Orihuela - UE Costa Brava (1-0), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Orihuela
Segunda División B | |||
yuvarlak 29 | |||
2024-06-01 | Barakaldo CF - Orihuela | 2 - 0 | |
2024-05-26 | Orihuela - Barakaldo CF | 3 - 1 | |
yuvarlak 28 | |||
2024-05-19 | UE Costa Brava - Orihuela | 0 - 0 | |
2024-05-12 | Orihuela - UE Costa Brava | 1 - 0 | |
yuvarlak 34 | |||
2024-05-05 | Orihuela - CD San Roque de Lepe | 3 - 2 |
olasılık
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
2.15
|
2.9
|
3.25
|
Click on the odds to view the odds history
dizi 6
Genel
Orihuela + UE Costa Brava Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
Orihuela 2.5 gol üstü 5 itibaren 7
Orihuela Karşılıklı gol 5 itibaren 7
Kişisel toplantılar
Orihuela + UE Costa Brava 2.5 gol altı 4 itibaren 5
Orihuela + UE Costa Brava Less than 4.5 cards 5 itibaren 6
UE Costa Brava Mağlubiyetsiz 3
Orihuela - UE Costa Brava
İspanya, Segunda División B, maç Orihuela - UE Costa Brava, başlangıç zamanı 2024-05-12 17:00:00 uluslararası saat.
Orihuela Ve UE Costa Brava şampiyonaya katılır Segunda División B, İspanya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: UE Costa Brava
Segunda División B | |||
yuvarlak 28 | |||
2024-05-19 | UE Costa Brava - Orihuela | 0 - 0 | |
2024-05-12 | Orihuela - UE Costa Brava | 1 - 0 | |
yuvarlak 34 | |||
2024-05-05 | CF La Nucía - UE Costa Brava | 0 - 3 | |
yuvarlak 33 | |||
2024-04-28 | UE Costa Brava - Hercules CF | 1 - 2 | |
yuvarlak 32 | |||
2024-04-21 | CE Europa - UE Costa Brava | 2 - 1 |
Puan durumu
Segunda Federacion 23/24, Group 1: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ourense CF | 34 | 21 | 10 | 3 | 54:19 | 73 |
2
|
Pontevedra | 34 | 19 | 11 | 4 | 69:31 | 68 |
3
|
Zamora | 34 | 17 | 12 | 5 | 42:21 | 63 |
4
|
CD Guijuelo | 34 | 14 | 9 | 11 | 36:34 | 51 |
5
|
R. Santander (A) | 34 | 13 | 12 | 9 | 50:41 | 51 |
6
|
UP Langreo | 34 | 12 | 14 | 8 | 32:40 | 50 |
7
|
Compostela | 34 | 13 | 8 | 13 | 35:38 | 47 |
8
|
Valladolid B | 34 | 13 | 8 | 13 | 47:52 | 47 |
9
|
Deportivo Fabril | 34 | 11 | 11 | 12 | 48:47 | 44 |
10
|
Coruxo FC | 34 | 12 | 7 | 15 | 36:48 | 43 |
11
|
Marino Luanco | 34 | 9 | 15 | 10 | 29:24 | 42 |
12
|
Gimnastica Torrelavega | 34 | 11 | 8 | 15 | 41:50 | 41 |
13
|
Real Aviles CF | 34 | 9 | 14 | 11 | 40:38 | 41 |
14
|
Racing Club Villalbes | 34 | 8 | 13 | 13 | 23:32 | 37 |
15
|
Arandina CF | 34 | 8 | 10 | 16 | 37:48 | 34 |
16
|
Real Oviedo B | 34 | 6 | 12 | 16 | 27:43 | 30 |
17
|
CD Cayon | 34 | 6 | 12 | 16 | 37:52 | 30 |
18
|
CD Covadonga | 34 | 7 | 8 | 19 | 35:60 | 29 |
Segunda Federacion 23/24, Group 2: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Athletic Bilbao B | 34 | 25 | 7 | 2 | 68:17 | 82 |
2
|
Barakaldo CF | 34 | 22 | 10 | 2 | 61:19 | 76 |
3
|
Logrones | 34 | 20 | 11 | 3 | 70:17 | 71 |
4
|
Utebo FC | 34 | 17 | 10 | 7 | 40:31 | 61 |
5
|
RZ Deportivo Aragón | 34 | 15 | 11 | 8 | 51:40 | 56 |
6
|
Deportivo Alavés B | 34 | 16 | 4 | 14 | 57:42 | 52 |
7
|
CD Tudelano | 34 | 12 | 12 | 10 | 45:32 | 48 |
8
|
Unión Deportiva Barbastro | 34 | 11 | 14 | 9 | 28:28 | 47 |
9
|
Real Sociedad C | 34 | 12 | 11 | 11 | 35:37 | 47 |
10
|
CD Calahorra | 34 | 13 | 7 | 14 | 36:38 | 46 |
11
|
Gernika Club | 34 | 11 | 10 | 13 | 37:48 | 43 |
12
|
Arenas Club de Getxo | 34 | 9 | 14 | 11 | 35:37 | 41 |
13
|
Izarra | 34 | 10 | 6 | 18 | 32:51 | 36 |
14
|
AD San Juan | 34 | 8 | 9 | 17 | 29:47 | 33 |
15
|
Mutilvera | 34 | 9 | 6 | 19 | 21:50 | 33 |
16
|
Naxara CD | 34 | 6 | 6 | 22 | 23:60 | 24 |
17
|
CD Egues | 34 | 5 | 6 | 23 | 25:58 | 21 |
18
|
CD Brea | 34 | 5 | 6 | 23 | 15:56 | 21 |
Segunda Federacion 23/24, Group 3: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Hercules CF | 34 | 19 | 8 | 7 | 53:30 | 65 |
2
|
CE Europa | 34 | 17 | 12 | 5 | 63:32 | 63 |
3
|
UE Costa Brava | 34 | 16 | 11 | 7 | 42:25 | 59 |
4
|
UE Sant Andreu | 34 | 16 | 10 | 8 | 53:33 | 58 |
5
|
Lleida | 34 | 18 | 4 | 12 | 45:31 | 58 |
6
|
Terrassa | 34 | 13 | 11 | 10 | 45:40 | 50 |
7
|
Torrent CF | 34 | 13 | 10 | 11 | 40:37 | 49 |
8
|
Alzira | 34 | 11 | 13 | 10 | 39:41 | 46 |
9
|
Espanyol Barcelona B | 34 | 12 | 10 | 12 | 40:44 | 46 |
10
|
Santa Eulalia | 34 | 12 | 9 | 13 | 49:58 | 45 |
11
|
Valencia B | 34 | 11 | 11 | 12 | 48:39 | 44 |
12
|
CE Andratx | 34 | 11 | 11 | 12 | 40:47 | 44 |
13
|
SD Formentera | 34 | 12 | 8 | 14 | 40:42 | 44 |
14
|
Atlético Saguntino | 34 | 11 | 9 | 14 | 32:42 | 42 |
15
|
FC Cerdanyola Del Vallés | 34 | 9 | 10 | 15 | 35:45 | 37 |
16
|
SE Penya Independent | 34 | 9 | 7 | 18 | 32:52 | 34 |
17
|
CE Manresa | 34 | 6 | 9 | 19 | 23:41 | 27 |
18
|
CF La Nucía | 34 | 4 | 9 | 21 | 23:63 | 21 |
Segunda Federacion 23/24, Group 4: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Sevilla Atletico | 34 | 18 | 12 | 4 | 52:20 | 66 |
2
|
Yeclano Deportivo | 34 | 17 | 9 | 8 | 43:29 | 60 |
3
|
Marbella | 34 | 16 | 8 | 10 | 41:32 | 56 |
4
|
Orihuela | 34 | 15 | 9 | 10 | 39:37 | 54 |
5
|
Real Betis B | 34 | 13 | 14 | 7 | 44:28 | 53 |
6
|
CD Estepona | 34 | 13 | 10 | 11 | 34:27 | 49 |
7
|
CDA Águilas FC | 34 | 11 | 15 | 8 | 27:20 | 48 |
8
|
Ucam Murcia | 34 | 13 | 8 | 13 | 42:35 | 47 |
9
|
RB Linense | 34 | 12 | 11 | 11 | 35:33 | 47 |
10
|
Club Atlético Antoniano | 34 | 12 | 10 | 12 | 32:40 | 46 |
11
|
CP La Unión | 34 | 14 | 4 | 16 | 36:36 | 43 |
12
|
Cádiz B | 34 | 10 | 12 | 12 | 41:43 | 42 |
13
|
CD Manchego Ciudad Real | 34 | 9 | 14 | 11 | 29:36 | 41 |
14
|
Mar Menor CF | 34 | 9 | 13 | 12 | 20:28 | 40 |
15
|
El Palo FC | 34 | 8 | 12 | 14 | 26:36 | 36 |
16
|
CD San Roque de Lepe | 34 | 9 | 9 | 16 | 34:39 | 36 |
17
|
Vélez | 34 | 7 | 11 | 16 | 31:61 | 29 |
18
|
FC Cartagena II | 34 | 4 | 11 | 19 | 25:51 | 23 |
Segunda Federacion 23/24, Group 5: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Gimnastica Segoviana | 34 | 17 | 10 | 7 | 46:27 | 61 |
2
|
Reyes, De Los | 34 | 16 | 13 | 5 | 61:26 | 61 |
3
|
Numancia | 34 | 18 | 6 | 10 | 51:39 | 60 |
4
|
Getafe CF B | 34 | 15 | 12 | 7 | 41:32 | 57 |
5
|
CD Atlético Paso | 34 | 15 | 11 | 8 | 28:21 | 56 |
6
|
Cacereno | 34 | 12 | 13 | 9 | 43:37 | 49 |
7
|
AD Unión Adarve | 34 | 12 | 12 | 10 | 44:44 | 48 |
8
|
Navalcarnero | 34 | 11 | 13 | 10 | 34:35 | 46 |
9
|
CF Talavera de la Reina | 34 | 12 | 10 | 12 | 31:27 | 46 |
10
|
Guadalajara | 34 | 14 | 4 | 16 | 46:53 | 46 |
11
|
Villanovense | 34 | 12 | 8 | 14 | 35:35 | 44 |
12
|
CD Ursaria | 34 | 12 | 8 | 14 | 34:39 | 44 |
13
|
CD Illescas | 34 | 11 | 11 | 12 | 34:32 | 44 |
14
|
AD Llerenense | 34 | 12 | 8 | 14 | 31:36 | 44 |
15
|
UD San Fernando | 34 | 9 | 11 | 14 | 31:43 | 38 |
16
|
Badajoz | 34 | 8 | 13 | 13 | 35:39 | 37 |
17
|
CD Mensajero | 34 | 5 | 10 | 19 | 28:58 | 25 |
18
|
UD Montijo | 34 | 6 | 5 | 23 | 28:58 | 23 |