Olaylar: FC Dinamo-Auto
Divizia A | |||
yuvarlak 7 | |||
2024-04-26 | Sporting Trestieni - FC Dinamo-Auto | 3 - 0 | |
yuvarlak 6 | |||
2024-04-20 | FC Dinamo-Auto - FC Olimp Comrat | 0 - 3 | |
yuvarlak 5 | |||
2024-04-13 | FC Dinamo-Auto - FC Iskra Ribnita | 0 - 3 | |
yuvarlak 4 | |||
2024-04-05 | FCM Ungheni - FC Dinamo-Auto | 3 - 0 | |
yuvarlak 3 | |||
2024-03-29 | FC Dinamo-Auto - Sheriff II | 0 - 3 |
dizi 11
Genel
FC Dinamo-Auto + FC Iskra Ribnita Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
FC Dinamo-Auto Kayıplar 12
FC Dinamo-Auto Galibiyetsiz 20
FC Dinamo-Auto Hiç gol atılmamış 6
FC Dinamo-Auto Gol yenilen maçlar 12
FC Dinamo-Auto 2.5 gol üstü 10 itibaren 10
FC Dinamo-Auto Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
FC Iskra Ribnita Kayıplar 3
FC Iskra Ribnita Gol yenilen maçlar 8
FC Iskra Ribnita 2.5 gol üstü 4 itibaren 5
FC Iskra Ribnita Karşılıklı gol 6 itibaren 8
FC Iskra Ribnita Less than 4.5 cards 9 itibaren 9
Kişisel toplantılar
FC Dinamo-Auto Gol yenilen maçlar 3
FC Iskra Ribnita Galibiyet 3
FC Dinamo-Auto - FC Iskra Ribnita
Moldova, Divizia A, maç FC Dinamo-Auto - FC Iskra Ribnita, başlangıç zamanı 2024-04-13 13:00:00 uluslararası saat.
FC Dinamo-Auto Ve FC Iskra Ribnita şampiyonaya katılır Divizia A, Moldova.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: FC Iskra Ribnita
Divizia A | |||
yuvarlak 28 | |||
2024-05-17 | Csct Saksan - FC Iskra Ribnita | 4 - 0 | |
2024-05-17 | FC Iskra Ribnita - Csct Saksan | İptal Edildi | |
yuvarlak 2 | |||
2024-05-11 | CSF Spartanii Selemet - FC Iskra Ribnita | 1 - 2 | |
yuvarlak 7 | |||
2024-04-26 | FC Olimp Comrat - FC Iskra Ribnita | 3 - 1 | |
yuvarlak 6 | |||
2024-04-19 | FC Iskra Ribnita - Real Succes | 3 - 0 |
Puan durumu
Liga 1 23/24, Group A: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Victoria | 15 | 11 | 1 | 3 | 46:17 | 34 |
2
|
Sheriff II | 15 | 10 | 2 | 3 | 38:10 | 32 |
3
|
FC Speranta Drochia | 15 | 6 | 3 | 6 | 14:15 | 21 |
4
|
FC Iskra Ribnita | 15 | 6 | 3 | 6 | 24:32 | 21 |
5
|
FCM Ungheni | 15 | 6 | 2 | 7 | 38:30 | 20 |
6
|
FC Dinamo-Auto | 15 | 0 | 1 | 14 | 6:62 | 1 |
Liga 1 23/24, Group B: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Csct Saksan | 15 | 10 | 5 | 0 | 44:14 | 35 |
2
|
CF Gagauziya | 15 | 10 | 3 | 2 | 33:18 | 33 |
3
|
Sporting Trestieni | 15 | 5 | 4 | 6 | 26:28 | 19 |
4
|
Flacara Falesti | 15 | 5 | 2 | 8 | 24:32 | 17 |
5
|
FC Olimp Comrat | 15 | 4 | 5 | 6 | 19:24 | 17 |
6
|
Real Succes | 15 | 1 | 1 | 13 | 14:44 | 4 |
Liga 1 23/24, Promotion Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Floreşti | 10 | 7 | 2 | 1 | 21:6 | 23 |
2
|
FC Victoria | 10 | 7 | 1 | 2 | 21:12 | 22 |
3
|
Csct Saksan | 10 | 5 | 1 | 4 | 14:14 | 16 |
4
|
CSF Spartanii Selemet | 10 | 4 | 1 | 5 | 14:19 | 13 |
5
|
CF Gagauziya | 10 | 3 | 2 | 5 | 21:15 | 11 |
6
|
FC Speranta Drochia | 10 | 0 | 1 | 9 | 4:29 | 1 |
Liga 1 23/24, Relegation Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Sheriff II | 7 | 6 | 1 | 0 | 28:5 | 19 |
2
|
FC Olimp Comrat | 8 | 6 | 0 | 2 | 20:8 | 18 |
3
|
Sporting Trestieni | 8 | 5 | 1 | 2 | 13:8 | 16 |
4
|
FCM Ungheni | 8 | 3 | 2 | 3 | 14:18 | 11 |
5
|
Flacara Falesti | 8 | 3 | 1 | 4 | 11:20 | 10 |
6
|
FC Iskra Ribnita | 7 | 3 | 0 | 4 | 10:10 | 9 |
7
|
Real Succes | 7 | 1 | 1 | 5 | 11:17 | 4 |
8
|
FC Dinamo-Auto | 7 | 0 | 0 | 7 | 0:21 | 0 |
Liga 1 23/24, Promotion Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CF Gagauziya | ||||||
|
Csct Saksan | ||||||
|
CSF Spartanii Selemet | ||||||
|
FC Floreşti | ||||||
|
FC Victoria | ||||||
|
FC Speranta Drochia |
Liga 1 23/24, Relegation Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sheriff II | ||||||
|
FCM Ungheni | ||||||
|
FC Dinamo-Auto | ||||||
|
FC Olimp Comrat | ||||||
|
Sporting Trestieni | ||||||
|
Flacara Falesti | ||||||
|
Real Succes | ||||||
|
FC Iskra Ribnita |
Liga 1 23/24, Promotion Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Csct Saksan | ||||||
|
CSF Spartanii Selemet | ||||||
|
CF Gagauziya | ||||||
|
FC Floreşti | ||||||
|
FC Victoria | ||||||
|
FC Speranta Drochia |
Liga 1 23/24, Relegation Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sheriff II | ||||||
|
FCM Ungheni | ||||||
|
FC Dinamo-Auto | ||||||
|
FC Olimp Comrat | ||||||
|
Sporting Trestieni | ||||||
|
Flacara Falesti | ||||||
|
Real Succes | ||||||
|
FC Iskra Ribnita |