Ilisiakos FC - AO Agia Paraskevi (3-1), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Ilisiakos FC
Gamma Ethniki | |||
yuvarlak 34 | |||
2024-04-27 | Aris Petroupolis - Ilisiakos FC | 2 - 1 | |
yuvarlak 33 | |||
2024-04-24 | Ilisiakos FC - AO Agia Paraskevi | 3 - 1 | |
yuvarlak 32 | |||
2024-04-20 | Proodeftiki - Ilisiakos FC | 2 - 1 | |
yuvarlak 31 | |||
2024-04-14 | Ilisiakos FC - Peramaikos | 2 - 1 | |
yuvarlak 30 | |||
2024-04-07 | Almyros Gaziou - Ilisiakos FC | 2 - 1 |
Ilisiakos FC - AO Agia Paraskevi
Yunanistan, Gamma Ethniki, maç Ilisiakos FC - AO Agia Paraskevi, başlangıç zamanı 2024-04-24 13:00:18 uluslararası saat.
Ilisiakos FC Ve AO Agia Paraskevi şampiyonaya katılır Gamma Ethniki, Yunanistan.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: AO Agia Paraskevi
Gamma Ethniki | |||
yuvarlak 34 | |||
2024-04-28 | AO Agia Paraskevi - Agios Nikolaos | 0 - 3 | |
yuvarlak 33 | |||
2024-04-24 | Ilisiakos FC - AO Agia Paraskevi | 3 - 1 | |
yuvarlak 32 | |||
2024-04-20 | AO Agia Paraskevi - Aris Petroupolis | 3 - 2 | |
yuvarlak 31 | |||
2024-04-14 | AO Ypatou - AO Agia Paraskevi | 4 - 0 | |
yuvarlak 30 | |||
2024-04-07 | Proodeftiki - AO Agia Paraskevi | 5 - 0 |
Puan durumu
Gamma Ethniki - Group 1 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AO Kavala 1965 | 34 | 32 | 1 | 1 | 89:11 | 97 |
2
|
Nestos Chrisoupolis | 34 | 25 | 6 | 3 | 75:19 | 81 |
3
|
Panthrakikos | 34 | 23 | 8 | 3 | 69:18 | 76 |
4
|
AO Chaniotis | 34 | 16 | 9 | 9 | 49:33 | 57 |
5
|
Aris Avatou | 34 | 15 | 10 | 9 | 48:33 | 55 |
6
|
Thermaikos Thermis | 34 | 16 | 7 | 11 | 42:35 | 55 |
7
|
Posidonas N. Michanionas | 34 | 17 | 4 | 13 | 55:29 | 55 |
8
|
PAOK Kristonis | 34 | 16 | 6 | 12 | 43:41 | 54 |
9
|
MGS Orestis Orestiadas | 34 | 15 | 9 | 10 | 49:46 | 54 |
10
|
Apollon Paralimniou | 34 | 14 | 10 | 10 | 54:37 | 52 |
11
|
Niki Efkarpias | 34 | 13 | 10 | 11 | 49:40 | 49 |
12
|
Doxa Dramas | 34 | 12 | 8 | 14 | 56:40 | 44 |
13
|
Veroia FC | 34 | 8 | 8 | 18 | 28:55 | 32 |
14
|
Aris Petinou | 34 | 6 | 5 | 23 | 24:67 | 23 |
15
|
Aetos Varvaras | 34 | 6 | 4 | 24 | 26:92 | 22 |
16
|
Anagennisi Epanomis | 34 | 3 | 10 | 21 | 18:66 | 19 |
17
|
FC Keravnos Aggelochori | 34 | 4 | 3 | 27 | 17:82 | 15 |
18
|
Megas Alexandros Ag. Marinas | 34 | 2 | 8 | 24 | 18:65 | 14 |
Gamma Ethniki - Group 2 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ethnikos N. Keramidiou | 34 | 24 | 6 | 4 | 57:18 | 78 |
2
|
AO Neas Artakis | 34 | 23 | 7 | 4 | 62:19 | 76 |
3
|
GAS Svoronos | 34 | 21 | 9 | 4 | 63:23 | 72 |
4
|
Zakynthos | 34 | 16 | 10 | 8 | 50:30 | 58 |
5
|
Pierikos | 34 | 16 | 7 | 11 | 49:27 | 55 |
6
|
Anagennisi Arta | 34 | 16 | 6 | 12 | 35:33 | 54 |
7
|
AE Kileler | 34 | 15 | 8 | 11 | 36:22 | 53 |
8
|
Asteras Stavrou FC | 34 | 15 | 7 | 12 | 38:35 | 52 |
9
|
AS Thesprotos Igoumenitsas | 34 | 16 | 4 | 14 | 54:45 | 52 |
10
|
AO Trikala | 34 | 14 | 10 | 10 | 50:37 | 52 |
11
|
Asteras Petriti | 34 | 15 | 5 | 14 | 36:38 | 50 |
12
|
FC Eordaikos | 34 | 13 | 11 | 10 | 39:30 | 50 |
13
|
PAS Thiella Katsikas | 34 | 13 | 9 | 12 | 49:32 | 48 |
14
|
AE Lefkimis | 34 | 9 | 6 | 19 | 37:51 | 33 |
15
|
Kastoria 1980 | 34 | 9 | 6 | 19 | 35:52 | 33 |
16
|
Vataniakos Fc | 34 | 8 | 7 | 19 | 36:68 | 31 |
17
|
PO Fikis | 33 | 2 | 1 | 30 | 12:90 | -8 |
18
|
Magnisiakos | 33 | 0 | 1 | 32 | 1:89 | -14 |
Gamma Ethniki - Group 3 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Panargiakos | 34 | 23 | 7 | 4 | 49:13 | 76 |
2
|
PAS Korinthos | 34 | 21 | 7 | 6 | 58:29 | 70 |
3
|
Thiella Rafinas | 34 | 19 | 8 | 7 | 52:28 | 65 |
4
|
APO Ellas Syrou Ermoupolis | 34 | 20 | 3 | 11 | 66:30 | 63 |
5
|
Kyanous Astir Varis | 34 | 18 | 8 | 8 | 55:22 | 62 |
6
|
Marko | 34 | 16 | 8 | 10 | 42:36 | 56 |
7
|
GAS Ialysos Rodou | 34 | 16 | 7 | 11 | 40:34 | 55 |
8
|
PAE Rodos FC | 34 | 15 | 10 | 9 | 51:29 | 55 |
9
|
Panaigialeios | 34 | 17 | 4 | 13 | 56:43 | 55 |
10
|
AE Mykonou | 34 | 15 | 6 | 13 | 51:35 | 51 |
11
|
AE Rodion Afantou | 34 | 13 | 11 | 10 | 42:36 | 50 |
12
|
PAO Vardas | 33 | 12 | 4 | 17 | 30:49 | 40 |
13
|
AO Piliou | 34 | 10 | 7 | 17 | 35:48 | 37 |
14
|
Panelefsiniakos | 34 | 11 | 2 | 21 | 36:66 | 35 |
15
|
Vizas Megaron | 33 | 8 | 9 | 16 | 32:61 | 33 |
16
|
Erani Filiatron | 34 | 5 | 11 | 18 | 35:54 | 23 |
17
|
Ermionidas AE | 34 | 5 | 7 | 22 | 24:58 | 22 |
18
|
AE Mesolongiou | 34 | 0 | 3 | 31 | 16:99 | 3 |
Gamma Ethniki - Group 4 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Panionios | 34 | 26 | 6 | 2 | 81:22 | 84 |
2
|
Ethnikos Piraeus | 34 | 20 | 12 | 2 | 61:19 | 72 |
3
|
Almyros Gaziou | 34 | 17 | 12 | 5 | 59:28 | 63 |
4
|
Aris Petroupolis | 34 | 18 | 6 | 10 | 47:38 | 60 |
5
|
Ilisiakos FC | 34 | 16 | 9 | 9 | 43:29 | 57 |
6
|
AO Ypatou | 34 | 14 | 9 | 11 | 45:34 | 51 |
7
|
P.O.Atsaleniou | 34 | 14 | 8 | 12 | 41:33 | 50 |
8
|
Agios Nikolaos | 34 | 14 | 10 | 10 | 55:38 | 49 |
9
|
AO Chaidariou | 34 | 13 | 10 | 11 | 39:29 | 49 |
10
|
AO Ellopiakos | 34 | 13 | 9 | 12 | 45:43 | 48 |
11
|
Proodeftiki | 34 | 14 | 6 | 14 | 47:38 | 48 |
12
|
Apollon Smirnis | 34 | 10 | 12 | 12 | 39:37 | 42 |
13
|
Episkopi FC | 34 | 9 | 10 | 15 | 40:54 | 37 |
14
|
Ermis Zonianon | 34 | 9 | 10 | 15 | 36:54 | 37 |
15
|
Fostiras | 34 | 7 | 13 | 14 | 32:39 | 31 |
16
|
Peramaikos | 34 | 9 | 3 | 22 | 32:58 | 30 |
17
|
AO Agia Paraskevi | 34 | 4 | 5 | 25 | 25:85 | 14 |
18
|
Atromitos Peiraios | 34 | 3 | 2 | 29 | 16:105 | 11 |