CS Socodor - CS Gloria Lunca-Teuz Cermei (1-1), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: CS Socodor
Liga 4 Arad | |||
yuvarlak 7 | |||
2024-09-28 | CS Socodor - ACS ACB Ineu | - | |
yuvarlak 6 | |||
2024-09-21 | CS Frontiera Curtici 2004 - CS Socodor | - | |
yuvarlak 5 | |||
2024-09-14 | CS Socodor - CS Păulișana Păuliș | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-09-07 | CS Victoria Nădlac - CS Socodor | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-08-31 | CS Socodor - CS Șoimii Șimand | - | |
Romania Cup | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-07-31 | CS Socodor - ACS Progresul Pecica | 0 - 5 | |
Liga III Seria 8 | |||
yuvarlak 10 | |||
2024-05-24 | ACS Progresul Pecica - CS Socodor | 9 - 2 | |
yuvarlak 9 | |||
2024-05-18 | CS Socodor - ACS ACB Ineu | 2 - 1 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-05-11 | CS Socodor - CS Gloria Lunca-Teuz Cermei | 1 - 1 | |
yuvarlak 7 | |||
2024-05-08 | CS Avântul Periam - CS Socodor | 4 - 0 |
CS Socodor - CS Gloria Lunca-Teuz Cermei
Romanya, Liga III Seria 8, maç CS Socodor - CS Gloria Lunca-Teuz Cermei, başlangıç zamanı 2024-05-11 15:00:02 uluslararası saat.
CS Socodor Ve CS Gloria Lunca-Teuz Cermei şampiyonaya katılır Liga III Seria 8, Romanya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: CS Gloria Lunca-Teuz Cermei
Romania Cup | |||
yuvarlak 3 | |||
2024-08-14 | CS Gloria Lunca-Teuz Cermei - FC Bihor Oradea | 2 - 6 | |
yuvarlak 2 | |||
2024-08-07 | ACS ACB Ineu - CS Gloria Lunca-Teuz Cermei | 0 - 3 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-07-31 | CS Bihorul Beiuș - CS Gloria Lunca-Teuz Cermei | 1 - 2 | |
Liga III Seria 8 | |||
yuvarlak 10 | |||
2024-05-24 | CS Șoimii Lipova - CS Gloria Lunca-Teuz Cermei | 0 - 0 | |
yuvarlak 9 | |||
2024-05-17 | CS Gloria Lunca-Teuz Cermei - ACS Progresul Pecica | 1 - 2 |
Puan durumu
Liga III Seria 8 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Bihor Oradea | 18 | 14 | 4 | 0 | 51:12 | 46 |
2
|
SSU Politehnica Timișoara | 18 | 12 | 3 | 3 | 40:14 | 39 |
3
|
CSC Peciu Nou | 18 | 11 | 3 | 4 | 37:20 | 36 |
4
|
CS Phoenix Buziaș | 18 | 9 | 5 | 4 | 35:26 | 32 |
5
|
ACS Progresul Pecica | 18 | 9 | 4 | 5 | 36:24 | 31 |
6
|
CS Șoimii Lipova | 18 | 7 | 2 | 9 | 30:39 | 23 |
7
|
CS Avântul Periam | 18 | 6 | 1 | 11 | 24:38 | 19 |
8
|
CS Gloria Lunca-Teuz Cermei | 18 | 3 | 3 | 12 | 14:32 | 12 |
9
|
CS Socodor | 18 | 3 | 2 | 13 | 16:45 | 11 |
10
|
ACS ACB Ineu | 18 | 1 | 3 | 14 | 13:46 | 6 |
Liga III Seria 8 - Championship Round 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Bihor Oradea | 9 | 7 | 2 | 0 | 18:3 | 69 |
2
|
SSU Politehnica Timișoara | 9 | 4 | 3 | 2 | 14:10 | 54 |
3
|
CSC Peciu Nou | 9 | 2 | 1 | 6 | 7:14 | 43 |
4
|
CS Phoenix Buziaș | 9 | 1 | 2 | 6 | 9:21 | 37 |
Liga III Seria 8 - Relegation Round 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Progresul Pecica | 10 | 8 | 0 | 2 | 30:10 | 55 |
2
|
CS Șoimii Lipova | 10 | 4 | 3 | 3 | 12:14 | 38 |
3
|
CS Avântul Periam | 10 | 5 | 3 | 2 | 18:12 | 37 |
4
|
CS Gloria Lunca-Teuz Cermei | 10 | 2 | 4 | 4 | 14:16 | 22 |
5
|
CS Socodor | 10 | 2 | 3 | 5 | 11:23 | 20 |
6
|
ACS ACB Ineu | 10 | 1 | 3 | 6 | 12:22 | 12 |
Liga III Seria 8 - Championship Round 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CSC Peciu Nou | ||||||
|
FC Bihor Oradea | ||||||
|
CS Phoenix Buziaș | ||||||
|
SSU Politehnica Timișoara |
Liga III Seria 8 - Relegation Round 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
ACS Progresul Pecica | ||||||
|
CS Gloria Lunca-Teuz Cermei | ||||||
|
CS Avântul Periam | ||||||
|
ACS ACB Ineu | ||||||
|
CS Socodor | ||||||
|
CS Șoimii Lipova |
Liga III Seria 8 - Championship Round 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CSC Peciu Nou | ||||||
|
FC Bihor Oradea | ||||||
|
CS Phoenix Buziaș | ||||||
|
SSU Politehnica Timișoara |
Liga III Seria 8 - Relegation Round 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CS Socodor | ||||||
|
CS Șoimii Lipova | ||||||
|
ACS Progresul Pecica | ||||||
|
CS Gloria Lunca-Teuz Cermei | ||||||
|
CS Avântul Periam | ||||||
|
ACS ACB Ineu |