Dalum IF - Hobro 2 (1-2), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Dalum IF
Danmarksserien | |||
yuvarlak 10 | |||
2024-06-15 | Aalborg (A) - Dalum IF | - | |
yuvarlak 9 | |||
2024-06-08 | Dalum IF - Varde IF | 0 - 2 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-06-02 | Ringkobing - Dalum IF | 2 - 1 | |
yuvarlak 7 | |||
2024-05-25 | Dalum IF - Hobro 2 | 1 - 2 | |
yuvarlak 6 | |||
2024-05-20 | Vri - Dalum IF | 5 - 2 | |
2024-05-17 | Vri - Dalum IF | Ertelenen |
dizi 8
Genel
Dalum IF + Hobro 2 Gol yenilen maçlar 3
Dalum IF Kayıplar 3
Dalum IF 2.5 gol üstü 5 itibaren 7
Dalum IF Galibiyetsiz 5
Dalum IF İlk gol yiyen 5 itibaren 6
Dalum IF Less than 4.5 cards 9 itibaren 9
Hobro 2 Gol yenilen maçlar 3
Hobro 2 2.5 gol üstü 8 itibaren 10
Hobro 2 İlk gol atan 5 itibaren 7
Hobro 2 Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
Dalum IF - Hobro 2
Danimarka Amatör, Danmarksserien, maç Dalum IF - Hobro 2, başlangıç zamanı 2024-05-25 12:45:00 uluslararası saat.
Dalum IF Ve Hobro 2 şampiyonaya katılır Danmarksserien, Danimarka Amatör.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Hobro 2
Danmarksserien | |||
yuvarlak 10 | |||
2024-06-15 | Hobro 2 - B1913 | - | |
yuvarlak 9 | |||
2024-06-08 | Tarup-Paarup If - Hobro 2 | 2 - 1 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-06-01 | Hobro 2 - Fjordager IF | 5 - 0 | |
yuvarlak 7 | |||
2024-05-25 | Dalum IF - Hobro 2 | 1 - 2 | |
yuvarlak 6 | |||
2024-05-18 | Hobro 2 - Hedensted If | 0 - 3 | |
yuvarlak 5 | |||
2024-05-11 | B1913 - Hobro 2 | 1 - 3 |
Puan durumu
Danmarksserien 23/24, Group 1: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Sundby BK | 18 | 14 | 1 | 3 | 48:19 | 43 |
2
|
Broenshoej BK | 18 | 11 | 4 | 3 | 33:16 | 37 |
3
|
Taarnby FF | 18 | 9 | 4 | 5 | 32:20 | 31 |
4
|
Gørslev IF | 18 | 9 | 4 | 5 | 23:20 | 31 |
5
|
Alleread FK | 18 | 9 | 3 | 6 | 37:36 | 30 |
6
|
Herlev IF | 18 | 6 | 3 | 9 | 28:31 | 21 |
7
|
Næstved IF | 18 | 5 | 4 | 9 | 34:40 | 19 |
8
|
Greve Fodbold | 18 | 6 | 1 | 11 | 24:31 | 19 |
9
|
AB Taarnby | 18 | 4 | 3 | 11 | 12:22 | 15 |
10
|
KFUM Roskilde | 18 | 3 | 1 | 14 | 13:49 | 10 |
Danmarksserien 23/24, Group 2: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Glostrup | 18 | 11 | 6 | 1 | 41:20 | 39 |
2
|
Frederikssund IK | 18 | 10 | 4 | 4 | 39:24 | 34 |
3
|
Horsholm-Usserod IK | 18 | 9 | 3 | 6 | 48:31 | 30 |
4
|
Karlslunde If | 18 | 8 | 4 | 6 | 28:24 | 28 |
5
|
Skjold | 18 | 8 | 2 | 8 | 21:29 | 26 |
6
|
Ledoje Smorum Fodbold | 18 | 7 | 4 | 7 | 37:33 | 25 |
7
|
Ringsted IF | 18 | 5 | 7 | 6 | 30:34 | 22 |
8
|
B 1908 | 18 | 5 | 3 | 10 | 20:29 | 18 |
9
|
Slagelse Bi | 18 | 3 | 6 | 9 | 21:38 | 15 |
10
|
Værebro BK | 18 | 2 | 5 | 11 | 22:45 | 11 |
Danmarksserien 23/24, Group 3: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Horsens FS | 18 | 12 | 5 | 1 | 50:21 | 41 |
2
|
BK Marienlyst | 18 | 12 | 3 | 3 | 46:16 | 39 |
3
|
OKS | 18 | 8 | 3 | 7 | 27:27 | 27 |
4
|
B 1909 | 18 | 7 | 4 | 7 | 29:26 | 25 |
5
|
Aarhus Fremad 2 | 18 | 6 | 6 | 6 | 27:27 | 24 |
6
|
Tarup-Paarup If | 18 | 6 | 5 | 7 | 27:33 | 23 |
7
|
B1913 | 18 | 5 | 7 | 6 | 23:25 | 22 |
8
|
Hedensted If | 18 | 6 | 4 | 8 | 32:36 | 22 |
9
|
Dalum IF | 18 | 6 | 2 | 10 | 25:33 | 20 |
10
|
Fjordager IF | 18 | 1 | 3 | 14 | 8:50 | 6 |
Danmarksserien 23/24, Group 4: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Odder IGF | 18 | 14 | 3 | 1 | 36:14 | 45 |
2
|
Viby | 18 | 12 | 1 | 5 | 51:24 | 37 |
3
|
Vorup FB | 18 | 11 | 4 | 3 | 42:27 | 37 |
4
|
Kjellerup | 18 | 9 | 1 | 8 | 27:28 | 28 |
5
|
Norresundby FB | 18 | 7 | 6 | 5 | 39:36 | 27 |
6
|
Ringkobing | 18 | 6 | 4 | 8 | 29:28 | 22 |
7
|
Hobro 2 | 18 | 5 | 6 | 7 | 35:38 | 21 |
8
|
Vri | 18 | 5 | 3 | 10 | 33:47 | 18 |
9
|
Aalborg (A) | 18 | 3 | 4 | 11 | 19:38 | 13 |
10
|
Varde IF | 18 | 1 | 2 | 15 | 20:51 | 5 |
Danmarksserien 23/24, Promotion Round, Group 1: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Odder IGF | ||||||
|
Horsens FS | ||||||
|
BK Marienlyst | ||||||
|
Vorup FB | ||||||
|
Viby | ||||||
|
B 1909 | ||||||
|
OKS | ||||||
|
Aarhus Fremad 2 | ||||||
|
Norresundby FB | ||||||
|
Kjellerup |
Danmarksserien 23/24, Promotion Round, Group 2: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Odder IGF | 18 | 14 | 3 | 1 | 36:14 | 45 |
2
|
Horsens FS | 18 | 12 | 5 | 1 | 50:21 | 41 |
3
|
BK Marienlyst | 18 | 12 | 3 | 3 | 46:16 | 39 |
4
|
Viby | 18 | 12 | 1 | 5 | 51:24 | 37 |
5
|
Vorup FB | 18 | 11 | 4 | 3 | 42:27 | 37 |
6
|
Kjellerup | 18 | 9 | 1 | 8 | 27:28 | 28 |
7
|
Norresundby FB | 18 | 7 | 6 | 5 | 39:36 | 27 |
8
|
OKS | 18 | 8 | 3 | 7 | 27:27 | 27 |
9
|
B 1909 | 18 | 7 | 4 | 7 | 29:26 | 25 |
10
|
Aarhus Fremad 2 | 18 | 6 | 6 | 6 | 27:27 | 24 |
Danmarksserien 23/24, Relegation Round, Group 1: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ledoje Smorum Fodbold | 27 | 12 | 2 | 2 | 54:43 | 42 |
2
|
B 1908 | 9 | 4 | 4 | 1 | 23:18 | 16 |
3
|
Herlev IF | 27 | 5 | 4 | 4 | 42:46 | 34 |
4
|
Greve Fodbold | 27 | 10 | 1 | 4 | 47:54 | 32 |
5
|
Ringsted IF | 27 | 3 | 8 | 6 | 42:49 | 32 |
6
|
Næstved IF | 9 | 3 | 2 | 4 | 20:16 | 11 |
7
|
AB Taarnby | 27 | 8 | 2 | 3 | 23:32 | 29 |
7
|
KFUM Roskilde | 27 | 3 | 3 | 17 | 28:64 | 12 |
8
|
Slagelse Bi | 27 | 4 | 1 | 13 | 38:55 | 13 |
10
|
Værebro BK | 27 | 2 | 1 | 17 | 32:68 | 7 |
Danmarksserien 23/24, Promotion Round, Group 1: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sundby BK | ||||||
|
Gørslev IF | ||||||
|
Broenshoej BK | ||||||
|
Glostrup | ||||||
|
Frederikssund IK | ||||||
|
Horsholm-Usserod IK | ||||||
|
Karlslunde If | ||||||
|
Alleread FK | ||||||
|
Taarnby FF | ||||||
|
Skjold |
Danmarksserien 23/24, Promotion Round, Group 2: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Odder IGF | ||||||
|
BK Marienlyst | ||||||
|
Viby | ||||||
|
Horsens FS | ||||||
|
Vorup FB | ||||||
|
OKS | ||||||
|
Norresundby FB | ||||||
|
Kjellerup | ||||||
|
B 1909 | ||||||
|
Aarhus Fremad 2 |
Danmarksserien 23/24, Relegation Round, Group 1: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ledoje Smorum Fodbold | ||||||
|
B 1908 | ||||||
|
AB Taarnby | ||||||
|
Næstved IF | ||||||
|
Ringsted IF | ||||||
|
Greve Fodbold | ||||||
|
Herlev IF | ||||||
|
Slagelse Bi | ||||||
|
KFUM Roskilde | ||||||
|
Værebro BK |
Danmarksserien 23/24, Promotion Round, Group 1: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Broenshoej BK | ||||||
|
Glostrup | ||||||
|
Sundby BK | ||||||
|
Taarnby FF | ||||||
|
Frederikssund IK | ||||||
|
Skjold | ||||||
|
Alleread FK | ||||||
|
Horsholm-Usserod IK | ||||||
|
Karlslunde If | ||||||
|
Gørslev IF |
Danmarksserien 23/24, Promotion Round, Group 2: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Odder IGF | ||||||
|
Horsens FS | ||||||
|
Vorup FB | ||||||
|
BK Marienlyst | ||||||
|
Viby | ||||||
|
Aarhus Fremad 2 | ||||||
|
Kjellerup | ||||||
|
B 1909 | ||||||
|
Norresundby FB | ||||||
|
OKS |
Danmarksserien 23/24, Relegation Round, Group 1: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Herlev IF | ||||||
|
Ringsted IF | ||||||
|
Ledoje Smorum Fodbold | ||||||
|
Greve Fodbold | ||||||
|
Næstved IF | ||||||
|
Slagelse Bi | ||||||
|
B 1908 | ||||||
|
Værebro BK | ||||||
|
AB Taarnby | ||||||
|
KFUM Roskilde |
Danmarksserien 23/24, Relegation Round, Group 2: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tarup-Paarup If | 27 | 12 | 3 | 0 | 52:39 | 44 |
2
|
Ringkobing | 27 | 11 | 3 | 1 | 48:9 | 40 |
3
|
Varde IF | 27 | 6 | 2 | 2 | 35:11 | 22 |
4
|
Hobro 2 | 27 | 5 | 1 | 10 | 53:50 | 16 |
6
|
Hedensted If | 27 | 3 | 3 | 11 | 46:48 | 12 |
6
|
Aalborg (A) | 27 | 8 | 1 | 3 | 29:54 | 29 |
7
|
Vri | 27 | 2 | 7 | 3 | 46:62 | 28 |
8
|
B1913 | 27 | 2 | 10 | 4 | 36:43 | 31 |
9
|
Dalum IF | 27 | 1 | 1 | 17 | 7:51 | 4 |
10
|
Fjordager IF | 27 | 0 | 1 | 22 | 4:71 | 1 |
Danmarksserien 23/24, Relegation Round, Group 2: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Tarup-Paarup If | ||||||
|
Dalum IF | ||||||
|
Hobro 2 | ||||||
|
Ringkobing | ||||||
|
Hedensted If | ||||||
|
Vri | ||||||
|
B1913 | ||||||
|
Aalborg (A) | ||||||
|
Varde IF | ||||||
|
Fjordager IF |
Danmarksserien 23/24, Relegation Round, Group 2: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
B1913 | ||||||
|
Hedensted If | ||||||
|
Ringkobing | ||||||
|
Hobro 2 | ||||||
|
Aalborg (A) | ||||||
|
Tarup-Paarup If | ||||||
|
Vri | ||||||
|
Dalum IF | ||||||
|
Fjordager IF | ||||||
|
Varde IF |