FC Goldberg - FC Jil Eagles (2-4), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: FC Goldberg
GAED Division 3 | |||
yuvarlak 18 | |||
2024-05-18 | FC Goldberg - A.S Koppan | 1 - 2 | |
yuvarlak 17 | |||
2024-05-11 | FC Marrion - FC Goldberg | kesintiye | |
yuvarlak 16 | |||
2024-04-27 | FC Goldberg - FC Jil Eagles | 2 - 4 | |
yuvarlak 15 | |||
2024-04-21 | SC Madina Miacle - FC Goldberg | 3 - 0 | |
yuvarlak 14 | |||
2024-04-17 | FC Goldberg - FC Top-Flight | Ertelenen |
dizi 7
Genel
FC Goldberg + FC Jil Eagles Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
FC Jil Eagles Mağlubiyetsiz 3
FC Jil Eagles Gol yenilen maçlar 6
FC Jil Eagles Karşılıklı gol 5 itibaren 5
FC Jil Eagles Less than 4.5 cards 9 itibaren 9
FC Jil Eagles 2.5 gol üstü 4 itibaren 5
FC Goldberg Galibiyetsiz 6
FC Goldberg Gol yenilen maçlar 13
FC Goldberg 2.5 gol üstü 8 itibaren 10
FC Goldberg Karşılıklı gol 5 itibaren 7
FC Goldberg Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
FC Goldberg - FC Jil Eagles
Gana, GAED Division 3, maç FC Goldberg - FC Jil Eagles, başlangıç zamanı 2024-04-27 14:00:04 uluslararası saat.
FC Goldberg Ve FC Jil Eagles şampiyonaya katılır GAED Division 3, Gana.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: FC Jil Eagles
GAED Division 3 | |||
yuvarlak 18 | |||
2024-05-19 | FC Top-Flight - FC Jil Eagles | 3 - 2 | |
yuvarlak 17 | |||
2024-05-12 | FC Jil Eagles - FC Beautiful Game | 3 - 1 | |
yuvarlak 16 | |||
2024-04-27 | FC Goldberg - FC Jil Eagles | 2 - 4 | |
yuvarlak 15 | |||
2024-04-21 | FC Jil Eagles - FC Dawtex | 1 - 2 | |
yuvarlak 14 | |||
2024-04-18 | Atomic Gateway Sporting Academy - FC Jil Eagles | 2 - 4 |
Puan durumu
GAED Division 3 - Zone 1 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Accra Elite Academy | 18 | 12 | 3 | 3 | 35:15 | 39 |
2
|
FC Daniok | 17 | 12 | 2 | 3 | 38:16 | 38 |
3
|
FC John Paintsil | 18 | 10 | 5 | 3 | 36:22 | 35 |
4
|
FC Ofankor Nice Ibrahim | 18 | 9 | 7 | 2 | 35:20 | 34 |
5
|
FC Five Stars | 18 | 7 | 5 | 6 | 37:24 | 26 |
6
|
FC EJ | 18 | 6 | 4 | 8 | 28:39 | 22 |
7
|
Union Sportive Avranches | 18 | 4 | 6 | 8 | 24:32 | 18 |
8
|
FC Haatso Crystal Palace | 18 | 3 | 5 | 10 | 27:39 | 14 |
9
|
FC Young African Promises | 16 | 3 | 2 | 11 | 14:35 | 11 |
10
|
FC Great Farcos | 17 | 0 | 5 | 12 | 9:41 | 5 |
GAED Division 3 - Zone 2 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Dawtex | 18 | 15 | 3 | 0 | 49:15 | 48 |
2
|
SC Madina Miacle | 18 | 14 | 3 | 1 | 54:12 | 45 |
3
|
A.S Koppan | 18 | 13 | 3 | 2 | 53:22 | 42 |
4
|
FC Jil Eagles | 18 | 9 | 2 | 7 | 39:25 | 29 |
5
|
FC Top-Flight | 18 | 7 | 3 | 8 | 34:30 | 24 |
6
|
FC Marrion | 16 | 7 | 1 | 8 | 30:26 | 22 |
7
|
FC Goldberg | 17 | 4 | 4 | 9 | 29:35 | 16 |
8
|
FC Beautiful Game | 17 | 2 | 4 | 11 | 23:37 | 10 |
9
|
Atomic Gateway Sporting Academy | 18 | 3 | 1 | 14 | 15:89 | 10 |
10
|
FC Paga Zenga | 18 | 1 | 2 | 15 | 15:50 | 5 |
GAED Division 3 - Zone 3 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Adenta Youth Sporting Academy | 17 | 14 | 2 | 1 | 34:13 | 44 |
2
|
FC Young Mount | 18 | 13 | 2 | 3 | 54:16 | 41 |
3
|
FC Abu | 17 | 9 | 3 | 5 | 28:16 | 30 |
4
|
FC Cardiff City | 18 | 9 | 2 | 7 | 33:23 | 29 |
5
|
FC Dortmund | 14 | 6 | 5 | 3 | 17:14 | 23 |
6
|
YDS 18 Quinta Trust | 18 | 6 | 5 | 7 | 28:37 | 23 |
7
|
FC Soka | 16 | 6 | 1 | 9 | 25:27 | 19 |
8
|
FC Madina Pure | 15 | 6 | 1 | 8 | 25:22 | 19 |
9
|
FC Hospas | 13 | 1 | 1 | 11 | 12:40 | 4 |
10
|
FC African Panthers | 16 | 0 | 0 | 16 | 0:48 | 0 |
GAED Division 3 - Zone 4 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Asooya Young Talent | 18 | 14 | 3 | 1 | 42:7 | 45 |
2
|
FC Brave Royals | 18 | 14 | 2 | 2 | 49:18 | 44 |
3
|
FC Madina United | 17 | 8 | 5 | 4 | 26:14 | 29 |
4
|
FC Lizzy Sports | 18 | 7 | 6 | 5 | 24:27 | 27 |
5
|
FC Yaogo | 17 | 6 | 3 | 8 | 23:29 | 21 |
6
|
FC Winkot | 18 | 5 | 4 | 9 | 20:28 | 19 |
7
|
SC Young Sappers | 18 | 5 | 4 | 9 | 17:26 | 19 |
8
|
FC Pek Legacy | 17 | 5 | 3 | 9 | 18:31 | 18 |
9
|
FC Angels United | 17 | 5 | 0 | 12 | 20:39 | 15 |
10
|
Pride Soccer Academy | 18 | 2 | 4 | 12 | 12:32 | 10 |