Union Sportive Avranches - FC Young African Promises (3-0), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Union Sportive Avranches
GAED Division 3 | |||
yuvarlak 18 | |||
2024-05-18 | Accra Elite Academy - Union Sportive Avranches | 4 - 2 | |
yuvarlak 17 | |||
2024-05-12 | Union Sportive Avranches - FC Five Stars | 3 - 1 | |
yuvarlak 16 | |||
2024-04-27 | FC Ofankor Nice Ibrahim - Union Sportive Avranches | 5 - 2 | |
yuvarlak 15 | |||
2024-04-21 | Union Sportive Avranches - FC Young African Promises | 3 - 0 | |
yuvarlak 14 | |||
2024-04-17 | Union Sportive Avranches - FC Daniok | 1 - 4 |
dizi 9
Genel
Union Sportive Avranches + FC Young African Promises Gol yenilen maçlar 7
FC Young African Promises Galibiyetsiz 7
FC Young African Promises Karşılıklı gol 4 itibaren 5
FC Young African Promises Less than 4.5 cards 8 itibaren 8
FC Young African Promises Kayıplar 4
FC Young African Promises Hiç gol atılmamış 3
FC Young African Promises Gol yenilen maçlar 7
FC Young African Promises 2.5 gol üstü 6 itibaren 7
Union Sportive Avranches Galibiyetsiz 3
Union Sportive Avranches Karşılıklı gol 4 itibaren 5
Union Sportive Avranches 2.5 gol altı 6 itibaren 8
Union Sportive Avranches Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
Union Sportive Avranches Gol yenilen maçlar 6
Union Sportive Avranches - FC Young African Promises
Gana, GAED Division 3, maç Union Sportive Avranches - FC Young African Promises, başlangıç zamanı 2024-04-21 15:00:35 uluslararası saat.
Union Sportive Avranches Ve FC Young African Promises şampiyonaya katılır GAED Division 3, Gana.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: FC Young African Promises
GAED Division 3 | |||
yuvarlak 18 | |||
2024-05-18 | FC Young African Promises - FC Great Farcos | kesintiye | |
yuvarlak 17 | |||
2024-05-12 | FC Ofankor Nice Ibrahim - FC Young African Promises | 3 - 0 | |
yuvarlak 16 | |||
2024-04-27 | FC Young African Promises - FC Haatso Crystal Palace | 0 - 3 | |
yuvarlak 15 | |||
2024-04-21 | Union Sportive Avranches - FC Young African Promises | 3 - 0 | |
yuvarlak 14 | |||
2024-04-17 | FC Young African Promises - FC EJ | 0 - 3 |
Puan durumu
GAED Division 3 - Zone 1 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Accra Elite Academy | 18 | 12 | 3 | 3 | 35:15 | 39 |
2
|
FC Daniok | 17 | 12 | 2 | 3 | 38:16 | 38 |
3
|
FC John Paintsil | 18 | 10 | 5 | 3 | 36:22 | 35 |
4
|
FC Ofankor Nice Ibrahim | 18 | 9 | 7 | 2 | 35:20 | 34 |
5
|
FC Five Stars | 18 | 7 | 5 | 6 | 37:24 | 26 |
6
|
FC EJ | 18 | 6 | 4 | 8 | 28:39 | 22 |
7
|
Union Sportive Avranches | 18 | 4 | 6 | 8 | 24:32 | 18 |
8
|
FC Haatso Crystal Palace | 18 | 3 | 5 | 10 | 27:39 | 14 |
9
|
FC Young African Promises | 16 | 3 | 2 | 11 | 14:35 | 11 |
10
|
FC Great Farcos | 17 | 0 | 5 | 12 | 9:41 | 5 |
GAED Division 3 - Zone 2 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Dawtex | 18 | 15 | 3 | 0 | 49:15 | 48 |
2
|
SC Madina Miacle | 18 | 14 | 3 | 1 | 54:12 | 45 |
3
|
A.S Koppan | 18 | 13 | 3 | 2 | 53:22 | 42 |
4
|
FC Jil Eagles | 18 | 9 | 2 | 7 | 39:25 | 29 |
5
|
FC Top-Flight | 18 | 7 | 3 | 8 | 34:30 | 24 |
6
|
FC Marrion | 16 | 7 | 1 | 8 | 30:26 | 22 |
7
|
FC Goldberg | 17 | 4 | 4 | 9 | 29:35 | 16 |
8
|
FC Beautiful Game | 17 | 2 | 4 | 11 | 23:37 | 10 |
9
|
Atomic Gateway Sporting Academy | 18 | 3 | 1 | 14 | 15:89 | 10 |
10
|
FC Paga Zenga | 18 | 1 | 2 | 15 | 15:50 | 5 |
GAED Division 3 - Zone 3 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Adenta Youth Sporting Academy | 17 | 14 | 2 | 1 | 34:13 | 44 |
2
|
FC Young Mount | 18 | 13 | 2 | 3 | 54:16 | 41 |
3
|
FC Abu | 17 | 9 | 3 | 5 | 28:16 | 30 |
4
|
FC Cardiff City | 18 | 9 | 2 | 7 | 33:23 | 29 |
5
|
FC Dortmund | 14 | 6 | 5 | 3 | 17:14 | 23 |
6
|
YDS 18 Quinta Trust | 18 | 6 | 5 | 7 | 28:37 | 23 |
7
|
FC Soka | 16 | 6 | 1 | 9 | 25:27 | 19 |
8
|
FC Madina Pure | 15 | 6 | 1 | 8 | 25:22 | 19 |
9
|
FC Hospas | 13 | 1 | 1 | 11 | 12:40 | 4 |
10
|
FC African Panthers | 16 | 0 | 0 | 16 | 0:48 | 0 |
GAED Division 3 - Zone 4 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Asooya Young Talent | 18 | 14 | 3 | 1 | 42:7 | 45 |
2
|
FC Brave Royals | 18 | 14 | 2 | 2 | 49:18 | 44 |
3
|
FC Madina United | 17 | 8 | 5 | 4 | 26:14 | 29 |
4
|
FC Lizzy Sports | 18 | 7 | 6 | 5 | 24:27 | 27 |
5
|
FC Yaogo | 17 | 6 | 3 | 8 | 23:29 | 21 |
6
|
FC Winkot | 18 | 5 | 4 | 9 | 20:28 | 19 |
7
|
SC Young Sappers | 18 | 5 | 4 | 9 | 17:26 | 19 |
8
|
FC Pek Legacy | 17 | 5 | 3 | 9 | 18:31 | 18 |
9
|
FC Angels United | 17 | 5 | 0 | 12 | 20:39 | 15 |
10
|
Pride Soccer Academy | 18 | 2 | 4 | 12 | 12:32 | 10 |