Olaylar: Saku Sporting
II Liiga | |||
yuvarlak 17 | |||
2024-08-25 | Saku Sporting - JK Tabasalu U21 | - | |
yuvarlak 16 | |||
2024-08-18 | Saku Sporting - Keila JK | - | |
yuvarlak 15 | |||
2024-08-10 | Tabasalu Ulasabat C.F. - Saku Sporting | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-08-04 | Saku Sporting - Tallinna FC Flora | - | |
Cup | |||
yuvarlak 32 | |||
2024-07-31 | Saku Sporting - FC Tallinn | - | |
II Liiga | |||
yuvarlak 13 | |||
2024-06-18 | Saku Sporting - Saue JK | 8 - 2 | |
yuvarlak 12 | |||
2024-06-09 | Raplamaa Jk - Saku Sporting | 1 - 1 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-06-01 | Saku Sporting - Paide Linnameeskond III | 0 - 2 | |
Väikesed karikavõistlused | |||
yuvarlak 32 | |||
2024-05-28 | Saku Sporting - Tallinna FC Flora | 3 - 4 | |
II Liiga | |||
yuvarlak 10 | |||
2024-05-24 | Harju Jalgpallikool U21 - Saku Sporting | 1 - 2 |
dizi 9
Genel
Saku Sporting Gol yenilen maçlar 3
Saku Sporting 2.5 gol üstü 6 itibaren 7
Saku Sporting Karşılıklı gol 5 itibaren 6
Saku Sporting Less than 4.5 cards 8 itibaren 10
Pärnu JK Vaprus U21 Galibiyet 5
Pärnu JK Vaprus U21 2.5 gol üstü 10 itibaren 10
Pärnu JK Vaprus U21 Karşılıklı gol 8 itibaren 9
Pärnu JK Vaprus U21 İlk gol atan 7 itibaren 7
Pärnu JK Vaprus U21 İlk devreyi kazanan 5 itibaren 5
Saku Sporting - Pärnu JK Vaprus U21
Estonya, II Liiga, maç Saku Sporting - Pärnu JK Vaprus U21, başlangıç zamanı 2024-04-21 13:00:19 uluslararası saat.
Saku Sporting Ve Pärnu JK Vaprus U21 şampiyonaya katılır II Liiga, Estonya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Pärnu JK Vaprus U21
II Liiga | |||
yuvarlak 17 | |||
2024-08-24 | Keila JK - Pärnu JK Vaprus U21 | - | |
yuvarlak 16 | |||
2024-08-17 | Pärnu JK Vaprus U21 - Tabasalu Ulasabat C.F. | - | |
yuvarlak 15 | |||
2024-08-11 | Tallinna FC Flora - Pärnu JK Vaprus U21 | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-08-04 | Pärnu JK Vaprus U21 - Saue JK | - | |
yuvarlak 24 | |||
2024-07-28 | Harju Jalgpallikool U21 - Pärnu JK Vaprus U21 | - | |
yuvarlak 13 | |||
2024-06-16 | Pärnu JK Vaprus U21 - Raplamaa Jk | 5 - 1 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-06-13 | Saue JK - Pärnu JK Vaprus U21 | 0 - 4 | |
yuvarlak 12 | |||
2024-06-08 | Paide Linnameeskond III - Pärnu JK Vaprus U21 | Ertelenen | |
yuvarlak 11 | |||
2024-06-01 | Pärnu JK Vaprus U21 - Harju Jalgpallikool U21 | 4 - 0 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-05-26 | FC Nõmme United U21 - Pärnu JK Vaprus U21 | 5 - 2 |
Puan durumu
II Liiga - Lõuna/Lääne piirkond 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Pärnu JK Vaprus U21 | 12 | 10 | 0 | 2 | 54:17 | 30 |
2
|
FC Nõmme United U21 | 13 | 9 | 2 | 2 | 55:22 | 29 |
3
|
Saku Sporting | 13 | 6 | 4 | 3 | 33:25 | 22 |
4
|
Vandra Jk Vaprus | 12 | 5 | 5 | 2 | 29:23 | 20 |
5
|
FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM | 11 | 5 | 3 | 3 | 20:26 | 18 |
6
|
Tallinna FC Flora | 12 | 5 | 2 | 5 | 28:29 | 17 |
7
|
Tallinna FC Zapoos | 12 | 4 | 3 | 5 | 29:32 | 15 |
8
|
Keila JK | 12 | 4 | 3 | 5 | 21:26 | 15 |
9
|
Paide Linnameeskond III | 12 | 4 | 3 | 5 | 20:28 | 15 |
10
|
Raplamaa Jk | 13 | 3 | 5 | 5 | 20:33 | 14 |
11
|
JK Tabasalu U21 | 13 | 3 | 3 | 7 | 16:22 | 12 |
12
|
Harju Jalgpallikool U21 | 13 | 3 | 3 | 7 | 19:29 | 12 |
13
|
Tabasalu Ulasabat C.F. | 13 | 3 | 2 | 8 | 16:31 | 11 |
14
|
Saue JK | 13 | 3 | 2 | 8 | 17:34 | 11 |
II Liiga - Põhja/Ida piirkond 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maardu Linnameeskond | 13 | 12 | 1 | 0 | 51:8 | 37 |
2
|
Tallinna JK Puuma | 13 | 9 | 3 | 1 | 54:27 | 30 |
3
|
Rakvere JK Tarvas | 13 | 9 | 2 | 2 | 37:14 | 29 |
4
|
Tallinna FCI Levadia U19 | 13 | 9 | 2 | 2 | 49:17 | 29 |
5
|
Viimsi JK II | 13 | 6 | 3 | 4 | 31:21 | 21 |
6
|
Võru FC Helios | 13 | 5 | 5 | 3 | 24:24 | 20 |
7
|
FA Tartu Kalev II | 13 | 6 | 1 | 6 | 29:28 | 19 |
8
|
Tartu FC Helios | 13 | 6 | 1 | 6 | 25:31 | 19 |
9
|
Tartu JK Welco II | 13 | 5 | 1 | 7 | 22:26 | 16 |
10
|
FC Tallinn U21 | 13 | 4 | 0 | 9 | 25:25 | 12 |
11
|
Sillamäe FC NPM Silmet | 13 | 3 | 2 | 8 | 19:32 | 11 |
12
|
Tallinna FC ararat Ttu | 13 | 2 | 1 | 10 | 12:43 | 7 |
13
|
FC Elva II | 13 | 2 | 0 | 11 | 9:45 | 6 |
14
|
Ajax Lasnamäe | 13 | 1 | 2 | 10 | 17:63 | 5 |