Orzeł Wałcz - Wybrzeże Rewalskie Rewal (0-2), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Orzeł Wałcz
IV. Liga - Zachodniopomorski | |||
yuvarlak 34 | |||
2024-06-15 | Wieża Postomino - Orzeł Wałcz | 6 - 2 | |
yuvarlak 33 | |||
2024-06-08 | Orzeł Wałcz - Odra Chojna | 1 - 0 | |
yuvarlak 32 | |||
2024-06-02 | Olimp Gościno - Orzeł Wałcz | 2 - 2 | |
yuvarlak 31 | |||
2024-05-25 | Orzeł Wałcz - Ina Goleniów | 3 - 4 | |
yuvarlak 30 | |||
2024-05-18 | Unia Dolice - Orzeł Wałcz | 0 - 2 |
Orzeł Wałcz - Wybrzeże Rewalskie Rewal
Poland Amateur, IV. Liga - Zachodniopomorski, maç Orzeł Wałcz - Wybrzeże Rewalskie Rewal, başlangıç zamanı 2024-05-01 11:00:30 uluslararası saat.
Orzeł Wałcz Ve Wybrzeże Rewalskie Rewal şampiyonaya katılır IV. Liga - Zachodniopomorski, Poland Amateur.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Wybrzeże Rewalskie Rewal
IV. Liga - Zachodniopomorski | |||
yuvarlak 34 | |||
2024-06-15 | Wybrzeże Rewalskie Rewal - ZKS Kluczevia Stargard | 1 - 2 | |
yuvarlak 33 | |||
2024-06-08 | Mechanik Bobolice - Wybrzeże Rewalskie Rewal | 2 - 5 | |
yuvarlak 32 | |||
2024-05-30 | Wybrzeże Rewalskie Rewal - Biali Sądów | 2 - 1 | |
yuvarlak 31 | |||
2024-05-25 | Rasel Dygowo - Wybrzeże Rewalskie Rewal | 0 - 7 | |
yuvarlak 30 | |||
2024-05-18 | Wybrzeże Rewalskie Rewal - MKP Szczecinek | 4 - 0 |
Puan durumu
IV. Liga - Zachodniopomorska 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Wybrzeże Rewalskie Rewal | 33 | 30 | 2 | 1 | 119:33 | 92 |
2
|
Gwardia Koszalin | 33 | 26 | 6 | 1 | 117:20 | 84 |
3
|
Baltyk Koszalin | 33 | 27 | 2 | 4 | 101:22 | 83 |
4
|
ZKS Kluczevia Stargard | 33 | 25 | 3 | 5 | 118:29 | 78 |
5
|
Biali Sądów | 34 | 17 | 7 | 10 | 73:58 | 58 |
6
|
Ina Goleniów | 33 | 16 | 6 | 11 | 81:63 | 54 |
7
|
Iskierka Szczecin | 33 | 12 | 10 | 11 | 63:53 | 46 |
8
|
Błękitni II Stargard | 33 | 13 | 6 | 14 | 54:65 | 45 |
9
|
Rasel Dygowo | 33 | 11 | 10 | 12 | 47:69 | 43 |
10
|
Olimp Gościno | 33 | 12 | 4 | 17 | 54:74 | 40 |
11
|
Darłovia Darłowo | 34 | 11 | 4 | 19 | 55:74 | 37 |
12
|
MKP Szczecinek | 33 | 10 | 6 | 17 | 52:80 | 36 |
13
|
Chemik Police | 33 | 8 | 10 | 15 | 49:62 | 34 |
14
|
Mechanik Bobolice | 33 | 10 | 3 | 20 | 50:94 | 33 |
15
|
Orzeł Wałcz | 33 | 8 | 6 | 19 | 42:80 | 30 |
16
|
Wieża Postomino | 33 | 6 | 3 | 24 | 32:96 | 21 |
17
|
Odra Chojna | 33 | 5 | 3 | 25 | 29:99 | 18 |
18
|
Unia Dolice | 33 | 5 | 1 | 27 | 25:90 | 16 |