Magnit Zheleznogorsk - FC Zarya Cheremisinovo , maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Magnit Zheleznogorsk
Kursk Oblast Liga | |||
yuvarlak 14 | |||
2024-08-31 | FC Gorky Kursk - Magnit Zheleznogorsk | - | |
yuvarlak 13 | |||
2024-08-25 | Magnit Zheleznogorsk - FC Gribnaya Raduga Kursk | - | |
yuvarlak 12 | |||
2024-08-18 | FC Reut Kurchatovskiy rayon - Magnit Zheleznogorsk | - | |
yuvarlak 11 | |||
2024-08-11 | Magnit Zheleznogorsk - FC Zarya Cheremisinovo | - | |
yuvarlak 9 | |||
2024-07-14 | Magnit Zheleznogorsk - FC Gorky Kursk | - | |
yuvarlak 8 | |||
2024-07-06 | FC Gribnaya Raduga Kursk - Magnit Zheleznogorsk | 2 - 0 | |
yuvarlak 7 | |||
2024-06-30 | Magnit Zheleznogorsk - FC Reut Kurchatovskiy rayon | 5 - 3 | |
yuvarlak 6 | |||
2024-06-23 | FC Zarya Cheremisinovo - Magnit Zheleznogorsk | 0 - 5 | |
yuvarlak 4 | |||
2024-06-08 | FC Gorky Kursk - Magnit Zheleznogorsk | 3 - 2 | |
yuvarlak 3 | |||
2024-06-02 | Magnit Zheleznogorsk - FC Gribnaya Raduga Kursk | 3 - 2 |
dizi 7
Genel
FC Zarya Cheremisinovo Gol yenilen maçlar 11
FC Zarya Cheremisinovo 2.5 gol üstü 6 itibaren 6
FC Zarya Cheremisinovo Karşılıklı gol 6 itibaren 6
FC Zarya Cheremisinovo Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
Magnit Zheleznogorsk Karşılıklı gol 5 itibaren 7
Magnit Zheleznogorsk Less than 4.5 cards 5 itibaren 6
Kişisel toplantılar
FC Zarya Cheremisinovo Gol yenilen maçlar 3
Magnit Zheleznogorsk - FC Zarya Cheremisinovo
Russia Amateur, Kursk Oblast Liga, maç Magnit Zheleznogorsk - FC Zarya Cheremisinovo, başlangıç zamanı 2024-05-19 12:00:00 uluslararası saat.
Magnit Zheleznogorsk Ve FC Zarya Cheremisinovo şampiyonaya katılır Kursk Oblast Liga, Russia Amateur.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: FC Zarya Cheremisinovo
Kursk Oblast Liga | |||
yuvarlak 14 | |||
2024-08-31 | FC Gribnaya Raduga Kursk - FC Zarya Cheremisinovo | - | |
yuvarlak 13 | |||
2024-08-24 | FC Zarya Cheremisinovo - FC Reut Kurchatovskiy rayon | - | |
yuvarlak 11 | |||
2024-08-11 | Magnit Zheleznogorsk - FC Zarya Cheremisinovo | - | |
yuvarlak 10 | |||
2024-07-20 | FC Gorky Kursk - FC Zarya Cheremisinovo | - | |
yuvarlak 9 | |||
2024-07-13 | FC Zarya Cheremisinovo - FC Gribnaya Raduga Kursk | - | |
yuvarlak 8 | |||
2024-07-06 | FC Reut Kurchatovskiy rayon - FC Zarya Cheremisinovo | - | |
yuvarlak 6 | |||
2024-06-23 | FC Zarya Cheremisinovo - Magnit Zheleznogorsk | 0 - 5 | |
yuvarlak 5 | |||
2024-06-16 | FC Zarya Cheremisinovo - FC Gorky Kursk | 1 - 6 | |
yuvarlak 4 | |||
2024-06-08 | FC Gribnaya Raduga Kursk - FC Zarya Cheremisinovo | İptal Edildi | |
yuvarlak 3 | |||
2024-06-01 | FC Zarya Cheremisinovo - FC Reut Kurchatovskiy rayon | İptal Edildi |
Puan durumu
Kursk Oblast Liga 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Gorky Kursk | 6 | 4 | 1 | 1 | 22:13 | 13 |
2
|
Magnit Zheleznogorsk | 7 | 4 | 1 | 2 | 20:12 | 13 |
3
|
FC Reut Kurchatovskiy rayon | 6 | 3 | 1 | 2 | 16:12 | 10 |
4
|
FC Gribnaya Raduga Kursk | 6 | 2 | 1 | 3 | 12:13 | 7 |
5
|
FC Zarya Cheremisinovo | 5 | 0 | 0 | 5 | 2:22 | 0 |
Kursk Oblast Championship 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Lgov | 7 | 6 | 1 | 0 | 34:6 | 19 |
2
|
DYUSSH Oboyan | 7 | 6 | 0 | 1 | 28:9 | 18 |
3
|
FC Olimp-Dichnya | 7 | 3 | 2 | 2 | 12:7 | 11 |
4
|
Sapphire Dmitriev | 6 | 3 | 0 | 3 | 11:15 | 9 |
5
|
MBU SSh №4 | 7 | 2 | 1 | 4 | 9:26 | 7 |
6
|
FC Avtomobilist Rylsk | 6 | 2 | 0 | 4 | 12:19 | 6 |
7
|
FC Rosich Konyshevka | 7 | 1 | 1 | 5 | 10:18 | 4 |
8
|
FC Sudzha | 7 | 1 | 1 | 5 | 9:25 | 4 |
Kursk Oblast Liga 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Gorky Kursk | ||||||
|
Magnit Zheleznogorsk | ||||||
|
FC Reut Kurchatovskiy rayon | ||||||
|
FC Gribnaya Raduga Kursk | ||||||
|
FC Zarya Cheremisinovo |
Kursk Oblast Championship 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Sudzha | ||||||
|
FC Rosich Konyshevka | ||||||
|
FC Avtomobilist Rylsk | ||||||
|
FC Olimp-Dichnya | ||||||
|
MBU SSh №4 | ||||||
|
DYUSSH Oboyan | ||||||
|
FC Lgov |
Kursk Oblast Liga 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Gorky Kursk | ||||||
|
Magnit Zheleznogorsk | ||||||
|
FC Reut Kurchatovskiy rayon | ||||||
|
FC Gribnaya Raduga Kursk | ||||||
|
FC Zarya Cheremisinovo |
Kursk Oblast Championship 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Olimp-Dichnya | ||||||
|
FC Rosich Konyshevka | ||||||
|
FC Avtomobilist Rylsk | ||||||
|
MBU SSh №4 | ||||||
|
FC Sudzha | ||||||
|
DYUSSH Oboyan | ||||||
|
FC Lgov |