6 | 66:42 | 60 |
3
|
Aarhus Fremad | 32 | 17 | 8 | 7 | 63:41 | 59 |
4
|
Middelfart BK | 32 | 15 | 7 | 10 | 45:32 | 52 |
5
|
AB Gladsaxe | 32 | 9 | 13 | 10 | 41:51 | 40 |
6
|
Nykoebing FC | 32 | 11 | 7 | 14 | 38:62 | 40 |
Relegation Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
BK Fremad Amager | 32 | 12 | 5 | 15 | 42:46 | 41 |
2
|
Skive IK | 32 | 10 | 8 | 14 | 38:45 | 38 |
3
|
Thisted FC | 32 | 9 | 7 | 16 | 36:55 | 34 |
4
|
Hallerup | 32 | 10 | 4 | 18 | 44:65 | 34 |
5
|
Frederiksberg Alliancen 2000 | 32 | 8 | 8 | 16 | 38:51 | 32 |
6
|
Brabrand If | 32 | 5 | 11 | 16 | 29:45 | 26 |
Promotion Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Esbjerg FB | ||||||
|
Aarhus Fremad | ||||||
|
Middelfart BK | ||||||
|
FC Roskilde | ||||||
|
AB Gladsaxe | ||||||
|
Nykoebing FC |
Relegation Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
BK Fremad Amager | ||||||
|
Hallerup | ||||||
|
Frederiksberg Alliancen 2000 | ||||||
|
Brabrand If | ||||||
|
Skive IK | ||||||
|
Thisted FC |
Promotion Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Esbjerg FB | ||||||
|
FC Roskilde | ||||||
|
Aarhus Fremad | ||||||
|
Middelfart BK | ||||||
|
Nykoebing FC | ||||||
|
AB Gladsaxe |
Relegation Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Skive IK | ||||||
|
Thisted FC | ||||||
|
Brabrand If | ||||||
|
Hallerup | ||||||
|
BK Fremad Amager | ||||||
|
Frederiksberg Alliancen 2000 |