Olaylar: Saku Sporting
II Liiga | |||
yuvarlak 17 | |||
2024-08-25 | Saku Sporting - JK Tabasalu U21 | - | |
yuvarlak 16 | |||
2024-08-18 | Saku Sporting - Keila JK | - | |
yuvarlak 15 | |||
2024-08-10 | Tabasalu Ulasabat C.F. - Saku Sporting | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-08-04 | Saku Sporting - Tallinna FC Flora | - | |
Cup | |||
yuvarlak 32 | |||
2024-07-31 | Saku Sporting - FC Tallinn | - | |
II Liiga | |||
yuvarlak 13 | |||
2024-06-18 | Saku Sporting - Saue JK | 8 - 2 | |
yuvarlak 12 | |||
2024-06-09 | Raplamaa Jk - Saku Sporting | 1 - 1 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-06-01 | Saku Sporting - Paide Linnameeskond III | 0 - 2 | |
Väikesed karikavõistlused | |||
yuvarlak 32 | |||
2024-05-28 | Saku Sporting - Tallinna FC Flora | 3 - 4 | |
II Liiga | |||
yuvarlak 10 | |||
2024-05-24 | Harju Jalgpallikool U21 - Saku Sporting | 1 - 2 |
dizi 8
Genel
Tallinna FC Zapoos İlk gol yiyen 5 itibaren 7
Tallinna FC Zapoos Galibiyet 4
Tallinna FC Zapoos Mağlubiyetsiz 6
Tallinna FC Zapoos 2.5 gol üstü 7 itibaren 8
Tallinna FC Zapoos Karşılıklı gol 6 itibaren 7
Saku Sporting İlk gol atan 5 itibaren 7
Saku Sporting Mağlubiyetsiz 3
Saku Sporting 2.5 gol üstü 7 itibaren 9
Saku Sporting Karşılıklı gol 4 itibaren 5
Saku Sporting - Tallinna FC Zapoos
Estonya, II Liiga, maç Saku Sporting - Tallinna FC Zapoos, başlangıç zamanı 2024-05-05 13:00:51 uluslararası saat.
Saku Sporting Ve Tallinna FC Zapoos şampiyonaya katılır II Liiga, Estonya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Tallinna FC Zapoos
II Liiga | |||
yuvarlak 16 | |||
2024-08-18 | Tallinna FC Zapoos - Saue JK | - | |
yuvarlak 15 | |||
2024-08-11 | Raplamaa Jk - Tallinna FC Zapoos | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-08-03 | Paide Linnameeskond III - Tallinna FC Zapoos | - | |
yuvarlak 13 | |||
2024-07-24 | Tallinna FC Zapoos - Harju Jalgpallikool U21 | - | |
Väikesed karikavõistlused | |||
yuvarlak 5 | |||
2024-07-10 | Tallinna FC Zapoos - Rummu Dünamo | - | |
Cup | |||
yuvarlak 32 | |||
2024-07-06 | Tallinna FC Zapoos - Sillamäe FC NPM Silmet | 4 - 3 | |
Väikesed karikavõistlused | |||
yuvarlak 6 | |||
2024-06-12 | Tallinna FC Flora - Tallinna FC Zapoos | 0 - 4 | |
II Liiga | |||
yuvarlak 12 | |||
2024-06-09 | FC Nõmme United U21 - Tallinna FC Zapoos | 3 - 1 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-06-01 | Vandra Jk Vaprus - Tallinna FC Zapoos | 4 - 1 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-05-26 | JK Tabasalu U21 - Tallinna FC Zapoos | 1 - 1 |
Puan durumu
II Liiga - Lõuna/Lääne piirkond 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Pärnu JK Vaprus U21 | 12 | 10 | 0 | 2 | 54:17 | 30 |
2
|
FC Nõmme United U21 | 13 | 9 | 2 | 2 | 55:22 | 29 |
3
|
Saku Sporting | 13 | 6 | 4 | 3 | 33:25 | 22 |
4
|
Vandra Jk Vaprus | 12 | 5 | 5 | 2 | 29:23 | 20 |
5
|
FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM | 11 | 5 | 3 | 3 | 20:26 | 18 |
6
|
Tallinna FC Flora | 12 | 5 | 2 | 5 | 28:29 | 17 |
7
|
Tallinna FC Zapoos | 12 | 4 | 3 | 5 | 29:32 | 15 |
8
|
Keila JK | 12 | 4 | 3 | 5 | 21:26 | 15 |
9
|
Paide Linnameeskond III | 12 | 4 | 3 | 5 | 20:28 | 15 |
10
|
Raplamaa Jk | 13 | 3 | 5 | 5 | 20:33 | 14 |
11
|
JK Tabasalu U21 | 13 | 3 | 3 | 7 | 16:22 | 12 |
12
|
Harju Jalgpallikool U21 | 13 | 3 | 3 | 7 | 19:29 | 12 |
13
|
Tabasalu Ulasabat C.F. | 13 | 3 | 2 | 8 | 16:31 | 11 |
14
|
Saue JK | 13 | 3 | 2 | 8 | 17:34 | 11 |
II Liiga - Põhja/Ida piirkond 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maardu Linnameeskond | 13 | 12 | 1 | 0 | 51:8 | 37 |
2
|
Tallinna JK Puuma | 13 | 9 | 3 | 1 | 54:27 | 30 |
3
|
Rakvere JK Tarvas | 13 | 9 | 2 | 2 | 37:14 | 29 |
4
|
Tallinna FCI Levadia U19 | 13 | 9 | 2 | 2 | 49:17 | 29 |
5
|
Viimsi JK II | 13 | 6 | 3 | 4 | 31:21 | 21 |
6
|
Võru FC Helios | 13 | 5 | 5 | 3 | 24:24 | 20 |
7
|
FA Tartu Kalev II | 13 | 6 | 1 | 6 | 29:28 | 19 |
8
|
Tartu FC Helios | 13 | 6 | 1 | 6 | 25:31 | 19 |
9
|
Tartu JK Welco II | 13 | 5 | 1 | 7 | 22:26 | 16 |
10
|
FC Tallinn U21 | 13 | 4 | 0 | 9 | 25:25 | 12 |
11
|
Sillamäe FC NPM Silmet | 13 | 3 | 2 | 8 | 19:32 | 11 |
12
|
Tallinna FC ararat Ttu | 13 | 2 | 1 | 10 | 12:43 | 7 |
13
|
FC Elva II | 13 | 2 | 0 | 11 | 9:45 | 6 |
14
|
Ajax Lasnamäe | 13 | 1 | 2 | 10 | 17:63 | 5 |