Atenas Rio Cuarto - Juventud Unida Universitario (4-1), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Atenas Rio Cuarto
Torneo Federal A | |||
yuvarlak 16 | |||
2024-06-30 | Juventud Unida Universitario - Atenas Rio Cuarto | - | |
yuvarlak 15 | |||
2024-06-23 | Atenas Rio Cuarto - Camioneros | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-06-16 | San Martin de Mendoza - Atenas Rio Cuarto | - | |
yuvarlak 13 | |||
2024-06-09 | Atenas Rio Cuarto - CD Argentino Monte Maiz | 1 - 0 | |
yuvarlak 12 | |||
2024-06-02 | Gutiérrez SC - Atenas Rio Cuarto | 2 - 1 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-05-26 | Atenas Rio Cuarto - Estudiantes San Luis | 4 - 2 | |
yuvarlak 7 | |||
2024-05-22 | Atenas Rio Cuarto - Juventud Unida Universitario | 4 - 1 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-05-19 | Atenas Rio Cuarto - Ferro de General Pico | 1 - 0 |
olasılık
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
2
|
2.9
|
3.75
|
Click on the odds to view the odds history
dizi 7
Genel
Juventud Unida Universitario Galibiyetsiz 5
Juventud Unida Universitario 2.5 gol altı 6 itibaren 7
Juventud Unida Universitario Less than 4.5 cards 4 itibaren 5
Atenas Rio Cuarto 2.5 gol altı 5 itibaren 6
Atenas Rio Cuarto İlk gol yiyen 5 itibaren 7
Atenas Rio Cuarto Less than 4.5 cards 8 itibaren 8
Kişisel toplantılar
Juventud Unida Universitario Mağlubiyetsiz 3
Atenas Rio Cuarto - Juventud Unida Universitario
Arjantin, Torneo Federal A, maç Atenas Rio Cuarto - Juventud Unida Universitario, başlangıç zamanı 2024-05-22 18:00:00 uluslararası saat.
Atenas Rio Cuarto Ve Juventud Unida Universitario şampiyonaya katılır Torneo Federal A, Arjantin.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Juventud Unida Universitario
Torneo Federal A | |||
yuvarlak 16 | |||
2024-06-30 | Juventud Unida Universitario - Atenas Rio Cuarto | - | |
yuvarlak 15 | |||
2024-06-23 | Huracan Las Heras - Juventud Unida Universitario | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-06-16 | Juventud Unida Universitario - Club Bolivar (Arg) | - | |
yuvarlak 13 | |||
2024-06-08 | Ferro de General Pico - Juventud Unida Universitario | 0 - 1 | |
yuvarlak 12 | |||
2024-06-01 | Camioneros - Juventud Unida Universitario | 2 - 0 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-05-26 | Juventud Unida Universitario - San Martin de Mendoza | 1 - 2 | |
yuvarlak 7 | |||
2024-05-22 | Atenas Rio Cuarto - Juventud Unida Universitario | 4 - 1 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-05-19 | CD Argentino Monte Maiz - Juventud Unida Universitario | 1 - 0 |
Puan durumu
Torneo Federal A 2024, Group 1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Olimpo Bahia Blanca | 13 | 8 | 3 | 2 | 19:9 | 27 |
2
|
Villa Mitre De Bahia Blanca | 13 | 8 | 2 | 3 | 19:9 | 26 |
3
|
CA Germinal | 13 | 7 | 5 | 1 | 21:10 | 26 |
4
|
Kimberley | 13 | 4 | 7 | 2 | 12:8 | 19 |
5
|
Cipolletti | 13 | 3 | 6 | 4 | 7:9 | 15 |
6
|
Circulo Deportivo | 13 | 4 | 3 | 6 | 14:21 | 15 |
7
|
Sol de Mayo | 13 | 4 | 2 | 7 | 12:23 | 14 |
8
|
CD Santamarina Tandil | 13 | 2 | 6 | 5 | 12:12 | 12 |
9
|
Deportivo Rincón | 13 | 3 | 3 | 7 | 9:14 | 12 |
10
|
Club Atlético Sansinena | 13 | 1 | 5 | 7 | 8:18 | 8 |
Torneo Federal A 2024, Group 2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Club Bolivar (Arg) | 13 | 7 | 2 | 4 | 14:8 | 23 |
2
|
Gutiérrez SC | 13 | 6 | 4 | 3 | 13:10 | 22 |
3
|
Atenas Rio Cuarto | 13 | 6 | 2 | 5 | 17:14 | 20 |
4
|
CD Argentino Monte Maiz | 13 | 4 | 6 | 3 | 9:8 | 18 |
5
|
San Martin de Mendoza | 13 | 5 | 3 | 5 | 8:7 | 18 |
6
|
Huracan Las Heras | 13 | 4 | 6 | 3 | 9:10 | 18 |
7
|
Camioneros | 12 | 4 | 4 | 4 | 10:7 | 16 |
8
|
Juventud Unida Universitario | 13 | 3 | 5 | 5 | 9:13 | 14 |
9
|
Estudiantes San Luis | 12 | 2 | 5 | 5 | 12:17 | 11 |
10
|
Ferro de General Pico | 13 | 2 | 5 | 6 | 6:13 | 11 |
Torneo Federal A 2024, Group 3: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo | 11 | 7 | 3 | 1 | 15:4 | 24 |
2
|
Sp. Belgrano de S. F. | 12 | 6 | 3 | 3 | 11:5 | 21 |
3
|
Linqueno | 12 | 5 | 3 | 4 | 9:6 | 18 |
4
|
Sportivo Las Parejas | 11 | 4 | 5 | 2 | 16:9 | 17 |
5
|
9 de Julio de Rafaela | 12 | 4 | 4 | 4 | 13:13 | 16 |
6
|
CA Douglas Haig | 12 | 3 | 5 | 4 | 11:10 | 14 |
7
|
Independiente de Chivilcoy | 11 | 3 | 5 | 3 | 10:9 | 14 |
8
|
Defensores de Pronunciamiento | 12 | 2 | 3 | 7 | 7:24 | 9 |
9
|
Gimnasia Y Esgrima De Concepcion Del Uruguay | 11 | 1 | 3 | 7 | 5:17 | 6 |
Torneo Federal A 2024, Group 4: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CA Sarmiento de la Banda | 12 | 8 | 2 | 2 | 18:7 | 26 |
2
|
Central Norte de Salta | 11 | 6 | 4 | 1 | 16:8 | 22 |
3
|
San Martín Formosa | 12 | 6 | 3 | 3 | 16:7 | 21 |
4
|
CA Sol de America de Formosa | 12 | 5 | 3 | 4 | 10:10 | 18 |
5
|
Crucero del Norte | 12 | 3 | 5 | 4 | 10:11 | 14 |
6
|
Juventud Antoniana | 11 | 3 | 4 | 4 | 7:9 | 13 |
7
|
CA Sarmiento de Resistencia | 11 | 2 | 5 | 4 | 7:10 | 11 |
8
|
Union De Sunchales | 12 | 2 | 2 | 8 | 7:22 | 8 |
9
|
Boca Unidos | 11 | 1 | 4 | 6 | 6:13 | 7 |
Torneo Federal A 2024, Group 1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Kimberley | ||||||
|
CA Germinal | ||||||
|
Club Atlético Sansinena | ||||||
|
CD Santamarina Tandil | ||||||
|
Circulo Deportivo | ||||||
|
Sol de Mayo | ||||||
|
Deportivo Rincón | ||||||
|
Olimpo Bahia Blanca | ||||||
|
Villa Mitre De Bahia Blanca | ||||||
|
Cipolletti |
Torneo Federal A 2024, Group 2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
San Martin de Mendoza | ||||||
|
Ferro de General Pico | ||||||
|
Huracan Las Heras | ||||||
|
Juventud Unida Universitario | ||||||
|
CD Argentino Monte Maiz | ||||||
|
Club Bolivar (Arg) | ||||||
|
Estudiantes San Luis | ||||||
|
Atenas Rio Cuarto | ||||||
|
Camioneros | ||||||
|
Gutiérrez SC |
Torneo Federal A 2024, Group 3: 2024
Torneo Federal A 2024, Group 4: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Boca Unidos | ||||||
|
Central Norte de Salta | ||||||
|
CA Sarmiento de la Banda | ||||||
|
CA Sarmiento de Resistencia | ||||||
|
CA Sol de America de Formosa | ||||||
|
Crucero del Norte | ||||||
|
Juventud Antoniana | ||||||
|
San Martín Formosa | ||||||
|
Union De Sunchales |
Torneo Federal A 2024, Group 1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Kimberley | ||||||
|
CA Germinal | ||||||
|
Club Atlético Sansinena | ||||||
|
CD Santamarina Tandil | ||||||
|
Circulo Deportivo | ||||||
|
Sol de Mayo | ||||||
|
Deportivo Rincón | ||||||
|
Olimpo Bahia Blanca | ||||||
|
Villa Mitre De Bahia Blanca | ||||||
|
Cipolletti |
Torneo Federal A 2024, Group 2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
San Martin de Mendoza | ||||||
|
Ferro de General Pico | ||||||
|
Huracan Las Heras | ||||||
|
Juventud Unida Universitario | ||||||
|
CD Argentino Monte Maiz | ||||||
|
Club Bolivar (Arg) | ||||||
|
Estudiantes San Luis | ||||||
|
Atenas Rio Cuarto | ||||||
|
Camioneros | ||||||
|
Gutiérrez SC |
Torneo Federal A 2024, Group 3: 2024
Torneo Federal A 2024, Group 4: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Boca Unidos | ||||||
|
Central Norte de Salta | ||||||
|
CA Sarmiento de la Banda | ||||||
|
CA Sarmiento de Resistencia | ||||||
|
CA Sol de America de Formosa | ||||||
|
Crucero del Norte | ||||||
|
Juventud Antoniana | ||||||
|
San Martín Formosa | ||||||
|
Union De Sunchales |