Torque - Cerrito CS (0-0), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Torque
Segunda División | |||
yuvarlak 3 | |||
2024-05-26 | Torque - Institucion Atletica Sud America | - | |
Copa Uruguay | |||
yuvarlak 29 | |||
2024-05-22 | Torque - Defensor Sporting | 2 - 2 | |
Segunda División | |||
yuvarlak 2 | |||
2024-05-17 | La Luz - Torque | 0 - 1 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-05-12 | Torque - Uruguay Montevideo FC | 2 - 1 | |
yuvarlak 29 | |||
2024-05-04 | Torque - Juventud de las Piedras | 2 - 0 | |
yuvarlak 7 | |||
2024-04-27 | Torque - Cerrito CS | 0 - 0 |
olasılık
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
1.73
|
3.5
|
4
|
Click on the odds to view the odds history
dizi 9
Genel
Torque Mağlubiyetsiz 12
Torque İlk gol atan 9 itibaren 10
Torque Less than 4.5 cards 6 itibaren 7
Cerrito CS Galibiyetsiz 3
Cerrito CS Gol yenilen maçlar 4
Cerrito CS 2.5 gol altı 4 itibaren 5
Cerrito CS Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
Kişisel toplantılar
Torque + Cerrito CS 2.5 gol altı 5 itibaren 6
Torque + Cerrito CS More than 4.5 cards 4 itibaren 5
Torque - Cerrito CS
Uruguay, Segunda División, maç Torque - Cerrito CS, başlangıç zamanı 2024-04-27 23:00:00 uluslararası saat.
Torque Ve Cerrito CS şampiyonaya katılır Segunda División, Uruguay.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Cerrito CS
Segunda División | |||
yuvarlak 3 | |||
2024-05-26 | Cerrito CS - Uruguay Montevideo FC | - | |
yuvarlak 2 | |||
2024-05-18 | Club Atletico Rentistas - Cerrito CS | 0 - 1 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-05-13 | Cerrito CS - CSyD Cooper | 0 - 0 | |
yuvarlak 7 | |||
2024-04-27 | Torque - Cerrito CS | 0 - 0 | |
yuvarlak 6 | |||
2024-04-21 | Cerrito CS - Colón FC | 1 - 1 | |
yuvarlak 5 | |||
2024-04-13 | Club Atletico Rentistas - Cerrito CS | 1 - 0 |
Puan durumu
Segunda Division 2024, Group A: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Juventud de las Piedras | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 13 |
2
|
Albion FC | 6 | 3 | 2 | 1 | 7:3 | 11 |
3
|
Tacuarembo FC | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:5 | 11 |
4
|
Oriental de La Paz | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:10 | 10 |
5
|
Uruguay Montevideo FC | 6 | 2 | 0 | 4 | 7:8 | 6 |
6
|
La Luz | 6 | 2 | 0 | 4 | 2:5 | 6 |
7
|
Institucion Atletica Sud America | 6 | 1 | 0 | 5 | 2:10 | 3 |
Segunda Division 2024, Group B: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Torque | 6 | 4 | 2 | 0 | 9:2 | 14 |
2
|
Club Atletico Rentistas | 6 | 3 | 1 | 2 | 4:3 | 10 |
3
|
Plaza Colonia | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:8 | 8 |
4
|
Colón FC | 6 | 2 | 2 | 2 | 5:7 | 8 |
5
|
Cerrito CS | 6 | 1 | 4 | 1 | 4:4 | 7 |
6
|
CSyD Cooper | 6 | 1 | 2 | 3 | 6:8 | 5 |
7
|
CA Atenas de San Carlos | 6 | 1 | 3 | 3 | 3:6 | 3 |
Segunda Division 2024, Group A: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Tacuarembo FC | ||||||
|
Albion FC | ||||||
|
Oriental de La Paz | ||||||
|
Institucion Atletica Sud America | ||||||
|
La Luz | ||||||
|
Uruguay Montevideo FC | ||||||
|
Juventud de las Piedras |
Segunda Division 2024, Group B: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Cerrito CS | ||||||
|
CA Atenas de San Carlos | ||||||
|
Club Atletico Rentistas | ||||||
|
Colón FC | ||||||
|
CSyD Cooper | ||||||
|
Torque | ||||||
|
Plaza Colonia |
Segunda Division 2024, Group A: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Tacuarembo FC | ||||||
|
Albion FC | ||||||
|
Oriental de La Paz | ||||||
|
Institucion Atletica Sud America | ||||||
|
La Luz | ||||||
|
Uruguay Montevideo FC | ||||||
|
Juventud de las Piedras |
Segunda Division 2024, Group B: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CA Atenas de San Carlos | ||||||
|
Cerrito CS | ||||||
|
Club Atletico Rentistas | ||||||
|
Colón FC | ||||||
|
CSyD Cooper | ||||||
|
Torque | ||||||
|
Plaza Colonia |
Segunda Division 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Torque | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | 6 |
2
|
Plaza Colonia | 2 | 2 | 0 | 0 | 2:0 | 6 |
3
|
Institucion Atletica Sud America | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:3 | 4 |
4
|
Juventud de las Piedras | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 4 |
5
|
Oriental de La Paz | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 4 |
6
|
Cerrito CS | 2 | 1 | 1 | 0 | 1:0 | 4 |
7
|
Albion FC | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 3 |
8
|
Colón FC | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 2 |
9
|
CSyD Cooper | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 2 |
10
|
Club Atletico Rentistas | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
11
|
CA Atenas de San Carlos | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | 1 |
12
|
Tacuarembo FC | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | 0 |
12
|
Uruguay Montevideo FC | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:4 | 0 |
14
|
La Luz | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:2 | 0 |
Segunda Division 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Plaza Colonia | ||||||
|
Juventud de las Piedras | ||||||
|
Club Atletico Rentistas | ||||||
|
Albion FC | ||||||
|
CA Atenas de San Carlos | ||||||
|
Cerrito CS | ||||||
|
Oriental de La Paz | ||||||
|
Colón FC | ||||||
|
CSyD Cooper | ||||||
|
Institucion Atletica Sud America | ||||||
|
La Luz | ||||||
|
Torque | ||||||
|
Tacuarembo FC | ||||||
|
Uruguay Montevideo FC |
Segunda Division 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Club Atletico Rentistas | ||||||
|
Juventud de las Piedras | ||||||
|
Albion FC | ||||||
|
Cerrito CS | ||||||
|
Oriental de La Paz | ||||||
|
Colón FC | ||||||
|
CSyD Cooper | ||||||
|
Institucion Atletica Sud America | ||||||
|
La Luz | ||||||
|
Torque | ||||||
|
Plaza Colonia | ||||||
|
Tacuarembo FC | ||||||
|
Uruguay Montevideo FC | ||||||
|
CA Atenas de San Carlos |