İlk onbirler
İlk onbirler doğrulandı
4-1-4-1
Kadro oluşumu
# | oyuncu | durum | Yaş | € | Değerlendirme |
---|---|---|---|---|---|
40 | Sander Ristna | G | |||
66 | Patrick Pihlak | D | |||
95 | Rico Piil | D | |||
68 | Johann Vahermägi | M | |||
17 | Jakob Kalberg | D | |||
57 | Jako Ilves | M | |||
24 | Mathias Värva | F | |||
55 | Raian Soosalu | M | |||
74 | Eerik Paltser | M | |||
81 | Kaur Erik Tamm | F | |||
90 | Jakob Oja | F | |||
vekil | |||||
44 | Ralf Kaljumäe | G | |||
9 | Markus Aldoja | D | 17 | ||
73 | Kristjan Sommer | D | |||
69 | Mattias Luup | M | |||
10 | Riko Kolts | M | |||
80 | Ken-Kristjan Väljamäe | M | |||
46 | Marvin Varb | F |
İlk onbirler doğrulandı
4-1-2-3
Kadro oluşumu
# | oyuncu | durum | Yaş | € | Değerlendirme |
---|---|---|---|---|---|
1 | Jan-Kenyon Nõukas | G | |||
22 | Markus Kesa | F | |||
26 | Karl Vali | D | |||
44 | Sander Must | D | |||
28 | Berg Maidla | D | |||
66 | Martin Siitam | M | |||
10 | Ander Sikk | D | |||
42 | Oliver Palatu | M | |||
30 | Ronan Teetamm | M | |||
88 | Rendo Roots | F | 15 | ||
45 | Steven Kangur | F | |||
vekil | |||||
97 | Ramses Oliver Peekman | D | |||
36 | Marten Müürisepp | M | |||
29 | Robert Kallikorm | F | |||
15 | Kaspar Anton | F | |||
90 | Paul Hendrik Rass | F |
Olaylar: Tallinna FC Flora
II Liiga | |||
yuvarlak 16 | |||
2024-08-18 | FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM - Tallinna FC Flora | - | |
yuvarlak 15 | |||
2024-08-11 | Tallinna FC Flora - Pärnu JK Vaprus U21 | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-08-04 | Saku Sporting - Tallinna FC Flora | - | |
Cup | |||
yuvarlak 32 | |||
2024-07-31 | Tallinna FC Flora - JK Tallinna Kalev U21 | - | |
II Liiga | |||
yuvarlak 3 | |||
2024-07-27 | Tallinna FC Flora - FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM | - | |
yuvarlak 9 | |||
2024-06-20 | Raplamaa Jk - Tallinna FC Flora | 0 - 3 | |
yuvarlak 13 | |||
2024-06-15 | Keila JK - Tallinna FC Flora | 2 - 2 | |
Väikesed karikavõistlused | |||
yuvarlak 6 | |||
2024-06-12 | Tallinna FC Flora - Tallinna FC Zapoos | 0 - 4 | |
II Liiga | |||
yuvarlak 12 | |||
2024-06-07 | Tallinna FC Flora - Tabasalu Ulasabat C.F. | 2 - 1 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-06-04 | Saue JK - Tallinna FC Flora | 1 - 5 |
dizi 7
Genel
Tallinna FC Flora Kayıplar 4
Tallinna FC Flora Gol yenilen maçlar 7
Tallinna FC Flora 2.5 gol üstü 6 itibaren 7
Tallinna FC Flora Karşılıklı gol 4 itibaren 5
Tallinna FC Flora Less than 4.5 cards 6 itibaren 8
Harju Jalgpallikool U21 2.5 gol altı 5 itibaren 6
Harju Jalgpallikool U21 More than 4.5 cards 6 itibaren 7
Tallinna FC Flora - Harju Jalgpallikool U21
Estonya, II Liiga, maç Tallinna FC Flora - Harju Jalgpallikool U21, başlangıç zamanı 2024-05-06 17:00:23 uluslararası saat.
Tallinna FC Flora Ve Harju Jalgpallikool U21 şampiyonaya katılır II Liiga, Estonya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Harju Jalgpallikool U21
II Liiga | |||
yuvarlak 17 | |||
2024-08-23 | Paide Linnameeskond III - Harju Jalgpallikool U21 | - | |
yuvarlak 16 | |||
2024-08-18 | JK Tabasalu U21 - Harju Jalgpallikool U21 | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-08-04 | Vandra Jk Vaprus - Harju Jalgpallikool U21 | - | |
yuvarlak 24 | |||
2024-07-28 | Harju Jalgpallikool U21 - Pärnu JK Vaprus U21 | - | |
yuvarlak 13 | |||
2024-07-24 | Tallinna FC Zapoos - Harju Jalgpallikool U21 | - | |
yuvarlak 15 | |||
2024-06-30 | FC Nõmme United U21 - Harju Jalgpallikool U21 | 7 - 3 | |
yuvarlak 12 | |||
2024-06-08 | Harju Jalgpallikool U21 - FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM | 1 - 3 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-06-01 | Pärnu JK Vaprus U21 - Harju Jalgpallikool U21 | 4 - 0 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-05-24 | Harju Jalgpallikool U21 - Saku Sporting | 1 - 2 | |
yuvarlak 9 | |||
2024-05-18 | Keila JK - Harju Jalgpallikool U21 | 2 - 2 |
Puan durumu
II Liiga - Lõuna/Lääne piirkond 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Pärnu JK Vaprus U21 | 12 | 10 | 0 | 2 | 54:17 | 30 |
2
|
FC Nõmme United U21 | 13 | 9 | 2 | 2 | 55:22 | 29 |
3
|
Saku Sporting | 13 | 6 | 4 | 3 | 33:25 | 22 |
4
|
Vandra Jk Vaprus | 12 | 5 | 5 | 2 | 29:23 | 20 |
5
|
FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM | 11 | 5 | 3 | 3 | 20:26 | 18 |
6
|
Tallinna FC Flora | 12 | 5 | 2 | 5 | 28:29 | 17 |
7
|
Tallinna FC Zapoos | 12 | 4 | 3 | 5 | 29:32 | 15 |
8
|
Keila JK | 12 | 4 | 3 | 5 | 21:26 | 15 |
9
|
Paide Linnameeskond III | 12 | 4 | 3 | 5 | 20:28 | 15 |
10
|
Raplamaa Jk | 13 | 3 | 5 | 5 | 20:33 | 14 |
11
|
JK Tabasalu U21 | 13 | 3 | 3 | 7 | 16:22 | 12 |
12
|
Harju Jalgpallikool U21 | 13 | 3 | 3 | 7 | 19:29 | 12 |
13
|
Tabasalu Ulasabat C.F. | 13 | 3 | 2 | 8 | 16:31 | 11 |
14
|
Saue JK | 13 | 3 | 2 | 8 | 17:34 | 11 |
II Liiga - Põhja/Ida piirkond 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maardu Linnameeskond | 13 | 12 | 1 | 0 | 51:8 | 37 |
2
|
Tallinna JK Puuma | 13 | 9 | 3 | 1 | 54:27 | 30 |
3
|
Rakvere JK Tarvas | 13 | 9 | 2 | 2 | 37:14 | 29 |
4
|
Tallinna FCI Levadia U19 | 13 | 9 | 2 | 2 | 49:17 | 29 |
5
|
Viimsi JK II | 13 | 6 | 3 | 4 | 31:21 | 21 |
6
|
Võru FC Helios | 13 | 5 | 5 | 3 | 24:24 | 20 |
7
|
FA Tartu Kalev II | 13 | 6 | 1 | 6 | 29:28 | 19 |
8
|
Tartu FC Helios | 13 | 6 | 1 | 6 | 25:31 | 19 |
9
|
Tartu JK Welco II | 13 | 5 | 1 | 7 | 22:26 | 16 |
10
|
FC Tallinn U21 | 13 | 4 | 0 | 9 | 25:25 | 12 |
11
|
Sillamäe FC NPM Silmet | 13 | 3 | 2 | 8 | 19:32 | 11 |
12
|
Tallinna FC ararat Ttu | 13 | 2 | 1 | 10 | 12:43 | 7 |
13
|
FC Elva II | 13 | 2 | 0 | 11 | 9:45 | 6 |
14
|
Ajax Lasnamäe | 13 | 1 | 2 | 10 | 17:63 | 5 |