İlk onbirler
İlk onbirler doğrulandı
3-4-3
Kadro oluşumu
53.3
Genel oyuncu değerlendirmesi
66.9 %
Mükemmel kompozisyondan
saldırma
Teknik
Savunma
Taktik
# | oyuncu | durum | Yaş | € | Değerlendirme |
---|---|---|---|---|---|
25 | Milton Álvarez | G | 34 | 0,2M+ | 71.1 |
27 | Zacarias Abu Habda | D | |||
18 | Guillermo Avello | D | 25 | ||
4 | Ricardo Escobar | D | 25 | 0,2M+ | 49.1 |
10 | Álvaro Césped | M | 32 | 0,4M+ | |
8 | Luis Cabrera | M | 29 | 0,4M+ | 47.9 |
7 | Facundo Juárez | M | 27 | 0,6M+ | |
5 | Francisco Silva | M | 37 | 0,3M+ | |
19 | Daniel Castro | F | 29 | 0,1M+ | |
17 | Felipe Flores | F | 36 | 0,3M+ | 49.9 |
9 | Nelson Da Silva | F | 25 | ||
vekil | |||||
12 | Fernando Abarzúa | G | |||
24 | Carlos Morales | D | 21 | ||
16 | Alonso Rodriguez | D | 25 | 0,1M+ | |
3 | Fernando Moreyra | D | 30 | ||
26 | Tomás Ramírez | D | |||
20 | Aldrix Jara | F | 23 | ||
11 | Felipe Fritz | F | 26 | 0,1M+ | 48.5 |
İlk onbirler doğrulandı
4-3-1-2
Kadro oluşumu
49.1
Genel oyuncu değerlendirmesi
77.7 %
Mükemmel kompozisyondan
# | oyuncu | durum | Yaş | € | Değerlendirme |
---|---|---|---|---|---|
1 | Nicolás Temperini | G | 28 | 0,2M+ | |
3 | Brayams Viveros | D | 31 | 0,3M+ | |
6 | Hugo Rojo | D | |||
8 | Augusto Barrios | D | 32 | 0,3M+ | 49.1 |
27 | Jorge Gonzalez | M | |||
5 | Cristóbal Cáceres | M | 25 | ||
14 | Cristobal Guerra | M | 20 | ||
19 | Fabian Rosales | M | |||
10 | Mikel Arguinarena | M | 32 | 0,2M+ | |
21 | Marcos Camarda | F | 22 | ||
22 | Nahuel Donadell Alvarez | F | 30 | 0,1M+ | |
vekil | |||||
30 | Claudio Abarca | G | |||
7 | Jimmy Cisterna | M | 30 | 0,1M+ | |
17 | Korben Rojas | M | 20 | ||
23 | Bastián Araya | M | |||
9 | Enzo Riquelme | F | |||
35 | Gustavo Guerreño | F | 32 | ||
33 | Luis Maluenda | F | 17 |
Olaylar: Deportes Limache
Copa Chile | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-06-16 | AC Barnechea - Deportes Limache | - | |
Primera B | |||
yuvarlak 15 | |||
2024-06-03 | Deportes Limache - AC Barnechea | 2 - 2 | |
yuvarlak 14 | |||
2024-05-27 | Deportes Santa Cruz - Deportes Limache | 1 - 1 | |
yuvarlak 13 | |||
2024-05-21 | Deportes Limache - San Marcos De Arica | 1 - 3 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-05-15 | Deportes Limache - Santiago Morning | 2 - 2 | |
yuvarlak 12 | |||
2024-05-11 | Deportes Magallanes - Deportes Limache | 2 - 2 |
olasılık
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
1.7
|
3.6
|
4.1
|
Click on the odds to view the odds history
dizi 8
Genel
San Marcos De Arica Galibiyetsiz 3
San Marcos De Arica More than 4.5 cards 10 itibaren 10
Deportes Limache Mağlubiyetsiz 8
Deportes Limache 2.5 gol üstü 5 itibaren 6
Deportes Limache İlk gol atan 7 itibaren 8
Deportes Limache More than 4.5 cards 5 itibaren 5
Deportes Limache Gol yenilen maçlar 3
Deportes Limache Karşılıklı gol 4 itibaren 5
Deportes Limache - San Marcos De Arica
Şili, Primera B, maç Deportes Limache - San Marcos De Arica, başlangıç zamanı 2024-05-21 00:30:00 uluslararası saat.
Deportes Limache Ve San Marcos De Arica şampiyonaya katılır Primera B, Şili.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: San Marcos De Arica
Copa Chile | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-06-16 | CD 11 de Septiembre - San Marcos De Arica | - | |
Primera B | |||
yuvarlak 15 | |||
2024-06-04 | Union San Felipe - San Marcos De Arica | 0 - 2 | |
yuvarlak 14 | |||
2024-05-28 | San Marcos De Arica - San Luis De Quillota | 1 - 0 | |
yuvarlak 13 | |||
2024-05-21 | Deportes Limache - San Marcos De Arica | 1 - 3 | |
yuvarlak 12 | |||
2024-05-12 | San Marcos De Arica - Santiago Wanderers | 0 - 0 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-05-06 | La Serena - San Marcos De Arica | 2 - 1 |
Puan durumu
Primera B 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
La Serena | 15 | 10 | 3 | 2 | 19:8 | 33 |
2
|
Deportes Limache | 15 | 7 | 5 | 3 | 29:19 | 26 |
3
|
Deportes Magallanes | 15 | 8 | 2 | 6 | 23:17 | 26 |
4
|
CSD Rangers | 15 | 8 | 2 | 5 | 22:16 | 26 |
5
|
Antofagasta | 15 | 7 | 3 | 5 | 22:17 | 24 |
6
|
AC Barnechea | 15 | 6 | 6 | 3 | 21:17 | 24 |
7
|
San Marcos De Arica | 15 | 7 | 1 | 7 | 21:18 | 22 |
8
|
Deportes Recoleta | 14 | 7 | 1 | 6 | 16:17 | 22 |
9
|
Deportes Santa Cruz | 15 | 6 | 3 | 6 | 24:26 | 21 |
9
|
San Luis De Quillota | 14 | 7 | 1 | 7 | 20:22 | 22 |
10
|
Santiago Morning | 14 | 5 | 4 | 5 | 21:19 | 19 |
12
|
U. Concepcion | 15 | 5 | 3 | 7 | 12:20 | 18 |
13
|
Curicó Unido | 15 | 5 | 4 | 6 | 16:20 | 16 |
14
|
Santiago Wanderers | 14 | 3 | 6 | 5 | 18:21 | 15 |
15
|
Club de Deportes Temuco SADP | 15 | 3 | 3 | 9 | 11:20 | 12 |
16
|
Union San Felipe | 15 | 1 | 1 | 13 | 14:32 | 4 |