Rzekunianka Rzekuń - Wymakracz Długosiodło (2-1), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Rzekunianka Rzekuń
Keeza Liga Okręgowa - Ciechanów-Ostrołęka | |||
yuvarlak 4 | |||
2024-09-01 | MKS Ciechanów - Rzekunianka Rzekuń | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-08-25 | Rzekunianka Rzekuń - Opia Opinogóra | 1 - 3 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-08-11 | Rzekunianka Rzekuń - Konopianka Konopki | 2 - 2 | |
yuvarlak 30 | |||
2024-06-22 | Opia Opinogóra - Rzekunianka Rzekuń | 0 - 3 | |
yuvarlak 27 | |||
2024-06-02 | Rzekunianka Rzekuń - GKS Comfort Gumino | 11 - 2 | |
yuvarlak 26 | |||
2024-05-26 | Rzekunianka Rzekuń - Kurpik Kadzidło | 3 - 1 |
Rzekunianka Rzekuń - Wymakracz Długosiodło
Poland Amateur, Keeza Liga Okręgowa - Ciechanów-Ostrołęka, maç Rzekunianka Rzekuń - Wymakracz Długosiodło, başlangıç zamanı 2024-04-14 15:00:11 uluslararası saat.
Rzekunianka Rzekuń Ve Wymakracz Długosiodło şampiyonaya katılır Keeza Liga Okręgowa - Ciechanów-Ostrołęka, Poland Amateur.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Wymakracz Długosiodło
Keeza Liga Okręgowa - Ciechanów-Ostrołęka | |||
yuvarlak 30 | |||
2024-06-22 | Wymakracz Długosiodło - Konopianka Konopki | 2 - 2 | |
yuvarlak 29 | |||
2024-06-15 | Wkra Żuromin - Wymakracz Długosiodło | 7 - 0 | |
yuvarlak 27 | |||
2024-05-29 | Wymakracz Długosiodło - Ostrovia Ostrów Mazowiecka | 1 - 2 | |
yuvarlak 20 | |||
2024-04-14 | Rzekunianka Rzekuń - Wymakracz Długosiodło | 2 - 1 | |
yuvarlak 19 | |||
2024-04-06 | Wymakracz Długosiodło - Kurpik Kadzidło | 1 - 5 |
Puan durumu
Keeza Liga Okręgowa - Ciechanów-Ostrołęka 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Wkra Żuromin | 27 | 22 | 4 | 1 | 87:19 | 70 |
2
|
Opia Opinogóra | 27 | 21 | 4 | 2 | 66:23 | 67 |
3
|
Rzekunianka Rzekuń | 27 | 16 | 3 | 8 | 66:42 | 51 |
4
|
Kryształ Glinojeck | 27 | 15 | 6 | 6 | 57:41 | 51 |
5
|
Sona Nowe Miasto | 27 | 14 | 6 | 7 | 51:35 | 48 |
6
|
Korona Szydłowo | 27 | 13 | 5 | 9 | 59:41 | 44 |
7
|
Ostrovia Ostrów Mazowiecka | 27 | 14 | 2 | 11 | 62:54 | 44 |
8
|
GKS Strzegowo | 27 | 14 | 1 | 12 | 67:51 | 43 |
9
|
ULKS Ołdaki | 27 | 12 | 3 | 12 | 54:45 | 39 |
10
|
Kurpik Kadzidło | 27 | 9 | 3 | 15 | 54:66 | 30 |
11
|
Konopianka Konopki | 27 | 8 | 6 | 13 | 53:65 | 30 |
12
|
Wkra Radzanów | 27 | 9 | 3 | 15 | 56:75 | 30 |
13
|
Tęcza Ojrzeń | 27 | 8 | 4 | 15 | 50:55 | 28 |
14
|
Wymakracz Długosiodło | 27 | 6 | 2 | 19 | 40:69 | 20 |
15
|
Wkra Sochocin | 27 | 5 | 0 | 22 | 28:89 | 15 |
16
|
GKS Comfort Gumino | 27 | 3 | 2 | 22 | 34:114 | 11 |