Arosa SC - Atletico Arteixo (2-1), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Arosa SC
Tercera Division, Group 1 | |||
yuvarlak 28 | |||
2024-05-26 | Arosa SC - Unión Deportiva Ourense | 1 - 2 | |
2024-05-19 | Unión Deportiva Ourense - Arosa SC | 2 - 2 | |
yuvarlak 34 | |||
2024-05-12 | Viveiro CF - Arosa SC | 1 - 1 | |
yuvarlak 33 | |||
2024-05-05 | Arosa SC - Atletico Arteixo | 2 - 1 | |
yuvarlak 32 | |||
2024-05-01 | UD Somozas - Arosa SC | 0 - 1 |
dizi 7
Genel
Arosa SC + Atletico Arteixo Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
Arosa SC 2.5 gol üstü 4 itibaren 5
Arosa SC Less than 4.5 cards 9 itibaren 9
Arosa SC İlk gol atan 5 itibaren 7
Atletico Arteixo Karşılıklı gol 5 itibaren 7
Atletico Arteixo İlk gol atan 7 itibaren 9
Atletico Arteixo Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
Atletico Arteixo Galibiyetsiz 3
Atletico Arteixo Gol yenilen maçlar 3
Atletico Arteixo 2.5 gol altı 4 itibaren 5
Kişisel toplantılar
Arosa SC + Atletico Arteixo Gol yenilen maçlar 3
Arosa SC Mağlubiyetsiz 3
Arosa SC - Atletico Arteixo
İspanya Amatör, Tercera Division, Group 1, maç Arosa SC - Atletico Arteixo, başlangıç zamanı 2024-05-05 15:00:00 uluslararası saat.
Arosa SC Ve Atletico Arteixo şampiyonaya katılır Tercera Division, Group 1, İspanya Amatör.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Atletico Arteixo
Tercera Division, Group 1 | |||
yuvarlak 34 | |||
2024-05-11 | Atletico Arteixo - Bergantiños FC | 0 - 2 | |
yuvarlak 33 | |||
2024-05-05 | Arosa SC - Atletico Arteixo | 2 - 1 | |
yuvarlak 32 | |||
2024-05-01 | Atletico Arteixo - SD Sarriana | 0 - 2 | |
yuvarlak 31 | |||
2024-04-27 | Betanzos CF - Atletico Arteixo | 3 - 1 | |
yuvarlak 30 | |||
2024-04-21 | Atletico Arteixo - Silva SD | 1 - 1 |
Puan durumu
Tercera Federacion 23/24, Group 1: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bergantiños FC | 34 | 21 | 10 | 3 | 49:19 | 73 |
2
|
RC Celta de Vigo C | 34 | 15 | 16 | 3 | 48:30 | 61 |
3
|
Arosa SC | 34 | 15 | 13 | 6 | 39:23 | 58 |
4
|
Unión Deportiva Ourense | 34 | 15 | 10 | 9 | 47:34 | 55 |
5
|
SD Sarriana | 34 | 14 | 8 | 12 | 43:35 | 50 |
6
|
Atletico Arteixo | 34 | 11 | 14 | 9 | 46:39 | 47 |
7
|
UD Somozas | 34 | 12 | 9 | 13 | 43:39 | 45 |
8
|
CD Estradense | 34 | 11 | 12 | 11 | 31:32 | 45 |
9
|
UD Barbadas | 34 | 10 | 14 | 10 | 33:34 | 44 |
10
|
Viveiro CF | 34 | 12 | 8 | 14 | 39:42 | 44 |
11
|
Alondras CF | 34 | 10 | 14 | 10 | 37:36 | 44 |
12
|
Silva SD | 34 | 11 | 9 | 13 | 34:35 | 42 |
13
|
CD Lugo B Polvorin | 34 | 11 | 10 | 13 | 32:34 | 43 |
14
|
Betanzos CF | 34 | 10 | 13 | 11 | 35:31 | 43 |
15
|
Rápido de Bouzas | 34 | 11 | 9 | 14 | 38:40 | 42 |
16
|
UD Paiosaco | 34 | 10 | 11 | 13 | 30:42 | 41 |
17
|
Pontevedra CF B | 34 | 7 | 6 | 22 | 27:65 | 26 |
18
|
CSD Arzua | 34 | 4 | 6 | 24 | 24:66 | 18 |