Olaylar: Tallinna FC Eston Villa
III Liiga | |||
yuvarlak 15 | |||
2024-08-21 | Tallinna FC Eston Villa - Tallinna SC ReUnited | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-08-17 | Tallinna FC Tamper - Tallinna FC Eston Villa | - | |
yuvarlak 13 | |||
2024-08-07 | Tallinna FC Eston Villa - Tallinna FC Starmedia | - | |
yuvarlak 12 | |||
2024-08-03 | Tallinna FC Smsraha - Tallinna FC Eston Villa | - | |
Cup | |||
yuvarlak 32 | |||
2024-07-31 | Nomme Kalju - Tallinna FC Eston Villa | - | |
Väikesed karikavõistlused | |||
yuvarlak 6 | |||
2024-06-19 | FC Kohvile - Tallinna FC Eston Villa | 3 - 0 | |
III Liiga | |||
yuvarlak 10 | |||
2024-06-05 | Tallinna FC Eston Villa - Tallinna KSK FC Štrommi | 11 - 0 | |
yuvarlak 9 | |||
2024-05-29 | Tallinna FC Eston Villa - Jk Piraaja Tallinn | 7 - 3 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-05-22 | Tallinna FC Eston Villa - Tallinna FC Hell Hunt | 2 - 2 | |
yuvarlak 7 | |||
2024-05-15 | Tallinna FC Eston Villa - Tallinna JK Metropol | 3 - 4 |
dizi 12
Genel
Tallinna FC Eston Villa More than 4.5 cards 5 itibaren 7
Tallinna FC Eston Villa Karşılıklı gol 4 itibaren 5
Tallinna FC Eston Villa Gol yenilen maçlar 12
Tallinna FC Eston Villa 2.5 gol üstü 5 itibaren 6
Tallinna FC Eston Villa İlk gol yiyen 5 itibaren 7
Tallinna FC Eston Villa İlk devreyi kaybeden 5 itibaren 7
Tallinna JK Metropol Less than 4.5 cards 5 itibaren 5
Tallinna JK Metropol Karşılıklı gol 5 itibaren 7
Tallinna JK Metropol İlk gol atan 4 itibaren 5
Tallinna JK Metropol İlk devreyi kazanan 4 itibaren 5
Tallinna JK Metropol Galibiyet 5
Tallinna JK Metropol 2.5 gol üstü 7 itibaren 7
Tallinna FC Eston Villa - Tallinna JK Metropol
Estonya, III Liiga, maç Tallinna FC Eston Villa - Tallinna JK Metropol, başlangıç zamanı 2024-05-15 17:45:16 uluslararası saat.
Tallinna FC Eston Villa Ve Tallinna JK Metropol şampiyonaya katılır III Liiga, Estonya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Tallinna JK Metropol
III Liiga | |||
yuvarlak 16 | |||
2024-09-01 | Tallinna JK Metropol - Tallinna FC Zenit | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-08-17 | Tallinna JK Metropol - Tallinna FC Maksatransport | - | |
yuvarlak 13 | |||
2024-08-10 | Tallinna JK Metropol - Tallinna KSK FC Štrommi | - | |
yuvarlak 12 | |||
2024-08-04 | Tallinna JK Metropol - Tallinna SC ReUnited | - | |
Väikesed karikavõistlused | |||
yuvarlak 5 | |||
2024-07-18 | Viimsi JK II - Tallinna JK Metropol | - | |
III Liiga | |||
yuvarlak 11 | |||
2024-06-16 | Jk Piraaja Tallinn - Tallinna JK Metropol | 3 - 0 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-06-09 | Tallinna JK Metropol - Tallinna FC Tamper | 1 - 3 | |
Väikesed karikavõistlused | |||
yuvarlak 6 | |||
2024-06-05 | Tartu FC Helios - Tallinna JK Metropol | 1 - 2 | |
III Liiga | |||
yuvarlak 9 | |||
2024-06-02 | Tallinna JK Metropol - Tallinna FC Hell Hunt | 1 - 2 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-05-26 | Tallinna JK Metropol - Tallinna FC Starmedia | 0 - 6 |
Puan durumu
III Liiga - Põhja piirkond 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tallinna SC ReUnited | 10 | 8 | 0 | 2 | 38:15 | 24 |
2
|
Tallinna FC Starmedia | 10 | 7 | 2 | 1 | 54:10 | 23 |
3
|
Tallinna FC Maksatransport | 10 | 6 | 2 | 2 | 50:16 | 20 |
4
|
Tallinna FC Hell Hunt | 10 | 4 | 5 | 1 | 26:19 | 17 |
5
|
Tallinna FC Tamper | 10 | 5 | 0 | 5 | 23:24 | 15 |
6
|
Tallinna JK Metropol | 10 | 5 | 0 | 5 | 26:27 | 15 |
7
|
Tallinna FC Smsraha | 10 | 4 | 1 | 5 | 30:15 | 13 |
8
|
Tallinna FC Eston Villa | 10 | 4 | 1 | 5 | 33:30 | 13 |
9
|
Jk Piraaja Tallinn | 10 | 4 | 0 | 6 | 21:25 | 12 |
10
|
Tallinna FC Zenit | 10 | 2 | 1 | 7 | 18:53 | 7 |
11
|
Tallinna KSK FC Štrommi | 10 | 0 | 0 | 10 | 10:95 | 0 |
III Liiga - Lõuna piirkond 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Polva Fc Lootos | 8 | 6 | 1 | 1 | 35:12 | 19 |
2
|
Tartu JK Welco X | 9 | 6 | 1 | 2 | 23:14 | 19 |
3
|
Jogeva Sk Noorus 96 | 8 | 6 | 0 | 2 | 35:15 | 18 |
4
|
Tartu Team Helm | 8 | 5 | 1 | 2 | 29:9 | 16 |
5
|
Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM | 9 | 5 | 0 | 4 | 32:19 | 15 |
6
|
Vastseliina Fc Tannem | 8 | 3 | 1 | 4 | 18:21 | 10 |
7
|
Tartu FC Inter | 7 | 3 | 0 | 4 | 18:11 | 9 |
8
|
Fc Otepää | 9 | 3 | 0 | 6 | 16:24 | 9 |
9
|
Tõrva JK | 9 | 1 | 2 | 6 | 17:30 | 5 |
10
|
Warrior Valga | 9 | 1 | 0 | 8 | 7:75 | 3 |
III Liiga - Ida piirkond 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Raasiku FC Joker | 10 | 9 | 1 | 0 | 35:8 | 28 |
2
|
Turi Jk Ganvix | 10 | 9 | 0 | 1 | 37:18 | 27 |
3
|
Kohtla-Järve Linnameeskond | 10 | 6 | 1 | 3 | 24:21 | 19 |
4
|
Jk Loo | 10 | 6 | 0 | 4 | 20:18 | 18 |
5
|
Fc Kose | 10 | 5 | 1 | 4 | 28:23 | 16 |
6
|
FC Maardu Aliens | 10 | 3 | 2 | 5 | 20:20 | 11 |
7
|
Rakvere JK Tarvas II | 10 | 3 | 1 | 6 | 21:22 | 10 |
8
|
Märjamaa Kompanii | 9 | 3 | 1 | 5 | 17:25 | 10 |
9
|
JK Kuusalu Kalev | 9 | 2 | 2 | 5 | 14:19 | 8 |
10
|
FC Jarva-Jaani | 10 | 2 | 1 | 7 | 15:35 | 7 |
11
|
Lootus | 10 | 1 | 0 | 9 | 14:36 | 3 |
III Liiga - Lääne piirkond 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kristiine Jk | 10 | 9 | 0 | 1 | 39:13 | 27 |
2
|
JK Tallinna Kalev Juunior | 10 | 8 | 1 | 1 | 49:11 | 25 |
3
|
Rumori Calcio | 10 | 6 | 0 | 4 | 36:22 | 18 |
4
|
Rummu Dünamo | 10 | 6 | 0 | 4 | 33:23 | 18 |
5
|
Parnu Jk Poseidon Nirvaana | 11 | 5 | 3 | 3 | 24:16 | 18 |
6
|
Tallinna FC Zealot Sporting | 11 | 5 | 1 | 5 | 27:33 | 16 |
7
|
Vändra JK Vaprus II ja FC Lelle ÜM | 10 | 4 | 1 | 5 | 27:28 | 13 |
8
|
Pärnu JK Vaprus III | 9 | 3 | 1 | 5 | 20:33 | 10 |
9
|
Saku Sporting II | 10 | 2 | 1 | 7 | 15:31 | 7 |
10
|
Tallinna FC Flora IV | 10 | 1 | 2 | 7 | 26:50 | 5 |
11
|
Läänemaa JK Haapsalu | 9 | 1 | 0 | 8 | 15:51 | 3 |
III Liiga - Põhja piirkond 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Tallinna FC Maksatransport | ||||||
|
Tallinna FC Hell Hunt | ||||||
|
Tallinna SC ReUnited | ||||||
|
Jk Piraaja Tallinn | ||||||
|
Tallinna FC Eston Villa | ||||||
|
Tallinna FC Zenit | ||||||
|
Tallinna FC Starmedia | ||||||
|
Tallinna FC Smsraha | ||||||
|
Tallinna KSK FC Štrommi | ||||||
|
Tallinna JK Metropol | ||||||
|
Tallinna FC Tamper |
III Liiga - Lõuna piirkond 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Jogeva Sk Noorus 96 | ||||||
|
Tõrva JK | ||||||
|
Tartu Team Helm | ||||||
|
Polva Fc Lootos | ||||||
|
Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM | ||||||
|
Vastseliina Fc Tannem | ||||||
|
Fc Otepää | ||||||
|
Tartu JK Welco X | ||||||
|
Tartu FC Inter | ||||||
|
Warrior Valga |
III Liiga - Ida piirkond 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Maardu Aliens | ||||||
|
Jk Loo | ||||||
|
Turi Jk Ganvix | ||||||
|
Rakvere JK Tarvas II | ||||||
|
FC Jarva-Jaani | ||||||
|
JK Kuusalu Kalev | ||||||
|
Raasiku FC Joker | ||||||
|
Fc Kose | ||||||
|
Kohtla-Järve Linnameeskond | ||||||
|
Märjamaa Kompanii | ||||||
|
Lootus |
III Liiga - Lääne piirkond 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Rummu Dünamo | ||||||
|
Saku Sporting II | ||||||
|
Tallinna FC Flora IV | ||||||
|
Rumori Calcio | ||||||
|
Läänemaa JK Haapsalu | ||||||
|
JK Tallinna Kalev Juunior | ||||||
|
Tallinna FC Zealot Sporting | ||||||
|
Vändra JK Vaprus II ja FC Lelle ÜM | ||||||
|
Kristiine Jk | ||||||
|
Parnu Jk Poseidon Nirvaana | ||||||
|
Pärnu JK Vaprus III |
III Liiga - Põhja piirkond 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Tallinna FC Maksatransport | ||||||
|
Tallinna FC Hell Hunt | ||||||
|
Tallinna SC ReUnited | ||||||
|
Jk Piraaja Tallinn | ||||||
|
Tallinna FC Eston Villa | ||||||
|
Tallinna FC Zenit | ||||||
|
Tallinna FC Starmedia | ||||||
|
Tallinna FC Smsraha | ||||||
|
Tallinna KSK FC Štrommi | ||||||
|
Tallinna JK Metropol | ||||||
|
Tallinna FC Tamper |
III Liiga - Lõuna piirkond 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Jogeva Sk Noorus 96 | ||||||
|
Tõrva JK | ||||||
|
Tartu Team Helm | ||||||
|
Polva Fc Lootos | ||||||
|
Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM | ||||||
|
Vastseliina Fc Tannem | ||||||
|
Fc Otepää | ||||||
|
Tartu JK Welco X | ||||||
|
Tartu FC Inter | ||||||
|
Warrior Valga |
III Liiga - Ida piirkond 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Maardu Aliens | ||||||
|
Jk Loo | ||||||
|
Turi Jk Ganvix | ||||||
|
Rakvere JK Tarvas II | ||||||
|
FC Jarva-Jaani | ||||||
|
JK Kuusalu Kalev | ||||||
|
Raasiku FC Joker | ||||||
|
Fc Kose | ||||||
|
Kohtla-Järve Linnameeskond | ||||||
|
Märjamaa Kompanii | ||||||
|
Lootus |
III Liiga - Lääne piirkond 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Rummu Dünamo | ||||||
|
Saku Sporting II | ||||||
|
Tallinna FC Flora IV | ||||||
|
Rumori Calcio | ||||||
|
Läänemaa JK Haapsalu | ||||||
|
JK Tallinna Kalev Juunior | ||||||
|
Tallinna FC Zealot Sporting | ||||||
|
Vändra JK Vaprus II ja FC Lelle ÜM | ||||||
|
Kristiine Jk | ||||||
|
Parnu Jk Poseidon Nirvaana | ||||||
|
Pärnu JK Vaprus III |