SE Bánhorváti - SK Szirmabesenyői Szirmabesenyő , maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: SE Bánhorváti
B.A.Z. Megye I. osztály | |||
yuvarlak 30 | |||
2024-06-01 | SE Bánhorváti - Tallya Kse | 1 - 3 | |
yuvarlak 29 | |||
2024-05-26 | MVSC-Miskolc - SE Bánhorváti | İptal Edildi | |
yuvarlak 28 | |||
2024-05-18 | SE Bánhorváti - TC Sárospataki | 4 - 0 | |
yuvarlak 27 | |||
2024-05-11 | Hidasnemeti VSC - SE Bánhorváti | İptal Edildi | |
yuvarlak 26 | |||
2024-05-04 | SE Parasznya - SE Bánhorváti | İptal Edildi |
SE Bánhorváti - SK Szirmabesenyői Szirmabesenyő
Hungary Amateur, B.A.Z. Megye I. osztály, maç SE Bánhorváti - SK Szirmabesenyői Szirmabesenyő, başlangıç zamanı 2024-04-13 14:30:00 uluslararası saat.
SE Bánhorváti Ve SK Szirmabesenyői Szirmabesenyő şampiyonaya katılır B.A.Z. Megye I. osztály, Hungary Amateur.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: SK Szirmabesenyői Szirmabesenyő
B.A.Z. Megye I. osztály | |||
yuvarlak 30 | |||
2024-06-01 | SK Szirmabesenyői Szirmabesenyő - Ózd-Sajóvölgye | 0 - 8 | |
yuvarlak 29 | |||
2024-05-25 | Bocs Sport Kft - SK Szirmabesenyői Szirmabesenyő | İptal Edildi | |
yuvarlak 28 | |||
2024-05-18 | SK Szirmabesenyői Szirmabesenyő - Sajóbábony VSE | 2 - 2 | |
yuvarlak 27 | |||
2024-05-11 | Edelény-Borsodszer - SK Szirmabesenyői Szirmabesenyő | İptal Edildi | |
yuvarlak 26 | |||
2024-05-04 | SK Szirmabesenyői Szirmabesenyő - Tallya Kse | İptal Edildi |
Puan durumu
B.A.Z. Megye I. osztály 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ózd-Sajóvölgye | 29 | 26 | 3 | 0 | 95:14 | 81 |
2
|
Gesztelyi FCE | 29 | 19 | 5 | 5 | 59:25 | 62 |
3
|
MVSC-Miskolc | 29 | 14 | 6 | 9 | 65:45 | 48 |
4
|
SE Parasznya | 29 | 13 | 6 | 10 | 53:54 | 45 |
5
|
Hidasnemeti VSC | 30 | 13 | 6 | 11 | 55:47 | 45 |
6
|
VSE Mezőkeresztes | 30 | 14 | 3 | 13 | 52:48 | 45 |
7
|
SE Bánhorváti | 29 | 12 | 5 | 12 | 44:45 | 41 |
8
|
ÁIDSE Emőd | 29 | 12 | 4 | 13 | 54:60 | 40 |
9
|
Edelény-Borsodszer | 29 | 10 | 7 | 12 | 37:57 | 37 |
10
|
BSK Alsózsolca | 29 | 11 | 4 | 14 | 50:58 | 37 |
11
|
Felsőzsolca | 29 | 9 | 9 | 11 | 56:53 | 36 |
12
|
Sajóbábony VSE | 29 | 10 | 6 | 13 | 50:52 | 36 |
13
|
Tallya Kse | 29 | 9 | 5 | 15 | 41:53 | 32 |
14
|
SK Szirmabesenyői Szirmabesenyő | 29 | 7 | 7 | 15 | 36:60 | 28 |
15
|
Bocs Sport Kft | 29 | 7 | 4 | 18 | 61:83 | 25 |
16
|
TC Sárospataki | 29 | 6 | 2 | 21 | 38:92 | 20 |