Pogon II Szczecin - Vineta Wolin (1-0), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Pogon II Szczecin
III Liga, Group 2 | |||
yuvarlak 34 | |||
2024-06-08 | Unia Swarzędz - Pogon II Szczecin | - | |
yuvarlak 33 | |||
2024-05-30 | Pogon II Szczecin - Flota Świnoujście | 1 - 2 | |
yuvarlak 32 | |||
2024-05-25 | KS Unia Solec Kujawski - Pogon II Szczecin | 1 - 1 | |
yuvarlak 31 | |||
2024-05-18 | Pogon II Szczecin - Elana Torun | 0 - 2 | |
yuvarlak 30 | |||
2024-05-15 | Wikęd Luzino - Pogon II Szczecin | 0 - 0 | |
yuvarlak 29 | |||
2024-05-11 | Pogon II Szczecin - Noteć Czarnków | 2 - 1 |
olasılık
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
1.91
|
4.4
|
2.75
|
Click on the odds to view the odds history
dizi 5
Genel
Pogon II Szczecin 2.5 gol üstü 9 itibaren 10
Pogon II Szczecin Karşılıklı gol 7 itibaren 9
Pogon II Szczecin Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
Vineta Wolin İlk gol atan 5 itibaren 6
Vineta Wolin Less than 4.5 cards 9 itibaren 9
Kişisel toplantılar
Vineta Wolin Gol yenilen maçlar 3
Pogon II Szczecin - Vineta Wolin
Polonya, III Liga, Group 2, maç Pogon II Szczecin - Vineta Wolin, başlangıç zamanı 2024-04-13 12:30:00 uluslararası saat.
Pogon II Szczecin Ve Vineta Wolin şampiyonaya katılır III Liga, Group 2, Polonya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Vineta Wolin
III Liga, Group 2 | |||
yuvarlak 34 | |||
2024-06-07 | GKS Gedania Gdańsk - Vineta Wolin | 5 - 1 | |
yuvarlak 33 | |||
2024-06-01 | Vineta Wolin - OKS Swit Skolwin Szczecin | 2 - 6 | |
yuvarlak 32 | |||
2024-05-25 | Polonia Sroda Wielkopolska - Vineta Wolin | 3 - 1 | |
yuvarlak 31 | |||
2024-05-18 | Vineta Wolin - Sokol Kleczew | 2 - 3 | |
yuvarlak 30 | |||
2024-05-15 | Vineta Wolin - Zawisza Bydgoszcz | 1 - 1 |
Puan durumu
III Liga, Group 2 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
OKS Swit Skolwin Szczecin | 34 | 27 | 4 | 3 | 75:17 | 85 |
2
|
Elana Torun | 33 | 20 | 8 | 5 | 53:21 | 68 |
3
|
Unia Swarzędz | 33 | 18 | 6 | 9 | 63:46 | 60 |
4
|
Zawisza Bydgoszcz | 33 | 16 | 7 | 10 | 68:37 | 55 |
5
|
Blekitni Stargard Szczecinski | 33 | 17 | 4 | 12 | 77:58 | 55 |
6
|
Noteć Czarnków | 33 | 15 | 5 | 13 | 72:58 | 50 |
8
|
GKS Gedania Gdańsk | 34 | 16 | 2 | 16 | 58:56 | 50 |
8
|
Polonia Sroda Wielkopolska | 34 | 15 | 5 | 14 | 55:61 | 50 |
9
|
Pogon II Szczecin | 33 | 15 | 4 | 14 | 63:57 | 49 |
10
|
Pogoń Nowe Skalmierzyce | 33 | 13 | 7 | 13 | 53:50 | 46 |
11
|
Sokol Kleczew | 33 | 13 | 6 | 14 | 56:64 | 45 |
12
|
Vineta Wolin | 34 | 13 | 6 | 15 | 42:66 | 45 |
13
|
GKS Cartusia 1923 | 33 | 12 | 8 | 13 | 59:48 | 44 |
14
|
Flota Świnoujście | 33 | 13 | 4 | 16 | 43:59 | 43 |
15
|
KS Stolem Gniewino | 33 | 8 | 9 | 16 | 34:55 | 33 |
16
|
Wikęd Luzino | 33 | 9 | 4 | 19 | 44:68 | 31 |
17
|
KS Unia Solec Kujawski | 33 | 7 | 4 | 22 | 40:77 | 25 |
18
|
KP Starogard Gdansk | 33 | 2 | 7 | 24 | 38:95 | 13 |