A.S Koppan - FC Paga Zenga (4-1), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: A.S Koppan
GAED Division 3 | |||
yuvarlak 18 | |||
2024-05-18 | FC Goldberg - A.S Koppan | 1 - 2 | |
yuvarlak 17 | |||
2024-05-11 | A.S Koppan - FC Dawtex | 3 - 3 | |
yuvarlak 16 | |||
2024-04-28 | Atomic Gateway Sporting Academy - A.S Koppan | 0 - 4 | |
yuvarlak 15 | |||
2024-04-21 | A.S Koppan - FC Paga Zenga | 4 - 1 | |
yuvarlak 14 | |||
2024-04-18 | A.S Koppan - FC Marrion | 2 - 0 |
dizi 8
Genel
A.S Koppan + FC Paga Zenga Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
FC Paga Zenga Galibiyetsiz 3
FC Paga Zenga Gol yenilen maçlar 14
FC Paga Zenga 2.5 gol üstü 8 itibaren 9
FC Paga Zenga Karşılıklı gol 4 itibaren 5
FC Paga Zenga Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
A.S Koppan Mağlubiyetsiz 6
A.S Koppan Gol yenilen maçlar 8
A.S Koppan 2.5 gol üstü 7 itibaren 9
A.S Koppan Karşılıklı gol 8 itibaren 9
A.S Koppan Less than 4.5 cards 9 itibaren 9
A.S Koppan - FC Paga Zenga
Gana, GAED Division 3, maç A.S Koppan - FC Paga Zenga, başlangıç zamanı 2024-04-21 09:00:24 uluslararası saat.
A.S Koppan Ve FC Paga Zenga şampiyonaya katılır GAED Division 3, Gana.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: FC Paga Zenga
GAED Division 3 | |||
yuvarlak 18 | |||
2024-05-19 | FC Paga Zenga - SC Madina Miacle | 0 - 2 | |
yuvarlak 17 | |||
2024-05-11 | Atomic Gateway Sporting Academy - FC Paga Zenga | 2 - 1 | |
yuvarlak 16 | |||
2024-04-28 | FC Paga Zenga - FC Top-Flight | 0 - 1 | |
yuvarlak 15 | |||
2024-04-21 | A.S Koppan - FC Paga Zenga | 4 - 1 | |
yuvarlak 14 | |||
2024-04-17 | FC Paga Zenga - FC Beautiful Game | 1 - 1 |
Puan durumu
GAED Division 3 - Zone 1 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Accra Elite Academy | 18 | 12 | 3 | 3 | 35:15 | 39 |
2
|
FC Daniok | 17 | 12 | 2 | 3 | 38:16 | 38 |
3
|
FC John Paintsil | 18 | 10 | 5 | 3 | 36:22 | 35 |
4
|
FC Ofankor Nice Ibrahim | 18 | 9 | 7 | 2 | 35:20 | 34 |
5
|
FC Five Stars | 18 | 7 | 5 | 6 | 37:24 | 26 |
6
|
FC EJ | 18 | 6 | 4 | 8 | 28:39 | 22 |
7
|
Union Sportive Avranches | 18 | 4 | 6 | 8 | 24:32 | 18 |
8
|
FC Haatso Crystal Palace | 18 | 3 | 5 | 10 | 27:39 | 14 |
9
|
FC Young African Promises | 16 | 3 | 2 | 11 | 14:35 | 11 |
10
|
FC Great Farcos | 17 | 0 | 5 | 12 | 9:41 | 5 |
GAED Division 3 - Zone 2 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Dawtex | 18 | 15 | 3 | 0 | 49:15 | 48 |
2
|
SC Madina Miacle | 18 | 14 | 3 | 1 | 54:12 | 45 |
3
|
A.S Koppan | 18 | 13 | 3 | 2 | 53:22 | 42 |
4
|
FC Jil Eagles | 18 | 9 | 2 | 7 | 39:25 | 29 |
5
|
FC Top-Flight | 18 | 7 | 3 | 8 | 34:30 | 24 |
6
|
FC Marrion | 16 | 7 | 1 | 8 | 30:26 | 22 |
7
|
FC Goldberg | 17 | 4 | 4 | 9 | 29:35 | 16 |
8
|
FC Beautiful Game | 17 | 2 | 4 | 11 | 23:37 | 10 |
9
|
Atomic Gateway Sporting Academy | 18 | 3 | 1 | 14 | 15:89 | 10 |
10
|
FC Paga Zenga | 18 | 1 | 2 | 15 | 15:50 | 5 |
GAED Division 3 - Zone 3 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Adenta Youth Sporting Academy | 17 | 14 | 2 | 1 | 34:13 | 44 |
2
|
FC Young Mount | 18 | 13 | 2 | 3 | 54:16 | 41 |
3
|
FC Abu | 17 | 9 | 3 | 5 | 28:16 | 30 |
4
|
FC Cardiff City | 18 | 9 | 2 | 7 | 33:23 | 29 |
5
|
FC Dortmund | 14 | 6 | 5 | 3 | 17:14 | 23 |
6
|
YDS 18 Quinta Trust | 18 | 6 | 5 | 7 | 28:37 | 23 |
7
|
FC Soka | 16 | 6 | 1 | 9 | 25:27 | 19 |
8
|
FC Madina Pure | 15 | 6 | 1 | 8 | 25:22 | 19 |
9
|
FC Hospas | 13 | 1 | 1 | 11 | 12:40 | 4 |
10
|
FC African Panthers | 16 | 0 | 0 | 16 | 0:48 | 0 |
GAED Division 3 - Zone 4 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Asooya Young Talent | 18 | 14 | 3 | 1 | 42:7 | 45 |
2
|
FC Brave Royals | 18 | 14 | 2 | 2 | 49:18 | 44 |
3
|
FC Madina United | 17 | 8 | 5 | 4 | 26:14 | 29 |
4
|
FC Lizzy Sports | 18 | 7 | 6 | 5 | 24:27 | 27 |
5
|
FC Yaogo | 17 | 6 | 3 | 8 | 23:29 | 21 |
6
|
FC Winkot | 18 | 5 | 4 | 9 | 20:28 | 19 |
7
|
SC Young Sappers | 18 | 5 | 4 | 9 | 17:26 | 19 |
8
|
FC Pek Legacy | 17 | 5 | 3 | 9 | 18:31 | 18 |
9
|
FC Angels United | 17 | 5 | 0 | 12 | 20:39 | 15 |
10
|
Pride Soccer Academy | 18 | 2 | 4 | 12 | 12:32 | 10 |