Olaylar: Fc Unirea 2004 Slobozia
Liga 2 | |||
yuvarlak 10 | |||
2024-05-11 | Fc Unirea 2004 Slobozia - CSC 1599 Șelimbăr | 0 - 0 | |
yuvarlak 9 | |||
2024-05-07 | Gloria Buzau - Fc Unirea 2004 Slobozia | 3 - 0 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-05-04 | Fc Unirea 2004 Slobozia - FC Corvinul Hunedoara | 1 - 0 | |
yuvarlak 7 | |||
2024-04-27 | FK Csíkszereda Miercurea Ciuc - Fc Unirea 2004 Slobozia | 0 - 1 | |
yuvarlak 6 | |||
2024-04-24 | CS Mioveni - Fc Unirea 2004 Slobozia | 0 - 1 |
dizi 8
Genel
Fc Unirea 2004 Slobozia Galibiyet 4
Fc Unirea 2004 Slobozia Mağlubiyetsiz 5
Fc Unirea 2004 Slobozia Hiç gol yenmemiş 3
Fc Unirea 2004 Slobozia 2.5 gol altı 7 itibaren 9
Fc Unirea 2004 Slobozia Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
CSC 1599 Șelimbăr Gol yenilen maçlar 5
CSC 1599 Șelimbăr 2.5 gol üstü 5 itibaren 5
CSC 1599 Șelimbăr Karşılıklı gol 5 itibaren 5
CSC 1599 Șelimbăr Less than 4.5 cards 8 itibaren 8
Kişisel toplantılar
Fc Unirea 2004 Slobozia + CSC 1599 Șelimbăr Less than 4.5 cards 4 itibaren 5
CSC 1599 Șelimbăr Gol yenilen maçlar 5
Fc Unirea 2004 Slobozia - CSC 1599 Șelimbăr
Romanya, Liga 2, maç Fc Unirea 2004 Slobozia - CSC 1599 Șelimbăr, başlangıç zamanı 2024-05-11 09:00:00 uluslararası saat.
Fc Unirea 2004 Slobozia Ve CSC 1599 Șelimbăr şampiyonaya katılır Liga 2, Romanya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: CSC 1599 Șelimbăr
Liga 2 | |||
yuvarlak 10 | |||
2024-05-11 | Fc Unirea 2004 Slobozia - CSC 1599 Șelimbăr | 0 - 0 | |
yuvarlak 9 | |||
2024-05-08 | CSC 1599 Șelimbăr - CS Mioveni | 2 - 2 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-05-03 | CSC 1599 Șelimbăr - Gloria Buzau | 2 - 1 | |
yuvarlak 7 | |||
2024-04-29 | FC Corvinul Hunedoara - CSC 1599 Șelimbăr | 3 - 1 | |
2024-04-27 | FC Corvinul Hunedoara - CSC 1599 Șelimbăr | Ertelenen |
Puan durumu
Liga 2 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CSC 1599 Șelimbăr | 19 | 12 | 6 | 1 | 23:9 | 42 |
2
|
Fc Unirea 2004 Slobozia | 19 | 12 | 4 | 3 | 22:8 | 40 |
3
|
FC Corvinul Hunedoara | 19 | 11 | 4 | 4 | 30:16 | 37 |
4
|
Gloria Buzau | 19 | 10 | 4 | 5 | 31:21 | 34 |
5
|
CS Mioveni | 19 | 9 | 6 | 4 | 20:9 | 33 |
6
|
FK Csíkszereda Miercurea Ciuc | 19 | 9 | 5 | 5 | 19:14 | 32 |
7
|
CSM Ceahlăul Piatra Neamţ | 19 | 9 | 4 | 6 | 30:17 | 31 |
8
|
CSA Steaua București | 19 | 7 | 7 | 5 | 37:24 | 28 |
9
|
AFC Chindia Targoviste | 19 | 7 | 7 | 5 | 27:14 | 28 |
10
|
CSM Resita | 19 | 7 | 6 | 6 | 28:25 | 27 |
11
|
FC Metaloglobus Bucuresti | 19 | 6 | 8 | 5 | 20:22 | 26 |
12
|
CS Concordia Chiajna | 19 | 6 | 7 | 6 | 24:18 | 25 |
13
|
Csm Slatina | 19 | 6 | 7 | 6 | 16:18 | 25 |
14
|
ACS Champions FC Arges | 19 | 6 | 6 | 7 | 17:16 | 24 |
15
|
CSC Dumbrăviţa | 19 | 6 | 5 | 8 | 19:22 | 23 |
16
|
Viitorul Pandurii Târgu Jiu | 19 | 5 | 8 | 6 | 16:28 | 23 |
17
|
Tunari | 19 | 3 | 7 | 9 | 16:32 | 16 |
18
|
FC Unirea Dej | 19 | 4 | 1 | 14 | 13:35 | 13 |
19
|
CSM Alexandria | 19 | 2 | 3 | 14 | 10:29 | 9 |
20
|
AFC Progresul 1944 Spartac | 19 | 0 | 1 | 18 | 9:50 | 1 |
Liga 2 23/24, Relegation Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CSA Steaua București | ||||||
|
AFC Chindia Targoviste | ||||||
|
CS Concordia Chiajna | ||||||
|
Viitorul Pandurii Târgu Jiu | ||||||
|
Tunari | ||||||
|
Csm Slatina | ||||||
|
AFC Progresul 1944 Spartac |
Liga 2 23/24, Relegation Round, Group B: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AFC Chindia Targoviste | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 28 |
2
|
CSA Steaua București | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 28 |
3
|
CS Concordia Chiajna | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 25 |
4
|
Csm Slatina | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 25 |
5
|
Viitorul Pandurii Târgu Jiu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 23 |
6
|
Tunari | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 16 |
7
|
AFC Progresul 1944 Spartac | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 1 |
Liga 2 23/24, Championship Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Fc Unirea 2004 Slobozia | 10 | 6 | 2 | 2 | 9:6 | 60 |
2
|
FC Corvinul Hunedoara | 10 | 4 | 3 | 3 | 14:11 | 52 |
3
|
Gloria Buzau | 10 | 4 | 5 | 1 | 12:7 | 51 |
4
|
CSC 1599 Șelimbăr | 10 | 1 | 6 | 3 | 8:12 | 51 |
5
|
CS Mioveni | 10 | 2 | 4 | 4 | 10:11 | 43 |
6
|
FK Csíkszereda Miercurea Ciuc | 10 | 2 | 2 | 6 | 9:15 | 40 |
Liga 2 23/24, Relegation Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CSM Ceahlăul Piatra Neamţ | ||||||
|
CSM Resita | ||||||
|
FC Metaloglobus Bucuresti | ||||||
|
ACS Champions FC Arges | ||||||
|
CSC Dumbrăviţa | ||||||
|
FC Unirea Dej | ||||||
|
CSM Alexandria |
Liga 2 23/24, Relegation Round, Group B: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
AFC Chindia Targoviste | ||||||
|
CSA Steaua București | ||||||
|
CS Concordia Chiajna | ||||||
|
Csm Slatina | ||||||
|
Viitorul Pandurii Târgu Jiu | ||||||
|
Tunari | ||||||
|
AFC Progresul 1944 Spartac |
Liga 2 23/24, Championship Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Corvinul Hunedoara | ||||||
|
CSC 1599 Șelimbăr | ||||||
|
Fc Unirea 2004 Slobozia | ||||||
|
Gloria Buzau | ||||||
|
CS Mioveni | ||||||
|
FK Csíkszereda Miercurea Ciuc |
Liga 2 23/24, Relegation Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CSM Ceahlăul Piatra Neamţ | ||||||
|
CSM Resita | ||||||
|
FC Metaloglobus Bucuresti | ||||||
|
ACS Champions FC Arges | ||||||
|
CSC Dumbrăviţa | ||||||
|
FC Unirea Dej | ||||||
|
CSM Alexandria |
Liga 2 23/24, Relegation Round, Group B: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
AFC Chindia Targoviste | ||||||
|
CSA Steaua București | ||||||
|
CS Concordia Chiajna | ||||||
|
Csm Slatina | ||||||
|
Viitorul Pandurii Târgu Jiu | ||||||
|
Tunari | ||||||
|
AFC Progresul 1944 Spartac |
Liga 2 23/24, Championship Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Csíkszereda Miercurea Ciuc | ||||||
|
Gloria Buzau | ||||||
|
CSC 1599 Șelimbăr | ||||||
|
Fc Unirea 2004 Slobozia | ||||||
|
FC Corvinul Hunedoara | ||||||
|
CS Mioveni |