Olaylar: Metalist 1925 U19
U19 | |||
yuvarlak 30 | |||
2024-05-24 | Metalist 1925 U19 - Veres Rivne U19 | 1 - 1 | |
yuvarlak 29 | |||
2024-05-18 | Metalist 1925 U19 - Polissya Zhytomyr U19 | 0 - 0 | |
yuvarlak 28 | |||
2024-05-11 | Chornomorets Odesa U19 - Metalist 1925 U19 | 5 - 0 | |
yuvarlak 27 | |||
2024-05-03 | Metalist 1925 U19 - Vorskla Poltava U19 | 1 - 1 | |
yuvarlak 26 | |||
2024-04-27 | FC Kryvbas Kriviy Rih U19 - Metalist 1925 U19 | 3 - 4 |
dizi 5
Genel
Metalist 1925 U19 + Veres Rivne U19 Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
Veres Rivne U19 İlk gol atan 4 itibaren 5
Veres Rivne U19 2.5 gol altı 4 itibaren 5
Metalist 1925 U19 Gol yenilen maçlar 3
Metalist 1925 U19 2.5 gol üstü 7 itibaren 9
Metalist 1925 U19 Karşılıklı gol 6 itibaren 8
Metalist 1925 U19 Galibiyetsiz 3
Kişisel toplantılar
Veres Rivne U19 Gol yenilen maçlar 4
Metalist 1925 U19 Gol yenilen maçlar 3
Metalist 1925 U19 - Veres Rivne U19
Ukrayna, U19, maç Metalist 1925 U19 - Veres Rivne U19, başlangıç zamanı 2024-05-24 13:25:00 uluslararası saat.
Metalist 1925 U19 Ve Veres Rivne U19 şampiyonaya katılır U19, Ukrayna.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Veres Rivne U19
U19 | |||
yuvarlak 30 | |||
2024-05-24 | Metalist 1925 U19 - Veres Rivne U19 | 1 - 1 | |
yuvarlak 29 | |||
2024-05-18 | Veres Rivne U19 - FC Oleksandria U19 | 0 - 0 | |
yuvarlak 28 | |||
2024-05-12 | Zorya Luhansk U19 - Veres Rivne U19 | 2 - 0 | |
yuvarlak 27 | |||
2024-05-03 | Veres Rivne U19 - FC Minaj U19 | 1 - 0 | |
yuvarlak 26 | |||
2024-04-26 | Rukh Lviv U19 - Veres Rivne U19 | 3 - 4 |
Puan durumu
U19 Championship 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Fc Dynamo Kiev | 22 | 17 | 3 | 2 | 64:15 | 54 |
2
|
FC Shakhtar Donetsk | 21 | 16 | 2 | 3 | 43:17 | 50 |
3
|
Dnipro-1 U19 | 22 | 13 | 5 | 4 | 45:21 | 44 |
4
|
Polissya Zhytomyr U19 | 22 | 11 | 7 | 4 | 41:25 | 40 |
5
|
FC Oleksandria U19 | 22 | 11 | 4 | 7 | 42:27 | 37 |
6
|
Rukh Lviv U19 | 22 | 11 | 4 | 7 | 41:26 | 37 |
7
|
Kolos Kovalivka U19 | 22 | 10 | 4 | 8 | 29:30 | 34 |
8
|
FC Kryvbas Kriviy Rih U19 | 22 | 9 | 6 | 7 | 38:33 | 33 |
9
|
Zorya Luhansk U19 | 22 | 7 | 5 | 10 | 32:35 | 26 |
10
|
Vorskla Poltava U19 | 22 | 8 | 2 | 12 | 29:39 | 26 |
11
|
Veres Rivne U19 | 22 | 5 | 8 | 9 | 26:32 | 23 |
12
|
Obolon Kyiv U19 | 22 | 4 | 7 | 11 | 22:44 | 19 |
13
|
Metalist 1925 U19 | 22 | 6 | 1 | 15 | 32:63 | 19 |
14
|
FC Minaj U19 | 22 | 5 | 3 | 14 | 22:35 | 18 |
15
|
Chornomorets Odesa U19 | 21 | 4 | 5 | 12 | 14:33 | 17 |
16
|
LNZ Cherkasy U19 | 22 | 2 | 6 | 14 | 17:62 | 12 |
Berlin Verbandsliga 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SFC Stern 1900 | 5 | 4 | 1 | 0 | 8:3 | 13 |
2
|
Spandauer Kickers | 4 | 2 | 1 | 1 | 10:4 | 7 |
3
|
Berlin Hilalspor | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 7 |
4
|
BSV Halle-Ammendorf | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 7 |
5
|
SV Empor Berlin | 5 | 2 | 1 | 2 | 9:9 | 7 |
6
|
VSG Altglienicke II | 6 | 2 | 1 | 3 | 7:9 | 7 |
7
|
Berlin Türkspor | 3 | 1 | 2 | 0 | 8:5 | 5 |
8
|
Füchse Berlin Reinickendorf | 2 | 1 | 1 | 0 | 6:5 | 4 |
9
|
Berliner SC | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 4 |
10
|
TSV Mariendorf 1897 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 4 |
11
|
SSC Teutonia 99 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:5 | 4 |
12
|
Frohnauer SC | 6 | 0 | 4 | 2 | 9:11 | 4 |
13
|
SC Dortelweil | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
14
|
SG Rot-Weiss Frankfurt 01 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
15
|
Neu-Isenburg | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
16
|
Reinickendorfer | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
17
|
TSV Rudow | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 3 |
18
|
S.D. Croatia Berlin | 5 | 0 | 3 | 2 | 10:12 | 3 |
19
|
SC Charlottenburg | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:4 | 3 |
20
|
1. FC Wilmersdorf | 6 | 1 | 0 | 5 | 11:18 | 3 |
21
|
SV Westerhausen | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 2 |
22
|
SG Rot-Weiss Thalheim | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
23
|
SV Blau Weiss Dolau | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
24
|
SSC Weissenfels | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
25
|
SV Dessau 05 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
26
|
1 Fca 04 Darmstadt | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
27
|
FSV Saxonia Tangermünde | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
28
|
VfR Fehlheim 1929 e.V. | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
29
|
SpVg Blau-Weiß 90 Berlin | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | 0 |
30
|
SV Eintracht Wald-Michelbach | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:7 | 0 |