Silkeborg Kfum - SFB Oure FA (3-0), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Silkeborg Kfum
3rd Division | |||
yuvarlak 5 | |||
2024-08-30 | VSK Aarhus - Silkeborg Kfum | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-08-24 | Silkeborg Kfum - Avarta | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-08-17 | Frederiksberg Alliancen 2000 - Silkeborg Kfum | - | |
yuvarlak 2 | |||
2024-08-10 | Silkeborg Kfum - Odder IGF | - | |
yuvarlak 1 | |||
2024-08-02 | Holstebro - Silkeborg Kfum | - | |
yuvarlak 10 | |||
2024-06-15 | Silkeborg Kfum - Vanloese IF | 1 - 1 | |
yuvarlak 9 | |||
2024-06-08 | IF Lyseng - Silkeborg Kfum | 2 - 2 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-06-01 | Silkeborg Kfum - Vejgaard BK | 1 - 0 | |
yuvarlak 7 | |||
2024-05-24 | Holstebro - Silkeborg Kfum | 1 - 1 | |
yuvarlak 6 | |||
2024-05-18 | Silkeborg Kfum - SFB Oure FA | 3 - 0 |
olasılık
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
1.67
|
3.6
|
4.33
|
Click on the odds to view the odds history
dizi 6
Genel
Silkeborg Kfum + SFB Oure FA Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
SFB Oure FA Gol yenilen maçlar 3
SFB Oure FA İlk gol yiyen 4 itibaren 5
Silkeborg Kfum 2.5 gol altı 4 itibaren 5
Kişisel toplantılar
Silkeborg Kfum + SFB Oure FA Less than 4.5 cards 8 itibaren 8
Silkeborg Kfum İlk gol atan 4 itibaren 5
Silkeborg Kfum - SFB Oure FA
Danimarka, 3rd Division, maç Silkeborg Kfum - SFB Oure FA, başlangıç zamanı 2024-05-18 12:00:00 uluslararası saat.
Silkeborg Kfum Ve SFB Oure FA şampiyonaya katılır 3rd Division, Danimarka.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: SFB Oure FA
Danmarksserien | |||
yuvarlak 5 | |||
2024-09-07 | Hedensted If - SFB Oure FA | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-08-31 | Tarup-Paarup If - SFB Oure FA | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-08-24 | SFB Oure FA - MG & BK | - | |
yuvarlak 2 | |||
2024-08-18 | Esbjerg FB 2 - SFB Oure FA | - | |
yuvarlak 1 | |||
2024-08-10 | SFB Oure FA - B1913 | - | |
3rd Division | |||
yuvarlak 10 | |||
2024-06-15 | SFB Oure FA - IF Lyseng | 2 - 2 | |
yuvarlak 9 | |||
2024-06-09 | Holstebro - SFB Oure FA | 1 - 0 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-06-01 | SFB Oure FA - Vanloese IF | 1 - 1 | |
yuvarlak 7 | |||
2024-05-25 | Vejgaard BK - SFB Oure FA | 1 - 1 | |
yuvarlak 6 | |||
2024-05-18 | Silkeborg Kfum - SFB Oure FA | 3 - 0 |
Puan durumu
3. Division 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bk Frem | 22 | 13 | 4 | 5 | 35:21 | 43 |
2
|
VSK Aarhus | 22 | 11 | 4 | 7 | 39:24 | 37 |
3
|
Ishøj IF | 22 | 9 | 7 | 6 | 40:30 | 34 |
4
|
Avarta | 22 | 9 | 4 | 9 | 21:28 | 31 |
5
|
Holbaek BI | 22 | 8 | 6 | 8 | 23:23 | 30 |
6
|
Naesby BK | 22 | 7 | 8 | 7 | 32:32 | 29 |
7
|
SFB Oure FA | 22 | 8 | 5 | 9 | 31:37 | 29 |
8
|
IF Lyseng | 22 | 7 | 7 | 8 | 34:36 | 28 |
9
|
Silkeborg Kfum | 22 | 7 | 6 | 9 | 33:39 | 27 |
10
|
Vejgaard BK | 22 | 7 | 5 | 10 | 28:34 | 26 |
11
|
Holstebro | 22 | 7 | 4 | 11 | 32:33 | 25 |
12
|
Vanloese IF | 22 | 5 | 8 | 9 | 21:32 | 23 |
Promotion Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bk Frem | 32 | 20 | 6 | 6 | 58:34 | 66 |
2
|
Ishøj IF | 32 | 14 | 10 | 8 | 55:41 | 52 |
3
|
VSK Aarhus | 32 | 14 | 6 | 12 | 51:41 | 48 |
4
|
Naesby BK | 32 | 13 | 9 | 10 | 58:51 | 48 |
5
|
Avarta | 32 | 10 | 7 | 15 | 29:45 | 37 |
6
|
Holbaek BI | 32 | 9 | 9 | 14 | 34:41 | 36 |
Relegation Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Holstebro | 32 | 13 | 5 | 14 | 51:45 | 44 |
2
|
IF Lyseng | 32 | 11 | 10 | 11 | 61:58 | 43 |
3
|
Silkeborg Kfum | 32 | 11 | 9 | 12 | 47:49 | 42 |
4
|
Vejgaard BK | 32 | 11 | 8 | 13 | 45:50 | 41 |
5
|
SFB Oure FA | 32 | 9 | 9 | 14 | 38:56 | 36 |
6
|
Vanloese IF | 32 | 8 | 10 | 14 | 33:49 | 34 |
Promotion Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Bk Frem | ||||||
|
VSK Aarhus | ||||||
|
Ishøj IF | ||||||
|
SFB Oure FA | ||||||
|
Avarta | ||||||
|
Holbaek BI | ||||||
|
Naesby BK |
Relegation Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
IF Lyseng | ||||||
|
SFB Oure FA | ||||||
|
Vanloese IF | ||||||
|
Silkeborg Kfum | ||||||
|
Vejgaard BK | ||||||
|
Naesby BK | ||||||
|
Holstebro |
Promotion Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Bk Frem | ||||||
|
Naesby BK | ||||||
|
VSK Aarhus | ||||||
|
Ishøj IF | ||||||
|
Holbaek BI | ||||||
|
Avarta | ||||||
|
SFB Oure FA |
Relegation Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Naesby BK | ||||||
|
Holstebro | ||||||
|
Vejgaard BK | ||||||
|
Silkeborg Kfum | ||||||
|
Vanloese IF | ||||||
|
SFB Oure FA | ||||||
|
IF Lyseng |