Lusitania FC Lourosa U19 - Gil Vicente (1-3), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Lusitania FC Lourosa U19
U19 Championship | |||
yuvarlak 14 | |||
2024-05-25 | Rio Ave FC - Lusitania FC Lourosa U19 | 1 - 0 | |
yuvarlak 13 | |||
2024-05-18 | Lusitania FC Lourosa U19 - FC Vizela | 2 - 0 | |
yuvarlak 12 | |||
2024-05-11 | Boavista FC U19 - Lusitania FC Lourosa U19 | 4 - 0 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-05-04 | Lusitania FC Lourosa U19 - Gil Vicente | 1 - 3 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-04-27 | Pacos Ferreira - Lusitania FC Lourosa U19 | 3 - 0 |
olasılık
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
6
|
5
|
1.33
|
Click on the odds to view the odds history
dizi 11
Genel
Lusitania FC Lourosa U19 + Gil Vicente Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
Gil Vicente 2.5 gol üstü 7 itibaren 8
Gil Vicente Karşılıklı gol 9 itibaren 10
Gil Vicente More than 10.5 corners 4 itibaren 5
Lusitania FC Lourosa U19 Gol yenilen maçlar 16
Lusitania FC Lourosa U19 İlk gol yiyen 5 itibaren 5
Lusitania FC Lourosa U19 Kayıplar 5
Lusitania FC Lourosa U19 Galibiyetsiz 8
Lusitania FC Lourosa U19 Hiç gol atılmamış 4
Kişisel toplantılar
Gil Vicente Mağlubiyetsiz 3
Lusitania FC Lourosa U19 Gol yenilen maçlar 3
Lusitania FC Lourosa U19 - Gil Vicente
Portekiz, U19 Championship, maç Lusitania FC Lourosa U19 - Gil Vicente, başlangıç zamanı 2024-05-04 16:30:00 uluslararası saat.
Lusitania FC Lourosa U19 Ve Gil Vicente şampiyonaya katılır U19 Championship, Portekiz.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Gil Vicente
U19 Championship | |||
yuvarlak 14 | |||
2024-05-25 | Gil Vicente - Pacos Ferreira | 5 - 4 | |
yuvarlak 13 | |||
2024-05-18 | Chaves U19 - Gil Vicente | 1 - 1 | |
yuvarlak 12 | |||
2024-05-11 | Gil Vicente - FC Vizela | 2 - 0 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-05-04 | Lusitania FC Lourosa U19 - Gil Vicente | 1 - 3 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-04-27 | Maritimo U19 - Gil Vicente | 0 - 1 |
Puan durumu
U19 Campeonato Nacional 23/24, Phase 1, Group North: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Porto | 22 | 17 | 2 | 3 | 58:22 | 53 |
2
|
SC Braga | 22 | 13 | 4 | 5 | 40:26 | 43 |
3
|
Vitoria Guimaraes | 22 | 12 | 3 | 7 | 34:26 | 39 |
4
|
FC Famalicao | 22 | 10 | 8 | 4 | 31:17 | 38 |
5
|
Gil Vicente | 22 | 9 | 6 | 7 | 37:29 | 33 |
6
|
Rio Ave FC | 22 | 9 | 4 | 9 | 27:25 | 31 |
7
|
Pacos Ferreira | 22 | 8 | 4 | 10 | 34:34 | 28 |
8
|
Boavista FC U19 | 22 | 7 | 4 | 11 | 30:35 | 25 |
9
|
Chaves U19 | 22 | 6 | 4 | 12 | 22:33 | 22 |
10
|
FC Vizela | 22 | 6 | 4 | 12 | 28:44 | 22 |
11
|
Lusitania FC Lourosa U19 | 22 | 5 | 5 | 12 | 20:51 | 20 |
12
|
Maritimo U19 | 22 | 3 | 6 | 13 | 21:40 | 15 |
U19 Campeonato Nacional 23/24, Phase 1, Group South: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SL Benfica | 22 | 18 | 1 | 3 | 61:17 | 55 |
2
|
Sporting CP | 22 | 14 | 5 | 3 | 42:22 | 47 |
3
|
SC Farense U19 | 22 | 10 | 7 | 5 | 25:22 | 37 |
4
|
Académico Viseu U19 | 22 | 10 | 5 | 7 | 42:38 | 35 |
5
|
OS Belenenses | 22 | 9 | 6 | 7 | 26:24 | 33 |
6
|
SC Beira Mar U19 | 22 | 9 | 3 | 10 | 38:37 | 30 |
7
|
Uniao Torreense U19 | 22 | 8 | 5 | 9 | 21:26 | 29 |
8
|
FC Alverca | 22 | 6 | 9 | 7 | 30:33 | 27 |
9
|
Vitoria Setubal | 22 | 6 | 7 | 9 | 30:33 | 25 |
10
|
Lusitania U19 | 22 | 5 | 5 | 12 | 22:33 | 20 |
11
|
Academica Coimbra | 22 | 3 | 4 | 15 | 22:46 | 13 |
12
|
GD Estoril Praia | 22 | 2 | 7 | 13 | 23:51 | 13 |
Relegation, Group North: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Gil Vicente | 14 | 9 | 2 | 3 | 32:23 | 62 |
2
|
Rio Ave FC | 14 | 7 | 5 | 2 | 18:13 | 57 |
3
|
Chaves U19 | 14 | 7 | 3 | 4 | 29:19 | 46 |
4
|
Boavista FC U19 | 14 | 5 | 3 | 6 | 18:21 | 43 |
5
|
Pacos Ferreira | 14 | 4 | 3 | 7 | 30:34 | 43 |
6
|
FC Vizela | 14 | 5 | 3 | 6 | 25:24 | 40 |
7
|
Maritimo U19 | 14 | 6 | 1 | 7 | 22:18 | 34 |
8
|
Lusitania FC Lourosa U19 | 14 | 2 | 2 | 10 | 11:33 | 28 |
Relegation, Group South: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
OS Belenenses | 14 | 5 | 5 | 4 | 17:15 | 53 |
2
|
Lusitania U19 | 14 | 9 | 2 | 3 | 23:11 | 49 |
3
|
Uniao Torreense U19 | 14 | 5 | 5 | 4 | 17:15 | 49 |
4
|
SC Beira Mar U19 | 14 | 5 | 4 | 5 | 18:18 | 49 |
5
|
FC Alverca | 14 | 4 | 5 | 5 | 19:17 | 44 |
6
|
Academica Coimbra | 14 | 5 | 6 | 3 | 14:12 | 34 |
7
|
Vitoria Setubal | 14 | 2 | 3 | 9 | 11:28 | 34 |
8
|
GD Estoril Praia | 14 | 4 | 4 | 6 | 14:17 | 29 |
Championship Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SC Braga | 14 | 10 | 1 | 3 | 28:21 | 31 |
2
|
SL Benfica | 14 | 9 | 2 | 3 | 27:13 | 29 |
3
|
Vitoria Guimaraes | 14 | 7 | 2 | 5 | 27:28 | 23 |
4
|
Sporting CP | 14 | 4 | 4 | 6 | 30:27 | 16 |
5
|
FC Porto | 14 | 4 | 4 | 6 | 25:27 | 16 |
6
|
Académico Viseu U19 | 14 | 3 | 6 | 5 | 20:28 | 15 |
7
|
FC Famalicao | 14 | 3 | 5 | 6 | 17:21 | 14 |
8
|
SC Farense U19 | 14 | 2 | 4 | 8 | 14:23 | 10 |