GKS Cartusia 1923 - GKS Gedania Gdańsk (1-2), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: GKS Cartusia 1923
III Liga, Group 2 | |||
yuvarlak 34 | |||
2024-06-08 | Sokol Kleczew - GKS Cartusia 1923 | 3 - 1 | |
yuvarlak 33 | |||
2024-05-30 | GKS Cartusia 1923 - Unia Swarzędz | 1 - 2 | |
yuvarlak 32 | |||
2024-05-25 | Flota Świnoujście - GKS Cartusia 1923 | 1 - 1 | |
yuvarlak 31 | |||
2024-05-18 | GKS Cartusia 1923 - KS Unia Solec Kujawski | 5 - 2 | |
yuvarlak 30 | |||
2024-05-15 | Elana Torun - GKS Cartusia 1923 | 3 - 1 |
olasılık
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
1.67
|
3.75
|
4
|
Click on the odds to view the odds history
dizi 4
Genel
GKS Cartusia 1923 Gol yenilen maçlar 5
GKS Cartusia 1923 Less than 4.5 cards 9 itibaren 10
GKS Gedania Gdańsk İlk gol yiyen 4 itibaren 5
GKS Gedania Gdańsk Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
Kişisel toplantılar
GKS Gedania Gdańsk Gol yenilen maçlar 4
GKS Cartusia 1923 - GKS Gedania Gdańsk
Polonya, III Liga, Group 2, maç GKS Cartusia 1923 - GKS Gedania Gdańsk, başlangıç zamanı 2024-04-27 10:00:00 uluslararası saat.
GKS Cartusia 1923 Ve GKS Gedania Gdańsk şampiyonaya katılır III Liga, Group 2, Polonya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: GKS Gedania Gdańsk
III Liga, Group 2 | |||
yuvarlak 34 | |||
2024-06-07 | GKS Gedania Gdańsk - Vineta Wolin | 5 - 1 | |
yuvarlak 33 | |||
2024-06-01 | Zawisza Bydgoszcz - GKS Gedania Gdańsk | 2 - 0 | |
yuvarlak 32 | |||
2024-05-25 | GKS Gedania Gdańsk - Blekitni Stargard Szczecinski | 3 - 1 | |
yuvarlak 31 | |||
2024-05-18 | KS Stolem Gniewino - GKS Gedania Gdańsk | 1 - 2 | |
yuvarlak 30 | |||
2024-05-15 | GKS Gedania Gdańsk - Pogoń Nowe Skalmierzyce | 0 - 3 |
Puan durumu
III Liga, Group 2 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
OKS Swit Skolwin Szczecin | 34 | 27 | 4 | 3 | 75:17 | 85 |
2
|
Elana Torun | 34 | 21 | 8 | 5 | 56:21 | 71 |
3
|
Unia Swarzędz | 34 | 19 | 6 | 9 | 66:46 | 63 |
4
|
Zawisza Bydgoszcz | 34 | 17 | 7 | 10 | 73:38 | 58 |
5
|
Blekitni Stargard Szczecinski | 34 | 17 | 4 | 13 | 80:62 | 55 |
6
|
Noteć Czarnków | 34 | 15 | 5 | 14 | 73:63 | 50 |
7
|
GKS Gedania Gdańsk | 34 | 16 | 2 | 16 | 58:56 | 50 |
8
|
Polonia Sroda Wielkopolska | 34 | 15 | 5 | 14 | 55:61 | 50 |
9
|
Pogoń Nowe Skalmierzyce | 34 | 14 | 7 | 13 | 56:50 | 49 |
10
|
Pogon II Szczecin | 34 | 15 | 4 | 15 | 63:60 | 49 |
11
|
Sokol Kleczew | 34 | 14 | 6 | 14 | 59:65 | 48 |
12
|
Flota Świnoujście | 34 | 14 | 4 | 16 | 45:60 | 46 |
13
|
Vineta Wolin | 34 | 13 | 6 | 15 | 42:66 | 45 |
14
|
GKS Cartusia 1923 | 34 | 12 | 8 | 14 | 60:51 | 44 |
15
|
Wikęd Luzino | 34 | 10 | 4 | 19 | 48:71 | 34 |
16
|
KS Stolem Gniewino | 34 | 8 | 9 | 17 | 34:58 | 33 |
17
|
KS Unia Solec Kujawski | 34 | 6 | 4 | 23 | 37:80 | 22 |
18
|
KP Starogard Gdansk | 34 | 2 | 7 | 25 | 39:97 | 13 |