Telecom Egypt - Gomhoryet Shebin (3-0), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Telecom Egypt
2nd Division | |||
yuvarlak 9 | |||
2024-05-08 | Abu Qair Semad - Telecom Egypt | 2 - 1 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-04-30 | Telecom Egypt - Gomhoryet Shebin | 3 - 0 | |
yuvarlak 7 | |||
2024-04-23 | Makadi FC - Telecom Egypt | 2 - 3 | |
yuvarlak 6 | |||
2024-04-17 | Telecom Egypt - Asyut Petroleum | 0 - 0 | |
yuvarlak 5 | |||
2024-03-10 | Nogoom El Mostakbal - Telecom Egypt | 1 - 1 |
dizi 7
Genel
Telecom Egypt + Gomhoryet Shebin Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
Gomhoryet Shebin Gol yenilen maçlar 5
Gomhoryet Shebin Karşılıklı gol 4 itibaren 5
Telecom Egypt Mağlubiyetsiz 6
Telecom Egypt 2.5 gol altı 7 itibaren 8
Telecom Egypt İlk gol atan 4 itibaren 5
Telecom Egypt İlk devreyi kazanan 4 itibaren 5
Telecom Egypt - Gomhoryet Shebin
Mısır, 2nd Division, maç Telecom Egypt - Gomhoryet Shebin, başlangıç zamanı 2024-04-30 13:30:00 uluslararası saat.
Telecom Egypt Ve Gomhoryet Shebin şampiyonaya katılır 2nd Division, Mısır.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Gomhoryet Shebin
Egypt Cup | |||
yuvarlak 6 | |||
2024-05-30 | Al-Masry - Gomhoryet Shebin | 1 - 0 | |
2nd Division | |||
yuvarlak 9 | |||
2024-05-08 | Gomhoryet Shebin - Aswan Fc | 1 - 2 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-04-30 | Telecom Egypt - Gomhoryet Shebin | 3 - 0 | |
yuvarlak 7 | |||
2024-04-23 | Gomhoryet Shebin - Dikernis SC | 1 - 1 | |
yuvarlak 6 | |||
2024-04-17 | Misr Lel Makasa - Gomhoryet Shebin | 1 - 3 |
Puan durumu
2. Division A 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Petrojet Fc | 19 | 14 | 3 | 2 | 34:13 | 45 |
2
|
Wadi Degla Sc | 19 | 10 | 8 | 1 | 27:13 | 38 |
3
|
Haras El Hodood | 19 | 9 | 9 | 1 | 28:18 | 36 |
4
|
Ghazl El Mahallah | 19 | 9 | 8 | 2 | 21:12 | 35 |
5
|
La Viena FC | 19 | 9 | 6 | 4 | 30:17 | 33 |
6
|
Tanta Fc | 19 | 8 | 5 | 6 | 23:17 | 29 |
7
|
El Seka EL Hadid | 19 | 6 | 11 | 2 | 20:12 | 29 |
8
|
Proxy SC | 19 | 7 | 8 | 4 | 23:23 | 29 |
9
|
Alqana | 19 | 7 | 7 | 5 | 21:16 | 28 |
10
|
Gazl Kafr Eldwar | 19 | 6 | 10 | 3 | 21:16 | 28 |
11
|
Asyut Petroleum | 19 | 8 | 4 | 7 | 20:20 | 28 |
12
|
Abu Qair Semad | 19 | 6 | 7 | 6 | 19:16 | 25 |
13
|
Telecom Egypt | 19 | 7 | 3 | 9 | 23:23 | 24 |
14
|
Aswan Fc | 19 | 5 | 7 | 7 | 19:20 | 22 |
15
|
Dikernis SC | 19 | 5 | 6 | 8 | 19:28 | 21 |
16
|
Makadi FC | 19 | 2 | 9 | 8 | 17:23 | 15 |
17
|
Gomhoryet Shebin | 19 | 3 | 5 | 11 | 10:25 | 14 |
18
|
Nogoom El Mostakbal | 19 | 3 | 4 | 12 | 14:28 | 13 |
19
|
Misr Lel Makasa | 19 | 2 | 3 | 14 | 18:44 | 9 |
20
|
Al-Nasr Lel-Taa'deen | 19 | 1 | 3 | 15 | 14:37 | 6 |
2. Division A 23/24, Championship Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Petrojet Fc | 28 | 19 | 7 | 2 | 50:21 | 64 |
2
|
Ghazl El Mahallah | 28 | 13 | 13 | 2 | 35:18 | 52 |
3
|
Haras El Hodood | 28 | 11 | 16 | 1 | 34:22 | 49 |
4
|
La Viena FC | 28 | 13 | 9 | 6 | 42:25 | 48 |
5
|
Wadi Degla Sc | 28 | 11 | 13 | 4 | 36:24 | 46 |
6
|
Tanta Fc | 28 | 11 | 6 | 11 | 30:27 | 39 |
7
|
El Seka EL Hadid | 28 | 8 | 14 | 6 | 29:24 | 38 |
8
|
Gazl Kafr Eldwar | 28 | 8 | 14 | 6 | 27:28 | 38 |
9
|
Proxy SC | 28 | 9 | 10 | 9 | 28:35 | 37 |
10
|
Alqana | 28 | 9 | 9 | 10 | 27:23 | 36 |
2. Division A 23/24, Relegation Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Abu Qair Semad | 28 | 13 | 9 | 6 | 34:21 | 48 |
2
|
Asyut Petroleum | 28 | 10 | 11 | 7 | 29:26 | 41 |
3
|
Telecom Egypt | 28 | 11 | 6 | 11 | 33:29 | 39 |
4
|
Aswan Fc | 28 | 10 | 8 | 10 | 31:28 | 38 |
5
|
Dikernis SC | 28 | 9 | 9 | 10 | 31:35 | 36 |
6
|
Makadi FC | 28 | 5 | 12 | 11 | 31:36 | 27 |
7
|
Gomhoryet Shebin | 28 | 6 | 7 | 15 | 20:37 | 25 |
8
|
Nogoom El Mostakbal | 28 | 4 | 8 | 16 | 22:44 | 20 |
9
|
Al-Nasr Lel-Taa'deen | 28 | 2 | 6 | 20 | 26:54 | 12 |
10
|
Misr Lel Makasa | 28 | 3 | 3 | 22 | 28:66 | 12 |
2. Division A 23/24, Promotion Playoffs: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Haras El Hodood | 4 | 2 | 1 | 1 | 4:3 | 7 |
2
|
Sporting Alexandria | 4 | 2 | 1 | 1 | 2:3 | 7 |
3
|
Tersana SC | 4 | 1 | 1 | 2 | 5:4 | 4 |
4
|
Suez Montakhab | 4 | 1 | 1 | 2 | 1:2 | 4 |
2. Division A 23/24, Promotion Playoffs: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sporting Alexandria | ||||||
|
Haras El Hodood | ||||||
|
Suez Montakhab | ||||||
|
Tersana SC |
2. Division A 23/24, Promotion Playoffs: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Haras El Hodood | ||||||
|
Sporting Alexandria | ||||||
|
Tersana SC | ||||||
|
Suez Montakhab |