CS Gloria Lunca-Teuz Cermei - CS Șoimii Lipova (4-1), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: CS Gloria Lunca-Teuz Cermei
Liga III Seria 8 | |||
yuvarlak 10 | |||
2024-05-24 | CS Șoimii Lipova - CS Gloria Lunca-Teuz Cermei | 0 - 0 | |
yuvarlak 9 | |||
2024-05-17 | CS Gloria Lunca-Teuz Cermei - ACS Progresul Pecica | 1 - 2 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-05-11 | CS Socodor - CS Gloria Lunca-Teuz Cermei | 1 - 1 | |
yuvarlak 7 | |||
2024-05-07 | CS Gloria Lunca-Teuz Cermei - ACS ACB Ineu | 4 - 2 | |
yuvarlak 6 | |||
2024-05-03 | CS Gloria Lunca-Teuz Cermei - CS Avântul Periam | 1 - 1 |
dizi 13
Genel
CS Gloria Lunca-Teuz Cermei + CS Șoimii Lipova İlk gol yiyen 5 itibaren 7
CS Gloria Lunca-Teuz Cermei Galibiyetsiz 11
CS Gloria Lunca-Teuz Cermei 2.5 gol altı 5 itibaren 7
CS Gloria Lunca-Teuz Cermei İlk devreyi kaybeden 4 itibaren 5
CS Gloria Lunca-Teuz Cermei Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
CS Șoimii Lipova Galibiyetsiz 3
CS Șoimii Lipova 2.5 gol üstü 8 itibaren 10
CS Șoimii Lipova İlk devreyi kaybeden 5 itibaren 7
CS Șoimii Lipova Less than 4.5 cards 8 itibaren 9
Kişisel toplantılar
CS Gloria Lunca-Teuz Cermei + CS Șoimii Lipova 2.5 gol altı 5 itibaren 7
CS Gloria Lunca-Teuz Cermei + CS Șoimii Lipova Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
CS Gloria Lunca-Teuz Cermei Gol yenilen maçlar 5
CS Șoimii Lipova Galibiyet 5
CS Șoimii Lipova Mağlubiyetsiz 9
CS Gloria Lunca-Teuz Cermei - CS Șoimii Lipova
Romanya, Liga III Seria 8, maç CS Gloria Lunca-Teuz Cermei - CS Șoimii Lipova, başlangıç zamanı 2024-04-27 14:00:55 uluslararası saat.
CS Gloria Lunca-Teuz Cermei Ve CS Șoimii Lipova şampiyonaya katılır Liga III Seria 8, Romanya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: CS Șoimii Lipova
Liga III Seria 8 | |||
yuvarlak 10 | |||
2024-05-24 | CS Șoimii Lipova - CS Gloria Lunca-Teuz Cermei | 0 - 0 | |
yuvarlak 9 | |||
2024-05-17 | CS Avântul Periam - CS Șoimii Lipova | 2 - 0 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-05-10 | ACS ACB Ineu - CS Șoimii Lipova | 1 - 5 | |
yuvarlak 7 | |||
2024-05-07 | CS Șoimii Lipova - ACS Progresul Pecica | 2 - 0 | |
yuvarlak 6 | |||
2024-05-03 | CS Socodor - CS Șoimii Lipova | 0 - 1 |
Puan durumu
Liga III Seria 8 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Bihor Oradea | 18 | 14 | 4 | 0 | 51:12 | 46 |
2
|
SSU Politehnica Timișoara | 18 | 12 | 3 | 3 | 40:14 | 39 |
3
|
CSC Peciu Nou | 18 | 11 | 3 | 4 | 37:20 | 36 |
4
|
CS Phoenix Buziaș | 18 | 9 | 5 | 4 | 35:26 | 32 |
5
|
ACS Progresul Pecica | 18 | 9 | 4 | 5 | 36:24 | 31 |
6
|
CS Șoimii Lipova | 18 | 7 | 2 | 9 | 30:39 | 23 |
7
|
CS Avântul Periam | 18 | 6 | 1 | 11 | 24:38 | 19 |
8
|
CS Gloria Lunca-Teuz Cermei | 18 | 3 | 3 | 12 | 14:32 | 12 |
9
|
CS Socodor | 18 | 3 | 2 | 13 | 16:45 | 11 |
10
|
ACS ACB Ineu | 18 | 1 | 3 | 14 | 13:46 | 6 |
Liga III Seria 8 - Championship Round 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Bihor Oradea | 9 | 7 | 2 | 0 | 18:3 | 69 |
2
|
SSU Politehnica Timișoara | 9 | 4 | 3 | 2 | 14:10 | 54 |
3
|
CSC Peciu Nou | 9 | 2 | 1 | 6 | 7:14 | 43 |
4
|
CS Phoenix Buziaș | 9 | 1 | 2 | 6 | 9:21 | 37 |
Liga III Seria 8 - Relegation Round 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Progresul Pecica | 10 | 8 | 0 | 2 | 30:10 | 55 |
2
|
CS Șoimii Lipova | 10 | 4 | 3 | 3 | 12:14 | 38 |
3
|
CS Avântul Periam | 10 | 5 | 3 | 2 | 18:12 | 37 |
4
|
CS Gloria Lunca-Teuz Cermei | 10 | 2 | 4 | 4 | 14:16 | 22 |
5
|
CS Socodor | 10 | 2 | 3 | 5 | 11:23 | 20 |
6
|
ACS ACB Ineu | 10 | 1 | 3 | 6 | 12:22 | 12 |
Liga III Seria 8 - Championship Round 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CSC Peciu Nou | ||||||
|
FC Bihor Oradea | ||||||
|
CS Phoenix Buziaș | ||||||
|
SSU Politehnica Timișoara |
Liga III Seria 8 - Relegation Round 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
ACS Progresul Pecica | ||||||
|
CS Gloria Lunca-Teuz Cermei | ||||||
|
CS Avântul Periam | ||||||
|
ACS ACB Ineu | ||||||
|
CS Socodor | ||||||
|
CS Șoimii Lipova |
Liga III Seria 8 - Championship Round 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CSC Peciu Nou | ||||||
|
FC Bihor Oradea | ||||||
|
CS Phoenix Buziaș | ||||||
|
SSU Politehnica Timișoara |
Liga III Seria 8 - Relegation Round 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CS Socodor | ||||||
|
CS Șoimii Lipova | ||||||
|
ACS Progresul Pecica | ||||||
|
CS Gloria Lunca-Teuz Cermei | ||||||
|
CS Avântul Periam | ||||||
|
ACS ACB Ineu |