FK Pelhrimov - TJ Sokol Lanzhot (1-3), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: FK Pelhrimov
Divize D | |||
yuvarlak 30 | |||
2024-06-15 | FK Pelhrimov - FC Spartak Velka Bites | 3 - 3 | |
yuvarlak 29 | |||
2024-06-09 | FSC Stara Rise - FK Pelhrimov | 2 - 3 | |
yuvarlak 28 | |||
2024-06-02 | FK Pelhrimov - FC Zbrojovka Brno B | 1 - 2 | |
yuvarlak 27 | |||
2024-05-26 | FK Velke Mezirici - FK Pelhrimov | 2 - 2 | |
yuvarlak 26 | |||
2024-05-19 | FK Pelhrimov - TJ Sokol Lanzhot | 1 - 3 |
dizi 7
Genel
FK Pelhrimov + TJ Sokol Lanzhot Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
TJ Sokol Lanzhot Kayıplar 3
TJ Sokol Lanzhot Gol yenilen maçlar 3
TJ Sokol Lanzhot İlk gol yiyen 4 itibaren 5
FK Pelhrimov Gol yenilen maçlar 6
FK Pelhrimov 2.5 gol altı 6 itibaren 7
FK Pelhrimov İlk gol yiyen 5 itibaren 6
FK Pelhrimov - TJ Sokol Lanzhot
Çek Cumhuriyeti, Divize D, maç FK Pelhrimov - TJ Sokol Lanzhot, başlangıç zamanı 2024-05-19 15:00:00 uluslararası saat.
FK Pelhrimov Ve TJ Sokol Lanzhot şampiyonaya katılır Divize D, Çek Cumhuriyeti.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: TJ Sokol Lanzhot
Divize D | |||
yuvarlak 5 | |||
2024-09-01 | TJ Sokol Lanzhot - FC Spartak Velka Bites | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-08-25 | FS Trebic - TJ Sokol Lanzhot | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-08-18 | TJ Sokol Lanzhot - Tatran Brno Bohunice | - | |
yuvarlak 2 | |||
2024-08-11 | Slavoj Polna - TJ Sokol Lanzhot | - | |
yuvarlak 1 | |||
2024-08-04 | Sokol Tasovice - TJ Sokol Lanzhot | - | |
yuvarlak 30 | |||
2024-06-15 | SK Tatran Zdirec nad Doubravou - TJ Sokol Lanzhot | 3 - 0 | |
yuvarlak 29 | |||
2024-06-09 | TJ Sokol Lanzhot - MSK Breclav | 1 - 2 | |
yuvarlak 28 | |||
2024-06-01 | FC Slovan Havlickuv Brod - TJ Sokol Lanzhot | 0 - 2 | |
yuvarlak 27 | |||
2024-05-26 | TJ Sokol Lanzhot - Slavoj Polna | 3 - 1 | |
yuvarlak 26 | |||
2024-05-19 | FK Pelhrimov - TJ Sokol Lanzhot | 1 - 3 |
Puan durumu
Divize D 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Zbrojovka Brno B | 30 | 25 | 2 | 3 | 78:21 | 77 |
2
|
TJ Sokol Lanzhot | 30 | 18 | 5 | 7 | 67:36 | 59 |
3
|
SK Lisen B | 30 | 17 | 3 | 10 | 59:37 | 54 |
4
|
SFK Vrchovina | 30 | 15 | 8 | 7 | 69:45 | 53 |
5
|
FC Slovan Havlickuv Brod | 30 | 14 | 9 | 7 | 47:30 | 51 |
6
|
FC Spartak Velka Bites | 30 | 12 | 10 | 7 | 54:43 | 49 |
7
|
SK Tatran Zdirec nad Doubravou | 29 | 13 | 6 | 11 | 40:37 | 45 |
8
|
AFC Humpolec | 30 | 12 | 5 | 12 | 44:48 | 41 |
9
|
Slavoj Polna | 30 | 12 | 4 | 14 | 45:52 | 40 |
10
|
Zdar Nad Sazavou | 30 | 12 | 3 | 15 | 45:52 | 39 |
11
|
Sokol Tasovice | 30 | 9 | 4 | 17 | 41:57 | 31 |
12
|
Sperice | 30 | 8 | 7 | 15 | 35:60 | 31 |
13
|
FK Velke Mezirici | 30 | 8 | 7 | 15 | 33:58 | 31 |
14
|
MSK Breclav | 29 | 7 | 7 | 14 | 36:53 | 28 |
15
|
FK Pelhrimov | 30 | 6 | 10 | 14 | 36:51 | 28 |
16
|
FSC Stara Rise | 30 | 2 | 6 | 22 | 27:77 | 12 |