Hapoel Afula - Hapoel Acre (1-1), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Hapoel Afula
National League | |||
yuvarlak 37 | |||
2024-05-24 | Hapoel Afula - Hapoel Acre | 1 - 1 | |
yuvarlak 36 | |||
2024-05-17 | Sektzia Ness Ziona FC - Hapoel Afula | 0 - 2 | |
yuvarlak 35 | |||
2024-05-10 | Hapoel Kfar Saba FC - Hapoel Afula | 0 - 1 | |
yuvarlak 34 | |||
2024-05-07 | Hapoel Afula - Ihud Bnei Shefa-Amr | 3 - 0 | |
yuvarlak 33 | |||
2024-05-03 | Hapoel Ramat Gan Givataim - Hapoel Afula | 0 - 1 |
olasılık
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
1.45
|
4.33
|
5.75
|
Click on the odds to view the odds history
dizi 9
Genel
Hapoel Afula + Hapoel Acre Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
Hapoel Acre Gol yenilen maçlar 5
Hapoel Acre Karşılıklı gol 4 itibaren 5
Hapoel Afula Galibiyet 6
Hapoel Afula Hiç gol yenmemiş 6
Hapoel Afula 2.5 gol altı 5 itibaren 6
Hapoel Afula İlk gol atan 6 itibaren 6
Kişisel toplantılar
Hapoel Afula + Hapoel Acre 2.5 gol altı 6 itibaren 6
Hapoel Afula + Hapoel Acre Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
Hapoel Afula - Hapoel Acre
İsrail, National League, maç Hapoel Afula - Hapoel Acre, başlangıç zamanı 2024-05-24 13:00:00 uluslararası saat.
Hapoel Afula Ve Hapoel Acre şampiyonaya katılır National League, İsrail.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Hapoel Acre
National League | |||
yuvarlak 37 | |||
2024-05-24 | Hapoel Afula - Hapoel Acre | 1 - 1 | |
yuvarlak 36 | |||
2024-05-17 | Hapoel Acre - Hapoel Kfar Saba FC | 0 - 1 | |
yuvarlak 35 | |||
2024-05-10 | Ihud Bnei Shefa-Amr - Hapoel Acre | 2 - 5 | |
yuvarlak 34 | |||
2024-05-07 | Hapoel Acre - Hapoel Ramat Gan Givataim | 1 - 2 | |
yuvarlak 33 | |||
2024-05-03 | Hapoel Rishon Lezion - Hapoel Acre | 1 - 1 |
Puan durumu
National League 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bnei Yehuda Tel Aviv FC | 30 | 19 | 4 | 7 | 57:36 | 61 |
2
|
Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC | 30 | 19 | 3 | 8 | 50:19 | 60 |
3
|
Ironi Tiberias | 30 | 14 | 12 | 4 | 46:28 | 54 |
4
|
Maccabi Yafo Kabilyo | 30 | 14 | 8 | 8 | 58:40 | 50 |
5
|
Hapoel Nof HaGalil | 30 | 13 | 8 | 9 | 46:34 | 47 |
6
|
Hapoel Nir Ramat HaSharon | 30 | 12 | 9 | 9 | 55:48 | 45 |
7
|
Hapoel Um El Fahem | 30 | 10 | 12 | 8 | 38:34 | 42 |
8
|
Maccabi Herzliya | 30 | 11 | 9 | 10 | 34:41 | 42 |
9
|
Hapoel Acre | 30 | 10 | 11 | 9 | 41:40 | 41 |
10
|
MS Kfar Qasem | 30 | 9 | 10 | 11 | 31:39 | 37 |
11
|
Hapoel Rishon Lezion | 30 | 9 | 8 | 13 | 27:39 | 35 |
12
|
Hapoel Ramat Gan Givataim | 30 | 8 | 10 | 12 | 36:35 | 34 |
13
|
Sektzia Ness Ziona FC | 30 | 9 | 7 | 14 | 38:53 | 34 |
14
|
Hapoel Kfar Saba FC | 30 | 7 | 10 | 13 | 28:40 | 31 |
15
|
Hapoel Afula | 30 | 5 | 9 | 16 | 33:53 | 24 |
16
|
Ihud Bnei Shefa-Amr | 30 | 4 | 4 | 22 | 27:66 | 16 |
Championship Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC | 37 | 24 | 4 | 9 | 66:23 | 76 |
2
|
Ironi Tiberias | 37 | 20 | 12 | 5 | 62:34 | 72 |
3
|
Bnei Yehuda Tel Aviv FC | 37 | 22 | 6 | 9 | 71:45 | 72 |
4
|
Hapoel Nof HaGalil | 37 | 18 | 9 | 10 | 62:39 | 63 |
5
|
Maccabi Yafo Kabilyo | 37 | 14 | 9 | 14 | 68:62 | 51 |
6
|
Hapoel Nir Ramat HaSharon | 37 | 13 | 11 | 13 | 64:64 | 50 |
7
|
Maccabi Herzliya | 37 | 13 | 11 | 13 | 43:61 | 50 |
8
|
Hapoel Um El Fahem | 37 | 11 | 13 | 13 | 47:51 | 46 |
Relegation Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Hapoel Acre | 37 | 12 | 14 | 11 | 54:49 | 50 |
2
|
MS Kfar Qasem | 37 | 12 | 11 | 14 | 44:50 | 47 |
3
|
Hapoel Ramat Gan Givataim | 37 | 11 | 11 | 15 | 47:43 | 44 |
4
|
Hapoel Afula | 37 | 11 | 10 | 16 | 44:54 | 43 |
5
|
Hapoel Rishon Lezion | 37 | 11 | 10 | 16 | 37:48 | 43 |
6
|
Hapoel Kfar Saba FC | 37 | 10 | 12 | 15 | 36:47 | 42 |
7
|
Sektzia Ness Ziona FC | 37 | 10 | 10 | 17 | 44:63 | 40 |
8
|
Ihud Bnei Shefa-Amr | 37 | 5 | 5 | 27 | 37:93 | 18 |
Championship Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC | ||||||
|
Bnei Yehuda Tel Aviv FC | ||||||
|
Hapoel Nof HaGalil | ||||||
|
Ironi Tiberias | ||||||
|
Hapoel Um El Fahem | ||||||
|
Hapoel Nir Ramat HaSharon | ||||||
|
Maccabi Yafo Kabilyo | ||||||
|
Maccabi Herzliya |
Relegation Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Hapoel Acre | ||||||
|
Hapoel Ramat Gan Givataim | ||||||
|
Sektzia Ness Ziona FC | ||||||
|
MS Kfar Qasem | ||||||
|
Hapoel Rishon Lezion | ||||||
|
Hapoel Kfar Saba FC | ||||||
|
Hapoel Afula | ||||||
|
Ihud Bnei Shefa-Amr |
Championship Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Maccabi Yafo Kabilyo | ||||||
|
Ironi Tiberias | ||||||
|
Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC | ||||||
|
Bnei Yehuda Tel Aviv FC | ||||||
|
Maccabi Herzliya | ||||||
|
Hapoel Nir Ramat HaSharon | ||||||
|
Hapoel Nof HaGalil | ||||||
|
Hapoel Um El Fahem |
Relegation Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Hapoel Ramat Gan Givataim | ||||||
|
Hapoel Rishon Lezion | ||||||
|
Hapoel Afula | ||||||
|
Sektzia Ness Ziona FC | ||||||
|
Ihud Bnei Shefa-Amr | ||||||
|
Hapoel Acre | ||||||
|
Hapoel Kfar Saba FC | ||||||
|
MS Kfar Qasem |