Pogoń Nowe Skalmierzyce - Noteć Czarnków (3-1), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Pogoń Nowe Skalmierzyce
III Liga, Group 2 | |||
yuvarlak 34 | |||
2024-06-08 | KS Unia Solec Kujawski - Pogoń Nowe Skalmierzyce | 0 - 3 | |
yuvarlak 33 | |||
2024-06-01 | Pogoń Nowe Skalmierzyce - Elana Torun | 1 - 2 | |
yuvarlak 32 | |||
2024-05-24 | Wikęd Luzino - Pogoń Nowe Skalmierzyce | 1 - 0 | |
yuvarlak 31 | |||
2024-05-18 | Pogoń Nowe Skalmierzyce - Noteć Czarnków | 3 - 1 | |
yuvarlak 30 | |||
2024-05-15 | GKS Gedania Gdańsk - Pogoń Nowe Skalmierzyce | 0 - 3 |
olasılık
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
2.1
|
3.6
|
2.8
|
Click on the odds to view the odds history
dizi 3
Genel
Pogoń Nowe Skalmierzyce + Noteć Czarnków Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
Noteć Czarnków 2.5 gol üstü 6 itibaren 6
Noteć Czarnków Karşılıklı gol 6 itibaren 7
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Noteć Czarnków
Polonya, III Liga, Group 2, maç Pogoń Nowe Skalmierzyce - Noteć Czarnków, başlangıç zamanı 2024-05-18 12:00:00 uluslararası saat.
Pogoń Nowe Skalmierzyce Ve Noteć Czarnków şampiyonaya katılır III Liga, Group 2, Polonya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Noteć Czarnków
III Liga, Group 2 | |||
yuvarlak 34 | |||
2024-06-08 | Noteć Czarnków - Zawisza Bydgoszcz | 1 - 5 | |
yuvarlak 33 | |||
2024-06-01 | Blekitni Stargard Szczecinski - Noteć Czarnków | 2 - 4 | |
yuvarlak 32 | |||
2024-05-25 | Noteć Czarnków - KS Stolem Gniewino | 3 - 0 | |
yuvarlak 31 | |||
2024-05-18 | Pogoń Nowe Skalmierzyce - Noteć Czarnków | 3 - 1 | |
yuvarlak 30 | |||
2024-05-15 | Noteć Czarnków - KP Starogard Gdansk | 3 - 1 |
Puan durumu
III Liga, Group 2 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
OKS Swit Skolwin Szczecin | 34 | 27 | 4 | 3 | 75:17 | 85 |
2
|
Elana Torun | 34 | 21 | 8 | 5 | 56:21 | 71 |
3
|
Unia Swarzędz | 34 | 19 | 6 | 9 | 66:46 | 63 |
4
|
Zawisza Bydgoszcz | 34 | 17 | 7 | 10 | 73:38 | 58 |
5
|
Blekitni Stargard Szczecinski | 34 | 17 | 4 | 13 | 80:62 | 55 |
6
|
Noteć Czarnków | 34 | 15 | 5 | 14 | 73:63 | 50 |
7
|
GKS Gedania Gdańsk | 34 | 16 | 2 | 16 | 58:56 | 50 |
8
|
Polonia Sroda Wielkopolska | 34 | 15 | 5 | 14 | 55:61 | 50 |
9
|
Pogoń Nowe Skalmierzyce | 34 | 14 | 7 | 13 | 56:50 | 49 |
10
|
Pogon II Szczecin | 34 | 15 | 4 | 15 | 63:60 | 49 |
11
|
Sokol Kleczew | 34 | 14 | 6 | 14 | 59:65 | 48 |
12
|
Flota Świnoujście | 34 | 14 | 4 | 16 | 45:60 | 46 |
13
|
Vineta Wolin | 34 | 13 | 6 | 15 | 42:66 | 45 |
14
|
GKS Cartusia 1923 | 34 | 12 | 8 | 14 | 60:51 | 44 |
15
|
Wikęd Luzino | 34 | 10 | 4 | 19 | 48:71 | 34 |
16
|
KS Stolem Gniewino | 34 | 8 | 9 | 17 | 34:58 | 33 |
17
|
KS Unia Solec Kujawski | 34 | 6 | 4 | 23 | 37:80 | 22 |
18
|
KP Starogard Gdansk | 34 | 2 | 7 | 25 | 39:97 | 13 |