Juventud de las Piedras - Institucion Atletica Sud America (2-0), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Juventud de las Piedras
Segunda División | |||
yuvarlak 7 | |||
2024-06-16 | Juventud de las Piedras - Torque | - | |
yuvarlak 6 | |||
2024-06-11 | Albion FC - Juventud de las Piedras | 1 - 0 | |
yuvarlak 5 | |||
2024-06-05 | Juventud de las Piedras - Colón FC | Ertelenen | |
yuvarlak 4 | |||
2024-06-02 | Institucion Atletica Sud America - Juventud de las Piedras | 1 - 0 | |
yuvarlak 3 | |||
2024-05-25 | Juventud de las Piedras - La Luz | 2 - 1 | |
yuvarlak 2 | |||
2024-05-19 | Uruguay Montevideo FC - Juventud de las Piedras | 1 - 2 |
dizi 16
Genel
Juventud de las Piedras Mağlubiyetsiz 3
Juventud de las Piedras 2.5 gol altı 4 itibaren 5
Juventud de las Piedras Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
Institucion Atletica Sud America Kayıplar 4
Institucion Atletica Sud America Galibiyetsiz 8
Institucion Atletica Sud America Gol yenilen maçlar 4
Institucion Atletica Sud America İlk gol yiyen 8 itibaren 9
Institucion Atletica Sud America İlk devreyi kaybeden 5 itibaren 7
Institucion Atletica Sud America Less than 4.5 cards 9 itibaren 9
Kişisel toplantılar
Juventud de las Piedras + Institucion Atletica Sud America 2.5 gol altı 7 itibaren 7
Juventud de las Piedras + Institucion Atletica Sud America Less than 4.5 cards 5 itibaren 5
Juventud de las Piedras Galibiyet 5
Juventud de las Piedras Hiç gol yenmemiş 5
Juventud de las Piedras İlk gol atan 5 itibaren 5
Juventud de las Piedras İlk devreyi kazanan 4 itibaren 5
Institucion Atletica Sud America Gol yenilen maçlar 5
Juventud de las Piedras - Institucion Atletica Sud America
Uruguay, Segunda División, maç Juventud de las Piedras - Institucion Atletica Sud America, başlangıç zamanı 2024-04-21 13:00:00 uluslararası saat.
Juventud de las Piedras Ve Institucion Atletica Sud America şampiyonaya katılır Segunda División, Uruguay.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Institucion Atletica Sud America
Segunda División | |||
yuvarlak 7 | |||
2024-06-15 | Plaza Colonia - Institucion Atletica Sud America | - | |
yuvarlak 6 | |||
2024-06-10 | Institucion Atletica Sud America - Oriental de La Paz | 1 - 1 | |
yuvarlak 5 | |||
2024-06-06 | Cerrito CS - Institucion Atletica Sud America | 0 - 2 | |
yuvarlak 4 | |||
2024-06-02 | Institucion Atletica Sud America - Juventud de las Piedras | 1 - 0 | |
yuvarlak 3 | |||
2024-05-26 | Torque - Institucion Atletica Sud America | 2 - 0 | |
yuvarlak 2 | |||
2024-05-19 | Institucion Atletica Sud America - Albion FC | 2 - 1 |
Puan durumu
Segunda Division 2024, Group A: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Juventud de las Piedras | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 13 |
2
|
Albion FC | 6 | 3 | 2 | 1 | 7:3 | 11 |
3
|
Tacuarembo FC | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:5 | 11 |
4
|
Oriental de La Paz | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:10 | 10 |
5
|
Uruguay Montevideo FC | 6 | 2 | 0 | 4 | 7:8 | 6 |
6
|
La Luz | 6 | 2 | 0 | 4 | 2:5 | 6 |
7
|
Institucion Atletica Sud America | 6 | 1 | 0 | 5 | 2:10 | 3 |
Segunda Division 2024, Group B: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Torque | 6 | 4 | 2 | 0 | 9:2 | 14 |
2
|
Club Atletico Rentistas | 6 | 3 | 1 | 2 | 4:3 | 10 |
3
|
Plaza Colonia | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:8 | 8 |
4
|
Colón FC | 6 | 2 | 2 | 2 | 5:7 | 8 |
5
|
Cerrito CS | 6 | 1 | 4 | 1 | 4:4 | 7 |
6
|
CSyD Cooper | 6 | 1 | 2 | 3 | 6:8 | 5 |
7
|
CA Atenas de San Carlos | 6 | 1 | 3 | 3 | 3:6 | 3 |
Segunda Division 2024, Group A: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Tacuarembo FC | ||||||
|
Albion FC | ||||||
|
Oriental de La Paz | ||||||
|
Institucion Atletica Sud America | ||||||
|
La Luz | ||||||
|
Uruguay Montevideo FC | ||||||
|
Juventud de las Piedras |
Segunda Division 2024, Group B: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Cerrito CS | ||||||
|
CA Atenas de San Carlos | ||||||
|
Club Atletico Rentistas | ||||||
|
Colón FC | ||||||
|
CSyD Cooper | ||||||
|
Torque | ||||||
|
Plaza Colonia |
Segunda Division 2024, Group A: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Tacuarembo FC | ||||||
|
Albion FC | ||||||
|
Oriental de La Paz | ||||||
|
Institucion Atletica Sud America | ||||||
|
La Luz | ||||||
|
Uruguay Montevideo FC | ||||||
|
Juventud de las Piedras |
Segunda Division 2024, Group B: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CA Atenas de San Carlos | ||||||
|
Cerrito CS | ||||||
|
Club Atletico Rentistas | ||||||
|
Colón FC | ||||||
|
CSyD Cooper | ||||||
|
Torque | ||||||
|
Plaza Colonia |
Segunda Division 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Uruguay Montevideo FC | 6 | 4 | 1 | 2 | 8:5 | 12 |
2
|
Plaza Colonia | 6 | 4 | 0 | 2 | 7:4 | 12 |
3
|
Torque | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:5 | 11 |
4
|
Institucion Atletica Sud America | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:6 | 11 |
5
|
CSyD Cooper | 6 | 2 | 3 | 1 | 8:7 | 9 |
6
|
Albion FC | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:6 | 8 |
7
|
Oriental de La Paz | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | 8 |
8
|
Juventud de las Piedras | 5 | 2 | 1 | 2 | 5:5 | 7 |
9
|
CA Atenas de San Carlos | 6 | 2 | 1 | 3 | 3:6 | 7 |
10
|
Cerrito CS | 6 | 2 | 1 | 3 | 3:10 | 7 |
11
|
La Luz | 6 | 2 | 0 | 4 | 9:6 | 6 |
12
|
Club Atletico Rentistas | 6 | 1 | 3 | 2 | 5:5 | 6 |
13
|
Tacuarembo FC | 6 | 1 | 2 | 4 | 6:8 | 5 |
14
|
Colón FC | 5 | 0 | 4 | 1 | 3:5 | 4 |
Segunda Division 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Plaza Colonia | ||||||
|
Juventud de las Piedras | ||||||
|
Club Atletico Rentistas | ||||||
|
Albion FC | ||||||
|
CA Atenas de San Carlos | ||||||
|
Cerrito CS | ||||||
|
Oriental de La Paz | ||||||
|
Colón FC | ||||||
|
CSyD Cooper | ||||||
|
Institucion Atletica Sud America | ||||||
|
La Luz | ||||||
|
Torque | ||||||
|
Tacuarembo FC | ||||||
|
Uruguay Montevideo FC |
Segunda Division 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Club Atletico Rentistas | ||||||
|
Juventud de las Piedras | ||||||
|
Albion FC | ||||||
|
Cerrito CS | ||||||
|
Oriental de La Paz | ||||||
|
Colón FC | ||||||
|
CSyD Cooper | ||||||
|
Institucion Atletica Sud America | ||||||
|
La Luz | ||||||
|
Torque | ||||||
|
Plaza Colonia | ||||||
|
Tacuarembo FC | ||||||
|
Uruguay Montevideo FC | ||||||
|
CA Atenas de San Carlos |