FC Chiasso - FC Stella Capriasca (5-1), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: FC Chiasso
4. Liga FTC | |||
yuvarlak 11 | |||
2024-06-01 | FC Chiasso - CO Boglia Cadro | 4 - 3 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-05-25 | ASM Arzo - FC Chiasso | 2 - 0 | |
yuvarlak 9 | |||
2024-05-17 | FC Chiasso - FC Origlio-Ponte Capriasca | 8 - 1 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-05-10 | FC Insubrica - FC Chiasso | 0 - 5 | |
yuvarlak 7 | |||
2024-05-03 | FC Chiasso - AC Arosio | 9 - 0 |
dizi 6
Genel
FC Chiasso Galibiyet 3
FC Chiasso Mağlubiyetsiz 21
FC Chiasso 2.5 gol üstü 8 itibaren 10
FC Chiasso Less than 4.5 cards 9 itibaren 10
FC Stella Capriasca Kayıplar 4
FC Stella Capriasca Gol yenilen maçlar 15
FC Stella Capriasca 2.5 gol üstü 10 itibaren 10
FC Stella Capriasca Karşılıklı gol 8 itibaren 10
FC Stella Capriasca Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
FC Chiasso - FC Stella Capriasca
Switzerland Amateur, 4. Liga FTC, maç FC Chiasso - FC Stella Capriasca, başlangıç zamanı 2024-04-19 18:30:00 uluslararası saat.
FC Chiasso Ve FC Stella Capriasca şampiyonaya katılır 4. Liga FTC, Switzerland Amateur.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: FC Stella Capriasca
4. Liga FTC | |||
yuvarlak 11 | |||
2024-06-01 | FC Stella Capriasca - ASM Arzo | 2 - 0 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-05-26 | FC Origlio-Ponte Capriasca - FC Stella Capriasca | 4 - 2 | |
yuvarlak 9 | |||
2024-05-19 | FC Stella Capriasca - FC Insubrica | 2 - 1 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-05-10 | AC Arosio - FC Stella Capriasca | 3 - 2 | |
yuvarlak 7 | |||
2024-05-03 | FC Stella Capriasca - FC Savosa-Massagno | 1 - 1 |
Puan durumu
4. Liga FTC - Group 1 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Chiasso | 10 | 8 | 2 | 0 | 51:7 | 26 |
2
|
FC Bioggio | 10 | 8 | 1 | 1 | 30:15 | 25 |
3
|
FC Riva | 10 | 6 | 3 | 1 | 29:13 | 21 |
4
|
FC Insubrica | 10 | 6 | 2 | 2 | 32:12 | 20 |
5
|
FC Savosa-Massagno | 10 | 5 | 2 | 3 | 17:15 | 17 |
6
|
ASM Arzo | 10 | 5 | 0 | 5 | 28:22 | 15 |
7
|
FC Melide 2 | 10 | 4 | 0 | 6 | 16:21 | 12 |
8
|
AS Villa Luganese | 10 | 3 | 1 | 6 | 20:37 | 10 |
9
|
FC Stabio 2 | 10 | 2 | 0 | 8 | 12:29 | 6 |
10
|
FC Rancate 2 | 10 | 1 | 2 | 7 | 6:31 | 5 |
11
|
AS Basso Ceresio 2 | 10 | 0 | 1 | 9 | 2:41 | 1 |
4. Liga FTC - Group 2 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Pura | 10 | 7 | 3 | 0 | 33:16 | 24 |
2
|
FC Origlio-Ponte Capriasca | 10 | 5 | 3 | 2 | 28:16 | 18 |
3
|
CO Boglia Cadro | 10 | 5 | 3 | 2 | 24:14 | 18 |
4
|
AC Arosio | 10 | 5 | 3 | 2 | 20:16 | 18 |
5
|
FC Stella Capriasca | 10 | 5 | 1 | 4 | 22:20 | 16 |
6
|
FC Rapid Bironico | 10 | 4 | 4 | 2 | 24:14 | 16 |
7
|
Atletico Lugano | 10 | 5 | 1 | 4 | 34:21 | 16 |
8
|
FC Porza | 10 | 3 | 2 | 5 | 13:22 | 11 |
9
|
FC Rapid Lugano 2 | 10 | 2 | 2 | 6 | 23:24 | 8 |
10
|
AC Canobbio | 10 | 2 | 2 | 6 | 20:19 | 8 |
11
|
AS Tresa | 10 | 0 | 0 | 10 | 9:68 | 0 |
4. Liga FTC - Group 3 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Moesano Calcio | 10 | 7 | 2 | 1 | 36:22 | 23 |
2
|
FC Someo | 10 | 7 | 2 | 1 | 19:7 | 23 |
3
|
AS Riarena | 10 | 5 | 3 | 2 | 31:18 | 18 |
4
|
Blenio Calcio | 10 | 5 | 2 | 3 | 15:11 | 17 |
5
|
US Monte Carasso | 10 | 4 | 4 | 2 | 29:18 | 16 |
6
|
AS Minusio 2 | 10 | 4 | 2 | 4 | 21:16 | 14 |
7
|
AS Verzaschesi | 10 | 4 | 1 | 5 | 22:27 | 13 |
8
|
US Sant'Antonino | 10 | 3 | 1 | 6 | 11:20 | 10 |
9
|
FC Aramaici-Suryoye | 10 | 2 | 2 | 6 | 15:27 | 8 |
10
|
AC Codeborgo-Artore | 10 | 2 | 1 | 7 | 7:25 | 7 |
11
|
AC Brissago | 10 | 2 | 0 | 8 | 12:27 | 6 |
4. Liga FTC - Group 4 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
GC Carassesi | 10 | 9 | 1 | 0 | 61:9 | 28 |
2
|
FC Riviera | 10 | 8 | 1 | 1 | 41:16 | 25 |
3
|
FK Drina Iragna | 10 | 6 | 2 | 2 | 16:17 | 20 |
4
|
Leventina Calcio | 10 | 6 | 1 | 3 | 35:22 | 19 |
5
|
FC Claro | 10 | 5 | 3 | 2 | 28:15 | 18 |
6
|
FC Bodio | 10 | 4 | 3 | 3 | 18:19 | 15 |
7
|
FC Preonzo | 10 | 3 | 2 | 5 | 21:28 | 11 |
8
|
AS Gorduno | 10 | 2 | 2 | 6 | 18:37 | 8 |
9
|
FC Aquila | 10 | 1 | 1 | 8 | 13:44 | 4 |
10
|
US Chironico | 10 | 1 | 1 | 8 | 8:28 | 4 |
11
|
FC Pedemonte | 10 | 1 | 1 | 8 | 15:39 | 4 |
4. Liga FTC - Promotion Group 1 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Chiasso | 11 | 9 | 1 | 1 | 45:11 | 28 |
2
|
FC Riva | 11 | 8 | 1 | 2 | 27:12 | 25 |
3
|
FC Pura | 11 | 6 | 2 | 3 | 30:17 | 20 |
4
|
ASM Arzo | 11 | 6 | 1 | 4 | 14:18 | 19 |
5
|
CO Boglia Cadro | 11 | 6 | 1 | 4 | 21:15 | 19 |
6
|
FC Savosa-Massagno | 11 | 5 | 3 | 3 | 24:20 | 18 |
7
|
FC Bioggio | 11 | 3 | 3 | 5 | 21:24 | 12 |
8
|
AC Arosio | 11 | 2 | 5 | 4 | 23:34 | 11 |
9
|
FC Insubrica | 11 | 2 | 4 | 5 | 25:32 | 10 |
10
|
FC Rapid Bironico | 11 | 3 | 1 | 7 | 24:32 | 10 |
11
|
FC Stella Capriasca | 11 | 2 | 1 | 8 | 12:30 | 7 |
12
|
FC Origlio-Ponte Capriasca | 11 | 1 | 3 | 7 | 22:43 | 6 |
4. Liga FTC - Promotion Group 2 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Moesano Calcio | 10 | 7 | 2 | 1 | 30:10 | 23 |
2
|
GC Carassesi | 10 | 7 | 2 | 1 | 32:8 | 23 |
3
|
FC Riviera | 10 | 6 | 3 | 1 | 30:14 | 21 |
4
|
FC Someo | 10 | 7 | 0 | 3 | 20:11 | 21 |
5
|
Leventina Calcio | 10 | 5 | 1 | 4 | 18:23 | 16 |
6
|
US Monte Carasso | 10 | 5 | 0 | 5 | 29:24 | 15 |
7
|
AS Riarena | 10 | 3 | 3 | 4 | 19:18 | 12 |
8
|
Blenio Calcio | 10 | 2 | 4 | 4 | 10:15 | 10 |
9
|
FC Claro | 10 | 2 | 2 | 6 | 12:22 | 8 |
10
|
FC Bodio | 10 | 2 | 0 | 8 | 10:35 | 6 |
11
|
FK Drina Iragna | 10 | 0 | 1 | 9 | 7:37 | 1 |
12
|
AS Minusio 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4. Liga FTC - Classic Group 1 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Melide 2 | 9 | 7 | 1 | 1 | 28:11 | 22 |
2
|
FC Porza | 9 | 6 | 2 | 1 | 25:17 | 20 |
3
|
Atletico Lugano | 9 | 6 | 2 | 1 | 28:16 | 20 |
4
|
FC Stabio 2 | 9 | 4 | 2 | 3 | 19:17 | 14 |
5
|
FC Rapid Lugano 2 | 9 | 4 | 1 | 4 | 17:14 | 13 |
6
|
AC Canobbio | 9 | 4 | 1 | 4 | 20:21 | 13 |
7
|
AS Villa Luganese | 9 | 3 | 0 | 6 | 15:21 | 9 |
8
|
AS Tresa | 9 | 1 | 3 | 5 | 11:17 | 6 |
9
|
AS Basso Ceresio 2 | 9 | 1 | 2 | 6 | 21:32 | 5 |
10
|
FC Rancate 2 | 9 | 1 | 2 | 6 | 10:28 | 5 |
4. Liga FTC - Classic Group 2 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AS Verzaschesi | 9 | 7 | 2 | 0 | 32:9 | 23 |
2
|
FC Preonzo | 9 | 6 | 2 | 1 | 23:8 | 20 |
3
|
US Sant'Antonino | 9 | 6 | 2 | 1 | 26:13 | 20 |
4
|
AS Gorduno | 9 | 5 | 1 | 3 | 15:19 | 16 |
5
|
FC Pedemonte | 9 | 4 | 1 | 4 | 15:18 | 13 |
6
|
AC Brissago | 9 | 3 | 2 | 4 | 29:32 | 11 |
7
|
FC Aramaici-Suryoye | 9 | 2 | 1 | 6 | 19:26 | 7 |
8
|
FC Aquila | 9 | 2 | 1 | 6 | 18:29 | 7 |
9
|
AC Codeborgo-Artore | 9 | 2 | 0 | 7 | 12:24 | 6 |
10
|
US Chironico | 9 | 2 | 0 | 7 | 20:31 | 6 |
4. Liga FTC - Group 1 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Chiasso | ||||||
|
FC Bioggio | ||||||
|
FC Riva | ||||||
|
FC Insubrica | ||||||
|
ASM Arzo | ||||||
|
FC Savosa-Massagno | ||||||
|
AS Villa Luganese | ||||||
|
FC Melide 2 | ||||||
|
FC Stabio 2 | ||||||
|
FC Rancate 2 | ||||||
|
AS Basso Ceresio 2 |
4. Liga FTC - Group 2 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Rapid Bironico | ||||||
|
FC Stella Capriasca | ||||||
|
Atletico Lugano | ||||||
|
CO Boglia Cadro | ||||||
|
AC Arosio | ||||||
|
FC Pura | ||||||
|
FC Origlio-Ponte Capriasca | ||||||
|
AC Canobbio | ||||||
|
FC Porza | ||||||
|
FC Rapid Lugano 2 | ||||||
|
AS Tresa |
4. Liga FTC - Group 3 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
US Monte Carasso | ||||||
|
FC Someo | ||||||
|
Moesano Calcio | ||||||
|
Blenio Calcio | ||||||
|
AS Minusio 2 | ||||||
|
AS Riarena | ||||||
|
AS Verzaschesi | ||||||
|
AC Codeborgo-Artore | ||||||
|
US Sant'Antonino | ||||||
|
FC Aramaici-Suryoye | ||||||
|
AC Brissago |
4. Liga FTC - Group 4 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
GC Carassesi | ||||||
|
FC Riviera | ||||||
|
FC Claro | ||||||
|
Leventina Calcio | ||||||
|
FK Drina Iragna | ||||||
|
FC Preonzo | ||||||
|
FC Pedemonte | ||||||
|
FC Bodio | ||||||
|
AS Gorduno | ||||||
|
US Chironico | ||||||
|
FC Aquila |
4. Liga FTC - Promotion Group 1 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Insubrica | ||||||
|
CO Boglia Cadro | ||||||
|
FC Bioggio | ||||||
|
FC Origlio-Ponte Capriasca | ||||||
|
FC Savosa-Massagno | ||||||
|
FC Chiasso | ||||||
|
FC Pura | ||||||
|
ASM Arzo | ||||||
|
FC Rapid Bironico | ||||||
|
FC Riva | ||||||
|
AC Arosio | ||||||
|
FC Stella Capriasca |
4. Liga FTC - Promotion Group 2 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Someo | ||||||
|
GC Carassesi | ||||||
|
Moesano Calcio | ||||||
|
FC Claro | ||||||
|
FC Riviera | ||||||
|
US Monte Carasso | ||||||
|
AS Minusio 2 | ||||||
|
AS Riarena | ||||||
|
FK Drina Iragna | ||||||
|
Blenio Calcio | ||||||
|
FC Bodio | ||||||
|
Leventina Calcio |
4. Liga FTC - Classic Group 1 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Rapid Lugano 2 | ||||||
|
FC Stabio 2 | ||||||
|
Atletico Lugano | ||||||
|
AS Basso Ceresio 2 | ||||||
|
FC Porza | ||||||
|
FC Melide 2 | ||||||
|
FC Rancate 2 | ||||||
|
AS Tresa | ||||||
|
AS Villa Luganese | ||||||
|
AC Canobbio |
4. Liga FTC - Classic Group 2 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
US Sant'Antonino | ||||||
|
AS Verzaschesi | ||||||
|
FC Preonzo | ||||||
|
AC Codeborgo-Artore | ||||||
|
AC Brissago | ||||||
|
FC Pedemonte | ||||||
|
FC Aramaici-Suryoye | ||||||
|
FC Aquila | ||||||
|
AS Gorduno | ||||||
|
US Chironico |
4. Liga FTC - Group 1 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Chiasso | ||||||
|
FC Bioggio | ||||||
|
FC Insubrica | ||||||
|
FC Riva | ||||||
|
FC Savosa-Massagno | ||||||
|
ASM Arzo | ||||||
|
FC Melide 2 | ||||||
|
AS Villa Luganese | ||||||
|
FC Rancate 2 | ||||||
|
FC Stabio 2 | ||||||
|
AS Basso Ceresio 2 |
4. Liga FTC - Group 2 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Pura | ||||||
|
FC Origlio-Ponte Capriasca | ||||||
|
AC Arosio | ||||||
|
CO Boglia Cadro | ||||||
|
Atletico Lugano | ||||||
|
FC Porza | ||||||
|
FC Stella Capriasca | ||||||
|
FC Rapid Lugano 2 | ||||||
|
FC Rapid Bironico | ||||||
|
AC Canobbio | ||||||
|
AS Tresa |
4. Liga FTC - Group 3 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Moesano Calcio | ||||||
|
FC Someo | ||||||
|
AS Riarena | ||||||
|
Blenio Calcio | ||||||
|
AS Verzaschesi | ||||||
|
AS Minusio 2 | ||||||
|
US Sant'Antonino | ||||||
|
US Monte Carasso | ||||||
|
FC Aramaici-Suryoye | ||||||
|
AC Brissago | ||||||
|
AC Codeborgo-Artore |
4. Liga FTC - Group 4 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
GC Carassesi | ||||||
|
FK Drina Iragna | ||||||
|
FC Bodio | ||||||
|
FC Riviera | ||||||
|
Leventina Calcio | ||||||
|
FC Claro | ||||||
|
AS Gorduno | ||||||
|
FC Preonzo | ||||||
|
FC Aquila | ||||||
|
US Chironico | ||||||
|
FC Pedemonte |
4. Liga FTC - Promotion Group 1 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Savosa-Massagno | ||||||
|
FC Chiasso | ||||||
|
FC Rapid Bironico | ||||||
|
ASM Arzo | ||||||
|
FC Pura | ||||||
|
FC Bioggio | ||||||
|
AC Arosio | ||||||
|
CO Boglia Cadro | ||||||
|
FC Riva | ||||||
|
FC Insubrica | ||||||
|
FC Stella Capriasca | ||||||
|
FC Origlio-Ponte Capriasca |
4. Liga FTC - Promotion Group 2 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Riviera | ||||||
|
US Monte Carasso | ||||||
|
GC Carassesi | ||||||
|
FC Claro | ||||||
|
FC Someo | ||||||
|
Moesano Calcio | ||||||
|
AS Minusio 2 | ||||||
|
AS Riarena | ||||||
|
Leventina Calcio | ||||||
|
Blenio Calcio | ||||||
|
FC Bodio | ||||||
|
FK Drina Iragna |
4. Liga FTC - Classic Group 1 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Porza | ||||||
|
FC Rancate 2 | ||||||
|
FC Rapid Lugano 2 | ||||||
|
FC Melide 2 | ||||||
|
AC Canobbio | ||||||
|
Atletico Lugano | ||||||
|
FC Stabio 2 | ||||||
|
AS Basso Ceresio 2 | ||||||
|
AS Tresa | ||||||
|
AS Villa Luganese |
4. Liga FTC - Classic Group 2 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
US Sant'Antonino | ||||||
|
FC Preonzo | ||||||
|
AC Codeborgo-Artore | ||||||
|
FC Pedemonte | ||||||
|
AS Verzaschesi | ||||||
|
AS Gorduno | ||||||
|
US Chironico | ||||||
|
FC Aquila | ||||||
|
FC Aramaici-Suryoye | ||||||
|
AC Brissago |