FC Asooya Young Talent - SC Young Sappers (0-0), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: FC Asooya Young Talent
GAED Division 3 | |||
yuvarlak 18 | |||
2024-05-18 | FC Winkot - FC Asooya Young Talent | 2 - 2 | |
yuvarlak 17 | |||
2024-05-11 | FC Asooya Young Talent - SC Young Sappers | kesintiye | |
yuvarlak 16 | |||
2024-04-28 | Pride Soccer Academy - FC Asooya Young Talent | 1 - 2 | |
yuvarlak 15 | |||
2024-04-20 | FC Asooya Young Talent - FC Angels United | 8 - 1 | |
yuvarlak 14 | |||
2024-04-17 | FC Brave Royals - FC Asooya Young Talent | 2 - 1 |
dizi 7
Genel
SC Young Sappers Gol yenilen maçlar 4
SC Young Sappers Less than 4.5 cards 9 itibaren 9
SC Young Sappers 2.5 gol üstü 4 itibaren 5
SC Young Sappers Karşılıklı gol 4 itibaren 5
FC Asooya Young Talent 2.5 gol üstü 8 itibaren 8
FC Asooya Young Talent Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
FC Asooya Young Talent Gol yenilen maçlar 3
FC Asooya Young Talent - SC Young Sappers
Gana, GAED Division 3, maç FC Asooya Young Talent - SC Young Sappers, başlangıç zamanı 2024-05-11 09:00:56 uluslararası saat.
FC Asooya Young Talent Ve SC Young Sappers şampiyonaya katılır GAED Division 3, Gana.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: SC Young Sappers
GAED Division 3 | |||
yuvarlak 18 | |||
2024-05-19 | SC Young Sappers - FC Brave Royals | 0 - 2 | |
yuvarlak 17 | |||
2024-05-11 | FC Asooya Young Talent - SC Young Sappers | kesintiye | |
yuvarlak 16 | |||
2024-04-28 | SC Young Sappers - FC Pek Legacy | 1 - 2 | |
yuvarlak 15 | |||
2024-04-21 | FC Yaogo - SC Young Sappers | 2 - 2 | |
yuvarlak 14 | |||
2024-04-17 | SC Young Sappers - FC Madina United | 5 - 1 |
Puan durumu
GAED Division 3 - Zone 1 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Accra Elite Academy | 18 | 12 | 3 | 3 | 35:15 | 39 |
2
|
FC Daniok | 17 | 12 | 2 | 3 | 38:16 | 38 |
3
|
FC John Paintsil | 18 | 10 | 5 | 3 | 36:22 | 35 |
4
|
FC Ofankor Nice Ibrahim | 18 | 9 | 7 | 2 | 35:20 | 34 |
5
|
FC Five Stars | 18 | 7 | 5 | 6 | 37:24 | 26 |
6
|
FC EJ | 18 | 6 | 4 | 8 | 28:39 | 22 |
7
|
Union Sportive Avranches | 18 | 4 | 6 | 8 | 24:32 | 18 |
8
|
FC Haatso Crystal Palace | 18 | 3 | 5 | 10 | 27:39 | 14 |
9
|
FC Young African Promises | 16 | 3 | 2 | 11 | 14:35 | 11 |
10
|
FC Great Farcos | 17 | 0 | 5 | 12 | 9:41 | 5 |
GAED Division 3 - Zone 2 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Dawtex | 18 | 15 | 3 | 0 | 49:15 | 48 |
2
|
SC Madina Miacle | 18 | 14 | 3 | 1 | 54:12 | 45 |
3
|
A.S Koppan | 18 | 13 | 3 | 2 | 53:22 | 42 |
4
|
FC Jil Eagles | 18 | 9 | 2 | 7 | 39:25 | 29 |
5
|
FC Top-Flight | 18 | 7 | 3 | 8 | 34:30 | 24 |
6
|
FC Marrion | 16 | 7 | 1 | 8 | 30:26 | 22 |
7
|
FC Goldberg | 17 | 4 | 4 | 9 | 29:35 | 16 |
8
|
FC Beautiful Game | 17 | 2 | 4 | 11 | 23:37 | 10 |
9
|
Atomic Gateway Sporting Academy | 18 | 3 | 1 | 14 | 15:89 | 10 |
10
|
FC Paga Zenga | 18 | 1 | 2 | 15 | 15:50 | 5 |
GAED Division 3 - Zone 3 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Adenta Youth Sporting Academy | 17 | 14 | 2 | 1 | 34:13 | 44 |
2
|
FC Young Mount | 18 | 13 | 2 | 3 | 54:16 | 41 |
3
|
FC Abu | 17 | 9 | 3 | 5 | 28:16 | 30 |
4
|
FC Cardiff City | 18 | 9 | 2 | 7 | 33:23 | 29 |
5
|
FC Dortmund | 14 | 6 | 5 | 3 | 17:14 | 23 |
6
|
YDS 18 Quinta Trust | 18 | 6 | 5 | 7 | 28:37 | 23 |
7
|
FC Soka | 16 | 6 | 1 | 9 | 25:27 | 19 |
8
|
FC Madina Pure | 15 | 6 | 1 | 8 | 25:22 | 19 |
9
|
FC Hospas | 13 | 1 | 1 | 11 | 12:40 | 4 |
10
|
FC African Panthers | 16 | 0 | 0 | 16 | 0:48 | 0 |
GAED Division 3 - Zone 4 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Asooya Young Talent | 18 | 14 | 3 | 1 | 42:7 | 45 |
2
|
FC Brave Royals | 18 | 14 | 2 | 2 | 49:18 | 44 |
3
|
FC Madina United | 17 | 8 | 5 | 4 | 26:14 | 29 |
4
|
FC Lizzy Sports | 18 | 7 | 6 | 5 | 24:27 | 27 |
5
|
FC Yaogo | 17 | 6 | 3 | 8 | 23:29 | 21 |
6
|
FC Winkot | 18 | 5 | 4 | 9 | 20:28 | 19 |
7
|
SC Young Sappers | 18 | 5 | 4 | 9 | 17:26 | 19 |
8
|
FC Pek Legacy | 17 | 5 | 3 | 9 | 18:31 | 18 |
9
|
FC Angels United | 17 | 5 | 0 | 12 | 20:39 | 15 |
10
|
Pride Soccer Academy | 18 | 2 | 4 | 12 | 12:32 | 10 |