CS Gloria Lunca-Teuz Cermei - ACS Progresul Pecica (1-2), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: CS Gloria Lunca-Teuz Cermei
Liga III Seria 8 | |||
yuvarlak 10 | |||
2024-05-24 | CS Șoimii Lipova - CS Gloria Lunca-Teuz Cermei | 0 - 0 | |
yuvarlak 9 | |||
2024-05-17 | CS Gloria Lunca-Teuz Cermei - ACS Progresul Pecica | 1 - 2 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-05-11 | CS Socodor - CS Gloria Lunca-Teuz Cermei | 1 - 1 | |
yuvarlak 7 | |||
2024-05-07 | CS Gloria Lunca-Teuz Cermei - ACS ACB Ineu | 4 - 2 | |
yuvarlak 6 | |||
2024-05-03 | CS Gloria Lunca-Teuz Cermei - CS Avântul Periam | 1 - 1 |
dizi 13
Genel
CS Gloria Lunca-Teuz Cermei + ACS Progresul Pecica Less than 4.5 cards 9 itibaren 10
CS Gloria Lunca-Teuz Cermei Mağlubiyetsiz 4
CS Gloria Lunca-Teuz Cermei Gol yenilen maçlar 6
CS Gloria Lunca-Teuz Cermei Karşılıklı gol 6 itibaren 6
CS Gloria Lunca-Teuz Cermei İlk gol yiyen 6 itibaren 6
ACS Progresul Pecica Gol yenilen maçlar 3
ACS Progresul Pecica 2.5 gol üstü 5 itibaren 7
Kişisel toplantılar
CS Gloria Lunca-Teuz Cermei + ACS Progresul Pecica 2.5 gol üstü 5 itibaren 7
CS Gloria Lunca-Teuz Cermei + ACS Progresul Pecica Karşılıklı gol 8 itibaren 10
CS Gloria Lunca-Teuz Cermei + ACS Progresul Pecica Less than 4.5 cards 9 itibaren 10
CS Gloria Lunca-Teuz Cermei Gol yenilen maçlar 11
ACS Progresul Pecica Mağlubiyetsiz 5
ACS Progresul Pecica Gol yenilen maçlar 3
CS Gloria Lunca-Teuz Cermei - ACS Progresul Pecica
Romanya, Liga III Seria 8, maç CS Gloria Lunca-Teuz Cermei - ACS Progresul Pecica, başlangıç zamanı 2024-05-17 15:00:09 uluslararası saat.
CS Gloria Lunca-Teuz Cermei Ve ACS Progresul Pecica şampiyonaya katılır Liga III Seria 8, Romanya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: ACS Progresul Pecica
Liga III Seria 8 | |||
yuvarlak 10 | |||
2024-05-24 | ACS Progresul Pecica - CS Socodor | 9 - 2 | |
yuvarlak 9 | |||
2024-05-17 | CS Gloria Lunca-Teuz Cermei - ACS Progresul Pecica | 1 - 2 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-05-11 | ACS Progresul Pecica - CS Avântul Periam | 2 - 3 | |
yuvarlak 7 | |||
2024-05-07 | CS Șoimii Lipova - ACS Progresul Pecica | 2 - 0 | |
yuvarlak 6 | |||
2024-05-03 | ACS ACB Ineu - ACS Progresul Pecica | 1 - 3 |
Puan durumu
Liga III Seria 8 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Bihor Oradea | 18 | 14 | 4 | 0 | 51:12 | 46 |
2
|
SSU Politehnica Timișoara | 18 | 12 | 3 | 3 | 40:14 | 39 |
3
|
CSC Peciu Nou | 18 | 11 | 3 | 4 | 37:20 | 36 |
4
|
CS Phoenix Buziaș | 18 | 9 | 5 | 4 | 35:26 | 32 |
5
|
ACS Progresul Pecica | 18 | 9 | 4 | 5 | 36:24 | 31 |
6
|
CS Șoimii Lipova | 18 | 7 | 2 | 9 | 30:39 | 23 |
7
|
CS Avântul Periam | 18 | 6 | 1 | 11 | 24:38 | 19 |
8
|
CS Gloria Lunca-Teuz Cermei | 18 | 3 | 3 | 12 | 14:32 | 12 |
9
|
CS Socodor | 18 | 3 | 2 | 13 | 16:45 | 11 |
10
|
ACS ACB Ineu | 18 | 1 | 3 | 14 | 13:46 | 6 |
Liga III Seria 8 - Championship Round 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Bihor Oradea | 9 | 7 | 2 | 0 | 18:3 | 69 |
2
|
SSU Politehnica Timișoara | 9 | 4 | 3 | 2 | 14:10 | 54 |
3
|
CSC Peciu Nou | 9 | 2 | 1 | 6 | 7:14 | 43 |
4
|
CS Phoenix Buziaș | 9 | 1 | 2 | 6 | 9:21 | 37 |
Liga III Seria 8 - Relegation Round 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Progresul Pecica | 10 | 8 | 0 | 2 | 30:10 | 55 |
2
|
CS Șoimii Lipova | 10 | 4 | 3 | 3 | 12:14 | 38 |
3
|
CS Avântul Periam | 10 | 5 | 3 | 2 | 18:12 | 37 |
4
|
CS Gloria Lunca-Teuz Cermei | 10 | 2 | 4 | 4 | 14:16 | 22 |
5
|
CS Socodor | 10 | 2 | 3 | 5 | 11:23 | 20 |
6
|
ACS ACB Ineu | 10 | 1 | 3 | 6 | 12:22 | 12 |
Liga III Seria 8 - Championship Round 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CSC Peciu Nou | ||||||
|
FC Bihor Oradea | ||||||
|
CS Phoenix Buziaș | ||||||
|
SSU Politehnica Timișoara |
Liga III Seria 8 - Relegation Round 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
ACS Progresul Pecica | ||||||
|
CS Gloria Lunca-Teuz Cermei | ||||||
|
CS Avântul Periam | ||||||
|
ACS ACB Ineu | ||||||
|
CS Socodor | ||||||
|
CS Șoimii Lipova |
Liga III Seria 8 - Championship Round 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CSC Peciu Nou | ||||||
|
FC Bihor Oradea | ||||||
|
CS Phoenix Buziaș | ||||||
|
SSU Politehnica Timișoara |
Liga III Seria 8 - Relegation Round 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CS Socodor | ||||||
|
CS Șoimii Lipova | ||||||
|
ACS Progresul Pecica | ||||||
|
CS Gloria Lunca-Teuz Cermei | ||||||
|
CS Avântul Periam | ||||||
|
ACS ACB Ineu |