FC Lgov - FC Sudzha (6-0), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: FC Lgov
Kursk Oblast Liga | |||
yuvarlak 12 | |||
2024-08-17 | DYUSSH Oboyan - FC Lgov | - | |
yuvarlak 11 | |||
2024-08-11 | Sapphire Dmitriev - FC Lgov | - | |
yuvarlak 10 | |||
2024-08-03 | FC Lgov - FC Olimp-Dichnya | - | |
yuvarlak 9 | |||
2024-07-27 | FC Sudzha - FC Lgov | - | |
yuvarlak 8 | |||
2024-07-21 | FC Lgov - MBU SSh №4 | - | |
yuvarlak 7 | |||
2024-06-29 | FC Lgov - FC Rosich Konyshevka | 5 - 0 | |
yuvarlak 6 | |||
2024-06-22 | FC Avtomobilist Rylsk - FC Lgov | 1 - 3 | |
yuvarlak 5 | |||
2024-06-16 | FC Lgov - DYUSSH Oboyan | 6 - 3 | |
yuvarlak 4 | |||
2024-06-09 | FC Lgov - Sapphire Dmitriev | 4 - 0 | |
yuvarlak 3 | |||
2024-06-02 | FC Olimp-Dichnya - FC Lgov | 1 - 1 |
FC Lgov - FC Sudzha
Russia Amateur, Kursk Oblast Liga, maç FC Lgov - FC Sudzha, başlangıç zamanı 2024-05-25 12:00:00 uluslararası saat.
FC Lgov Ve FC Sudzha şampiyonaya katılır Kursk Oblast Liga, Russia Amateur.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: FC Sudzha
Kursk Oblast Liga | |||
yuvarlak 12 | |||
2024-08-17 | FC Rosich Konyshevka - FC Sudzha | - | |
yuvarlak 11 | |||
2024-08-10 | FC Sudzha - FC Avtomobilist Rylsk | - | |
yuvarlak 10 | |||
2024-08-03 | DYUSSH Oboyan - FC Sudzha | - | |
yuvarlak 9 | |||
2024-07-27 | FC Sudzha - FC Lgov | - | |
yuvarlak 8 | |||
2024-07-20 | FC Olimp-Dichnya - FC Sudzha | - | |
yuvarlak 7 | |||
2024-06-30 | FC Sudzha - Sapphire Dmitriev | 4 - 1 | |
yuvarlak 6 | |||
2024-06-22 | MBU SSh №4 - FC Sudzha | 3 - 1 | |
yuvarlak 5 | |||
2024-06-15 | FC Sudzha - FC Rosich Konyshevka | 1 - 5 | |
yuvarlak 4 | |||
2024-06-08 | FC Avtomobilist Rylsk - FC Sudzha | 2 - 1 | |
yuvarlak 3 | |||
2024-06-01 | FC Sudzha - DYUSSH Oboyan | 1 - 7 |
Puan durumu
Kursk Oblast Liga 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Gorky Kursk | 6 | 4 | 1 | 1 | 22:13 | 13 |
2
|
Magnit Zheleznogorsk | 7 | 4 | 1 | 2 | 20:12 | 13 |
3
|
FC Reut Kurchatovskiy rayon | 7 | 4 | 1 | 2 | 22:13 | 13 |
4
|
FC Gribnaya Raduga Kursk | 6 | 2 | 1 | 3 | 12:13 | 7 |
5
|
FC Zarya Cheremisinovo | 6 | 0 | 0 | 6 | 3:28 | 0 |
Kursk Oblast Championship 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Lgov | 7 | 6 | 1 | 0 | 34:6 | 19 |
2
|
DYUSSH Oboyan | 7 | 6 | 0 | 1 | 28:9 | 18 |
3
|
FC Olimp-Dichnya | 7 | 3 | 2 | 2 | 12:7 | 11 |
4
|
FC Avtomobilist Rylsk | 7 | 3 | 0 | 4 | 21:21 | 9 |
5
|
Sapphire Dmitriev | 7 | 3 | 0 | 4 | 13:24 | 9 |
6
|
MBU SSh №4 | 7 | 2 | 1 | 4 | 9:26 | 7 |
7
|
FC Rosich Konyshevka | 7 | 1 | 1 | 5 | 10:18 | 4 |
8
|
FC Sudzha | 7 | 1 | 1 | 5 | 9:25 | 4 |
Kursk Oblast Liga 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Gorky Kursk | ||||||
|
Magnit Zheleznogorsk | ||||||
|
FC Reut Kurchatovskiy rayon | ||||||
|
FC Gribnaya Raduga Kursk | ||||||
|
FC Zarya Cheremisinovo |
Kursk Oblast Championship 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Sudzha | ||||||
|
FC Rosich Konyshevka | ||||||
|
FC Avtomobilist Rylsk | ||||||
|
FC Olimp-Dichnya | ||||||
|
MBU SSh №4 | ||||||
|
DYUSSH Oboyan | ||||||
|
FC Lgov |
Kursk Oblast Liga 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Gorky Kursk | ||||||
|
Magnit Zheleznogorsk | ||||||
|
FC Reut Kurchatovskiy rayon | ||||||
|
FC Gribnaya Raduga Kursk | ||||||
|
FC Zarya Cheremisinovo |
Kursk Oblast Championship 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Olimp-Dichnya | ||||||
|
FC Rosich Konyshevka | ||||||
|
FC Avtomobilist Rylsk | ||||||
|
MBU SSh №4 | ||||||
|
FC Sudzha | ||||||
|
DYUSSH Oboyan | ||||||
|
FC Lgov |