Kouris Erimis - AEP Polemidion (2-1), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Kouris Erimis
2nd Division B2 | |||
yuvarlak 5 | |||
2024-10-26 | Kouris Erimis - Atromitos Geroskipou | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-10-19 | EN Thoi Lakatamia - Kouris Erimis | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-10-12 | Kouris Erimis - Aspis Pylas | - | |
yuvarlak 2 | |||
2024-10-06 | Iraklis Gerolakkou - Kouris Erimis | - | |
yuvarlak 1 | |||
2024-09-28 | Kouris Erimis - Ethnikos Latsion | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-04-20 | Kouris Erimis - AEP Polemidion | 2 - 1 | |
yuvarlak 13 | |||
2024-04-13 | Aspis Pylas - Kouris Erimis | 0 - 3 | |
yuvarlak 12 | |||
2024-04-06 | Apep Pitsilias - Kouris Erimis | 3 - 2 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-03-30 | Kouris Erimis - Atromitos Geroskipou | 0 - 1 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-03-23 | Omonia Psevda - Kouris Erimis | 0 - 1 |
Kouris Erimis - AEP Polemidion
Kıbrıs, 2nd Division B2, maç Kouris Erimis - AEP Polemidion, başlangıç zamanı 2024-04-20 13:30:00 uluslararası saat.
Kouris Erimis Ve AEP Polemidion şampiyonaya katılır 2nd Division B2, Kıbrıs.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: AEP Polemidion
2nd Division B2 | |||
yuvarlak 5 | |||
2024-10-26 | AEP Polemidion - Anorthosis Mouttagiakas | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-10-19 | Atromitos Geroskipou - AEP Polemidion | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-10-12 | AEP Polemidion - EN Thoi Lakatamia | - | |
yuvarlak 2 | |||
2024-10-05 | Aspis Pylas - AEP Polemidion | - | |
yuvarlak 1 | |||
2024-09-28 | AEP Polemidion - Iraklis Gerolakkou | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-04-20 | Kouris Erimis - AEP Polemidion | 2 - 1 | |
yuvarlak 13 | |||
2024-04-13 | AEP Polemidion - Atromitos Geroskipou | 2 - 0 | |
yuvarlak 12 | |||
2024-04-06 | Omonia Psevda - AEP Polemidion | 1 - 3 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-03-30 | AEP Polemidion - Ethnikos Assias | 2 - 2 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-03-23 | Olympias Lympia - AEP Polemidion | 1 - 0 |
Puan durumu
3. Division: 2023-2024
3. Division, Promotion Round 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Halkanoras | ||||||
|
Spartakos Kitiou FC | ||||||
|
Anagennisi Dery | ||||||
|
Ethnikos Latsion | ||||||
|
APEA Akrotiriou | ||||||
|
Iraklis Gerolakkou | ||||||
|
Kedros Ayia Marina Skylloura | ||||||
|
Podosfairkos Omilos Ormideia |
Relegation Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Kouris Erimis | ||||||
|
Omonia Psevda | ||||||
|
Atromitos Geroskipou | ||||||
|
Ethnikos Assias | ||||||
|
Apep Pitsilias | ||||||
|
Aspis Pylas | ||||||
|
AEP Polemidion | ||||||
|
Olympias Lympion |