Olaylar: Tartu FC Inter
III Liiga | |||
yuvarlak 12 | |||
2024-08-31 | Tartu FC Inter - Tartu Team Helm | - | |
yuvarlak 11 | |||
2024-08-24 | Vastseliina Fc Tannem - Tartu FC Inter | - | |
yuvarlak 10 | |||
2024-08-17 | Tartu FC Inter - Warrior Valga | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-08-11 | Tartu Team Helm - Tartu FC Inter | - | |
yuvarlak 9 | |||
2024-08-04 | Polva Fc Lootos - Tartu FC Inter | - | |
yuvarlak 8 | |||
2024-06-09 | Tartu FC Inter - Jogeva Sk Noorus 96 | 2 - 3 | |
yuvarlak 7 | |||
2024-06-02 | Tartu JK Welco X - Tartu FC Inter | 3 - 2 | |
yuvarlak 6 | |||
2024-05-17 | Tartu FC Inter - Tõrva JK | 4 - 0 | |
yuvarlak 5 | |||
2024-05-12 | Fc Otepää - Tartu FC Inter | 0 - 5 | |
yuvarlak 2 | |||
2024-05-04 | Tartu FC Inter - Vastseliina Fc Tannem | 3 - 0 |
dizi 5
Genel
Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM Gol yenilen maçlar 8
Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM 2.5 gol üstü 8 itibaren 8
Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM Karşılıklı gol 8 itibaren 8
Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM İlk gol atan 4 itibaren 5
Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM İlk devreyi kazanan 4 itibaren 5
Tartu FC Inter - Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM
Estonya, III Liiga, maç Tartu FC Inter - Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM, başlangıç zamanı 2024-04-28 11:00:33 uluslararası saat.
Tartu FC Inter Ve Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM şampiyonaya katılır III Liiga, Estonya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM
III Liiga | |||
yuvarlak 14 | |||
2024-09-14 | Tõrva JK - Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM | - | |
yuvarlak 13 | |||
2024-09-08 | Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM - Tartu FC Inter | - | |
yuvarlak 12 | |||
2024-09-01 | Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM - Vastseliina Fc Tannem | - | |
yuvarlak 11 | |||
2024-08-23 | Polva Fc Lootos - Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM | - | |
yuvarlak 10 | |||
2024-08-16 | Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM - Tartu JK Welco X | - | |
yuvarlak 9 | |||
2024-06-15 | Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM - Fc Otepää | 3 - 0 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-06-09 | Tartu Team Helm - Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM | 1 - 0 | |
yuvarlak 7 | |||
2024-06-01 | Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM - Warrior Valga | 16 - 1 | |
yuvarlak 6 | |||
2024-05-18 | Jogeva Sk Noorus 96 - Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM | 8 - 0 | |
yuvarlak 5 | |||
2024-05-12 | Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM - Tõrva JK | 3 - 1 |
Puan durumu
III Liiga - Põhja piirkond 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tallinna SC ReUnited | 10 | 8 | 0 | 2 | 38:15 | 24 |
2
|
Tallinna FC Starmedia | 10 | 7 | 2 | 1 | 54:10 | 23 |
3
|
Tallinna FC Maksatransport | 10 | 6 | 2 | 2 | 50:16 | 20 |
4
|
Tallinna FC Hell Hunt | 10 | 4 | 5 | 1 | 26:19 | 17 |
5
|
Tallinna FC Tamper | 10 | 5 | 0 | 5 | 23:24 | 15 |
6
|
Tallinna JK Metropol | 10 | 5 | 0 | 5 | 26:27 | 15 |
7
|
Tallinna FC Smsraha | 10 | 4 | 1 | 5 | 30:15 | 13 |
8
|
Tallinna FC Eston Villa | 10 | 4 | 1 | 5 | 33:30 | 13 |
9
|
Jk Piraaja Tallinn | 10 | 4 | 0 | 6 | 21:25 | 12 |
10
|
Tallinna FC Zenit | 10 | 2 | 1 | 7 | 18:53 | 7 |
11
|
Tallinna KSK FC Štrommi | 10 | 0 | 0 | 10 | 10:95 | 0 |
III Liiga - Lõuna piirkond 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Polva Fc Lootos | 8 | 6 | 1 | 1 | 35:12 | 19 |
2
|
Tartu JK Welco X | 9 | 6 | 1 | 2 | 23:14 | 19 |
3
|
Jogeva Sk Noorus 96 | 8 | 6 | 0 | 2 | 35:15 | 18 |
4
|
Tartu Team Helm | 8 | 5 | 1 | 2 | 29:9 | 16 |
5
|
Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM | 9 | 5 | 0 | 4 | 32:19 | 15 |
6
|
Vastseliina Fc Tannem | 8 | 3 | 1 | 4 | 18:21 | 10 |
7
|
Tartu FC Inter | 7 | 3 | 0 | 4 | 18:11 | 9 |
8
|
Fc Otepää | 9 | 3 | 0 | 6 | 16:24 | 9 |
9
|
Tõrva JK | 9 | 1 | 2 | 6 | 17:30 | 5 |
10
|
Warrior Valga | 9 | 1 | 0 | 8 | 7:75 | 3 |
III Liiga - Ida piirkond 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Raasiku FC Joker | 10 | 9 | 1 | 0 | 35:8 | 28 |
2
|
Turi Jk Ganvix | 10 | 9 | 0 | 1 | 37:18 | 27 |
3
|
Kohtla-Järve Linnameeskond | 10 | 6 | 1 | 3 | 24:21 | 19 |
4
|
Jk Loo | 10 | 6 | 0 | 4 | 20:18 | 18 |
5
|
Fc Kose | 10 | 5 | 1 | 4 | 28:23 | 16 |
6
|
FC Maardu Aliens | 10 | 3 | 2 | 5 | 20:20 | 11 |
7
|
Rakvere JK Tarvas II | 10 | 3 | 1 | 6 | 21:22 | 10 |
8
|
Märjamaa Kompanii | 9 | 3 | 1 | 5 | 17:25 | 10 |
9
|
JK Kuusalu Kalev | 9 | 2 | 2 | 5 | 14:19 | 8 |
10
|
FC Jarva-Jaani | 10 | 2 | 1 | 7 | 15:35 | 7 |
11
|
Lootus | 10 | 1 | 0 | 9 | 14:36 | 3 |
III Liiga - Lääne piirkond 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kristiine Jk | 10 | 9 | 0 | 1 | 39:13 | 27 |
2
|
JK Tallinna Kalev Juunior | 10 | 8 | 1 | 1 | 49:11 | 25 |
3
|
Rumori Calcio | 10 | 6 | 0 | 4 | 36:22 | 18 |
4
|
Rummu Dünamo | 10 | 6 | 0 | 4 | 33:23 | 18 |
5
|
Parnu Jk Poseidon Nirvaana | 11 | 5 | 3 | 3 | 24:16 | 18 |
6
|
Tallinna FC Zealot Sporting | 11 | 5 | 1 | 5 | 27:33 | 16 |
7
|
Vändra JK Vaprus II ja FC Lelle ÜM | 10 | 4 | 1 | 5 | 27:28 | 13 |
8
|
Pärnu JK Vaprus III | 9 | 3 | 1 | 5 | 20:33 | 10 |
9
|
Saku Sporting II | 10 | 2 | 1 | 7 | 15:31 | 7 |
10
|
Tallinna FC Flora IV | 10 | 1 | 2 | 7 | 26:50 | 5 |
11
|
Läänemaa JK Haapsalu | 9 | 1 | 0 | 8 | 15:51 | 3 |
III Liiga - Põhja piirkond 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Tallinna FC Maksatransport | ||||||
|
Tallinna FC Hell Hunt | ||||||
|
Tallinna SC ReUnited | ||||||
|
Jk Piraaja Tallinn | ||||||
|
Tallinna FC Eston Villa | ||||||
|
Tallinna FC Zenit | ||||||
|
Tallinna FC Starmedia | ||||||
|
Tallinna FC Smsraha | ||||||
|
Tallinna KSK FC Štrommi | ||||||
|
Tallinna JK Metropol | ||||||
|
Tallinna FC Tamper |
III Liiga - Lõuna piirkond 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Jogeva Sk Noorus 96 | ||||||
|
Tõrva JK | ||||||
|
Tartu Team Helm | ||||||
|
Polva Fc Lootos | ||||||
|
Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM | ||||||
|
Vastseliina Fc Tannem | ||||||
|
Fc Otepää | ||||||
|
Tartu JK Welco X | ||||||
|
Tartu FC Inter | ||||||
|
Warrior Valga |
III Liiga - Ida piirkond 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Maardu Aliens | ||||||
|
Jk Loo | ||||||
|
Turi Jk Ganvix | ||||||
|
Rakvere JK Tarvas II | ||||||
|
FC Jarva-Jaani | ||||||
|
JK Kuusalu Kalev | ||||||
|
Raasiku FC Joker | ||||||
|
Fc Kose | ||||||
|
Kohtla-Järve Linnameeskond | ||||||
|
Märjamaa Kompanii | ||||||
|
Lootus |
III Liiga - Lääne piirkond 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Rummu Dünamo | ||||||
|
Saku Sporting II | ||||||
|
Tallinna FC Flora IV | ||||||
|
Rumori Calcio | ||||||
|
Läänemaa JK Haapsalu | ||||||
|
JK Tallinna Kalev Juunior | ||||||
|
Tallinna FC Zealot Sporting | ||||||
|
Vändra JK Vaprus II ja FC Lelle ÜM | ||||||
|
Kristiine Jk | ||||||
|
Parnu Jk Poseidon Nirvaana | ||||||
|
Pärnu JK Vaprus III |
III Liiga - Põhja piirkond 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Tallinna FC Maksatransport | ||||||
|
Tallinna FC Hell Hunt | ||||||
|
Tallinna SC ReUnited | ||||||
|
Jk Piraaja Tallinn | ||||||
|
Tallinna FC Eston Villa | ||||||
|
Tallinna FC Zenit | ||||||
|
Tallinna FC Starmedia | ||||||
|
Tallinna FC Smsraha | ||||||
|
Tallinna KSK FC Štrommi | ||||||
|
Tallinna JK Metropol | ||||||
|
Tallinna FC Tamper |
III Liiga - Lõuna piirkond 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Jogeva Sk Noorus 96 | ||||||
|
Tõrva JK | ||||||
|
Tartu Team Helm | ||||||
|
Polva Fc Lootos | ||||||
|
Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM | ||||||
|
Vastseliina Fc Tannem | ||||||
|
Fc Otepää | ||||||
|
Tartu JK Welco X | ||||||
|
Tartu FC Inter | ||||||
|
Warrior Valga |
III Liiga - Ida piirkond 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Maardu Aliens | ||||||
|
Jk Loo | ||||||
|
Turi Jk Ganvix | ||||||
|
Rakvere JK Tarvas II | ||||||
|
FC Jarva-Jaani | ||||||
|
JK Kuusalu Kalev | ||||||
|
Raasiku FC Joker | ||||||
|
Fc Kose | ||||||
|
Kohtla-Järve Linnameeskond | ||||||
|
Märjamaa Kompanii | ||||||
|
Lootus |
III Liiga - Lääne piirkond 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Rummu Dünamo | ||||||
|
Saku Sporting II | ||||||
|
Tallinna FC Flora IV | ||||||
|
Rumori Calcio | ||||||
|
Läänemaa JK Haapsalu | ||||||
|
JK Tallinna Kalev Juunior | ||||||
|
Tallinna FC Zealot Sporting | ||||||
|
Vändra JK Vaprus II ja FC Lelle ÜM | ||||||
|
Kristiine Jk | ||||||
|
Parnu Jk Poseidon Nirvaana | ||||||
|
Pärnu JK Vaprus III |