Ghazl El Mahallah - La Viena FC (2-1), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Ghazl El Mahallah
2nd Division | |||
yuvarlak 9 | |||
2024-05-08 | Proxy SC - Ghazl El Mahallah | 1 - 3 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-04-29 | Ghazl El Mahallah - La Viena FC | 2 - 1 | |
yuvarlak 7 | |||
2024-04-21 | Ghazl El Mahallah - Gazl Kafr Eldwar | 0 - 0 | |
yuvarlak 6 | |||
2024-04-16 | Haras El Hodood - Ghazl El Mahallah | 1 - 1 | |
yuvarlak 5 | |||
2024-03-06 | Ghazl El Mahallah - Petrojet Fc | 2 - 3 |
olasılık
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
2.1
|
2.88
|
3.5
|
Click on the odds to view the odds history
dizi 5
Genel
Ghazl El Mahallah + La Viena FC Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
Ghazl El Mahallah Mağlubiyetsiz 18
Ghazl El Mahallah Galibiyetsiz 4
Ghazl El Mahallah 2.5 gol altı 5 itibaren 6
La Viena FC Mağlubiyetsiz 4
Ghazl El Mahallah - La Viena FC
Mısır, 2nd Division, maç Ghazl El Mahallah - La Viena FC, başlangıç zamanı 2024-04-29 13:30:00 uluslararası saat.
Ghazl El Mahallah Ve La Viena FC şampiyonaya katılır 2nd Division, Mısır.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: La Viena FC
Egypt Cup | |||
yuvarlak 6 | |||
2024-05-28 | Smouha SC - La Viena FC | 1 - 0 | |
2nd Division | |||
yuvarlak 9 | |||
2024-05-08 | La Viena FC - Tanta Fc | 2 - 0 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-04-29 | Ghazl El Mahallah - La Viena FC | 2 - 1 | |
yuvarlak 7 | |||
2024-04-21 | Haras El Hodood - La Viena FC | 0 - 0 | |
yuvarlak 6 | |||
2024-04-16 | La Viena FC - El Seka EL Hadid | 2 - 2 |
Puan durumu
2. Division A 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Petrojet Fc | 19 | 14 | 3 | 2 | 34:13 | 45 |
2
|
Wadi Degla Sc | 19 | 10 | 8 | 1 | 27:13 | 38 |
3
|
Haras El Hodood | 19 | 9 | 9 | 1 | 28:18 | 36 |
4
|
Ghazl El Mahallah | 19 | 9 | 8 | 2 | 21:12 | 35 |
5
|
La Viena FC | 19 | 9 | 6 | 4 | 30:17 | 33 |
6
|
Tanta Fc | 19 | 8 | 5 | 6 | 23:17 | 29 |
7
|
El Seka EL Hadid | 19 | 6 | 11 | 2 | 20:12 | 29 |
8
|
Proxy SC | 19 | 7 | 8 | 4 | 23:23 | 29 |
9
|
Alqana | 19 | 7 | 7 | 5 | 21:16 | 28 |
10
|
Gazl Kafr Eldwar | 19 | 6 | 10 | 3 | 21:16 | 28 |
11
|
Asyut Petroleum | 19 | 8 | 4 | 7 | 20:20 | 28 |
12
|
Abu Qair Semad | 19 | 6 | 7 | 6 | 19:16 | 25 |
13
|
Telecom Egypt | 19 | 7 | 3 | 9 | 23:23 | 24 |
14
|
Aswan Fc | 19 | 5 | 7 | 7 | 19:20 | 22 |
15
|
Dikernis SC | 19 | 5 | 6 | 8 | 19:28 | 21 |
16
|
Makadi FC | 19 | 2 | 9 | 8 | 17:23 | 15 |
17
|
Gomhoryet Shebin | 19 | 3 | 5 | 11 | 10:25 | 14 |
18
|
Nogoom El Mostakbal | 19 | 3 | 4 | 12 | 14:28 | 13 |
19
|
Misr Lel Makasa | 19 | 2 | 3 | 14 | 18:44 | 9 |
20
|
Al-Nasr Lel-Taa'deen | 19 | 1 | 3 | 15 | 14:37 | 6 |
2. Division A 23/24, Championship Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Petrojet Fc | 28 | 19 | 7 | 2 | 50:21 | 64 |
2
|
Ghazl El Mahallah | 28 | 13 | 13 | 2 | 35:18 | 52 |
3
|
Haras El Hodood | 28 | 11 | 16 | 1 | 34:22 | 49 |
4
|
La Viena FC | 28 | 13 | 9 | 6 | 42:25 | 48 |
5
|
Wadi Degla Sc | 28 | 11 | 13 | 4 | 36:24 | 46 |
6
|
Tanta Fc | 28 | 11 | 6 | 11 | 30:27 | 39 |
7
|
El Seka EL Hadid | 28 | 8 | 14 | 6 | 29:24 | 38 |
8
|
Gazl Kafr Eldwar | 28 | 8 | 14 | 6 | 27:28 | 38 |
9
|
Proxy SC | 28 | 9 | 10 | 9 | 28:35 | 37 |
10
|
Alqana | 28 | 9 | 9 | 10 | 27:23 | 36 |
2. Division A 23/24, Relegation Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Abu Qair Semad | 28 | 13 | 9 | 6 | 34:21 | 48 |
2
|
Asyut Petroleum | 28 | 10 | 11 | 7 | 29:26 | 41 |
3
|
Telecom Egypt | 28 | 11 | 6 | 11 | 33:29 | 39 |
4
|
Aswan Fc | 28 | 10 | 8 | 10 | 31:28 | 38 |
5
|
Dikernis SC | 28 | 9 | 9 | 10 | 31:35 | 36 |
6
|
Makadi FC | 28 | 5 | 12 | 11 | 31:36 | 27 |
7
|
Gomhoryet Shebin | 28 | 6 | 7 | 15 | 20:37 | 25 |
8
|
Nogoom El Mostakbal | 28 | 4 | 8 | 16 | 22:44 | 20 |
9
|
Al-Nasr Lel-Taa'deen | 28 | 2 | 6 | 20 | 26:54 | 12 |
10
|
Misr Lel Makasa | 28 | 3 | 3 | 22 | 28:66 | 12 |
2. Division A 23/24, Promotion Playoffs: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Haras El Hodood | 4 | 2 | 1 | 1 | 4:3 | 7 |
2
|
Sporting Alexandria | 4 | 2 | 1 | 1 | 2:3 | 7 |
3
|
Tersana SC | 4 | 1 | 1 | 2 | 5:4 | 4 |
4
|
Suez Montakhab | 4 | 1 | 1 | 2 | 1:2 | 4 |
2. Division A 23/24, Promotion Playoffs: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sporting Alexandria | ||||||
|
Haras El Hodood | ||||||
|
Suez Montakhab | ||||||
|
Tersana SC |
2. Division A 23/24, Promotion Playoffs: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Haras El Hodood | ||||||
|
Sporting Alexandria | ||||||
|
Tersana SC | ||||||
|
Suez Montakhab |