Olaylar: Tallinna FC Zapoos
II Liiga | |||
yuvarlak 15 | |||
2024-08-11 | Raplamaa Jk - Tallinna FC Zapoos | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-08-03 | Paide Linnameeskond III - Tallinna FC Zapoos | - | |
yuvarlak 13 | |||
2024-07-24 | Tallinna FC Zapoos - Harju Jalgpallikool U21 | - | |
Väikesed karikavõistlused | |||
yuvarlak 5 | |||
2024-07-10 | Tallinna FC Zapoos - Rummu Dünamo | - | |
Cup | |||
yuvarlak 32 | |||
2024-07-06 | Tallinna FC Zapoos - Sillamäe FC NPM Silmet | - | |
Väikesed karikavõistlused | |||
yuvarlak 6 | |||
2024-06-12 | Tallinna FC Flora - Tallinna FC Zapoos | 0 - 4 | |
II Liiga | |||
yuvarlak 12 | |||
2024-06-09 | FC Nõmme United U21 - Tallinna FC Zapoos | 3 - 1 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-06-01 | Vandra Jk Vaprus - Tallinna FC Zapoos | 4 - 1 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-05-26 | JK Tabasalu U21 - Tallinna FC Zapoos | 1 - 1 | |
yuvarlak 9 | |||
2024-05-17 | FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM - Tallinna FC Zapoos | 3 - 2 |
dizi 9
Genel
Tallinna FC Zapoos + Pärnu JK Vaprus U21 2.5 gol üstü 9 itibaren 10
Tallinna FC Zapoos 2.5 gol üstü 8 itibaren 9
Tallinna FC Zapoos Karşılıklı gol 7 itibaren 9
Tallinna FC Zapoos İlk gol atan 4 itibaren 5
Tallinna FC Zapoos İlk devreyi kazanan 4 itibaren 5
Pärnu JK Vaprus U21 Gol yenilen maçlar 4
Pärnu JK Vaprus U21 2.5 gol üstü 9 itibaren 10
Pärnu JK Vaprus U21 Karşılıklı gol 8 itibaren 10
Pärnu JK Vaprus U21 İlk gol atan 9 itibaren 10
Pärnu JK Vaprus U21 İlk devreyi kazanan 6 itibaren 8
Pärnu JK Vaprus U21 More than 4.5 cards 5 itibaren 7
Tallinna FC Zapoos - Pärnu JK Vaprus U21
Estonya, II Liiga, maç Tallinna FC Zapoos - Pärnu JK Vaprus U21, başlangıç zamanı 2024-05-12 13:00:22 uluslararası saat.
Tallinna FC Zapoos Ve Pärnu JK Vaprus U21 şampiyonaya katılır II Liiga, Estonya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Pärnu JK Vaprus U21
II Liiga | |||
yuvarlak 17 | |||
2024-08-24 | Keila JK - Pärnu JK Vaprus U21 | - | |
yuvarlak 16 | |||
2024-08-17 | Pärnu JK Vaprus U21 - Tabasalu Ulasabat C.F. | - | |
yuvarlak 15 | |||
2024-08-11 | Tallinna FC Flora - Pärnu JK Vaprus U21 | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-08-04 | Pärnu JK Vaprus U21 - Saue JK | - | |
yuvarlak 24 | |||
2024-07-28 | Harju Jalgpallikool U21 - Pärnu JK Vaprus U21 | - | |
yuvarlak 13 | |||
2024-06-16 | Pärnu JK Vaprus U21 - Raplamaa Jk | 5 - 1 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-06-13 | Saue JK - Pärnu JK Vaprus U21 | 0 - 4 | |
yuvarlak 12 | |||
2024-06-08 | Paide Linnameeskond III - Pärnu JK Vaprus U21 | Ertelenen | |
yuvarlak 11 | |||
2024-06-01 | Pärnu JK Vaprus U21 - Harju Jalgpallikool U21 | 4 - 0 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-05-26 | FC Nõmme United U21 - Pärnu JK Vaprus U21 | 5 - 2 |
Puan durumu
II Liiga - Lõuna/Lääne piirkond 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Pärnu JK Vaprus U21 | 12 | 10 | 0 | 2 | 54:17 | 30 |
2
|
FC Nõmme United U21 | 13 | 9 | 2 | 2 | 55:22 | 29 |
3
|
Saku Sporting | 13 | 6 | 4 | 3 | 33:25 | 22 |
4
|
Vandra Jk Vaprus | 12 | 5 | 5 | 2 | 29:23 | 20 |
5
|
FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM | 11 | 5 | 3 | 3 | 20:26 | 18 |
6
|
Tallinna FC Flora | 12 | 5 | 2 | 5 | 28:29 | 17 |
7
|
Tallinna FC Zapoos | 12 | 4 | 3 | 5 | 29:32 | 15 |
8
|
Keila JK | 12 | 4 | 3 | 5 | 21:26 | 15 |
9
|
Paide Linnameeskond III | 12 | 4 | 3 | 5 | 20:28 | 15 |
10
|
Raplamaa Jk | 13 | 3 | 5 | 5 | 20:33 | 14 |
11
|
JK Tabasalu U21 | 13 | 3 | 3 | 7 | 16:22 | 12 |
12
|
Harju Jalgpallikool U21 | 13 | 3 | 3 | 7 | 19:29 | 12 |
13
|
Tabasalu Ulasabat C.F. | 13 | 3 | 2 | 8 | 16:31 | 11 |
14
|
Saue JK | 13 | 3 | 2 | 8 | 17:34 | 11 |
II Liiga - Põhja/Ida piirkond 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maardu Linnameeskond | 13 | 12 | 1 | 0 | 51:8 | 37 |
2
|
Tallinna JK Puuma | 13 | 9 | 3 | 1 | 54:27 | 30 |
3
|
Rakvere JK Tarvas | 13 | 9 | 2 | 2 | 37:14 | 29 |
4
|
Tallinna FCI Levadia U19 | 13 | 9 | 2 | 2 | 49:17 | 29 |
5
|
Viimsi JK II | 13 | 6 | 3 | 4 | 31:21 | 21 |
6
|
Võru FC Helios | 13 | 5 | 5 | 3 | 24:24 | 20 |
7
|
FA Tartu Kalev II | 13 | 6 | 1 | 6 | 29:28 | 19 |
8
|
Tartu FC Helios | 13 | 6 | 1 | 6 | 25:31 | 19 |
9
|
Tartu JK Welco II | 13 | 5 | 1 | 7 | 22:26 | 16 |
10
|
FC Tallinn U21 | 13 | 4 | 0 | 9 | 25:25 | 12 |
11
|
Sillamäe FC NPM Silmet | 13 | 3 | 2 | 8 | 19:32 | 11 |
12
|
Tallinna FC ararat Ttu | 13 | 2 | 1 | 10 | 12:43 | 7 |
13
|
FC Elva II | 13 | 2 | 0 | 11 | 9:45 | 6 |
14
|
Ajax Lasnamäe | 13 | 1 | 2 | 10 | 17:63 | 5 |