Maevka - Voshod Ismalkovo (1-8), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Maevka
Championat Lipetskoy Oblasti | |||
yuvarlak 7 | |||
2024-07-05 | Fakel Terbuny - Maevka | Ertelenen | |
yuvarlak 6 | |||
2024-06-30 | Maevka - Fakel Khlevnoye | 2 - 4 | |
yuvarlak 5 | |||
2024-06-23 | Yelets-M - Maevka | 1 - 3 | |
2024-06-22 | Yelets-M - Maevka | 0 - 0 | |
yuvarlak 4 | |||
2024-06-15 | Maevka - FC Vityaz-EGU | 0 - 10 |
dizi 10
Genel
Maevka + Voshod Ismalkovo Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
Maevka Gol yenilen maçlar 6
Maevka 2.5 gol üstü 6 itibaren 6
Maevka Karşılıklı gol 5 itibaren 6
Voshod Ismalkovo Mağlubiyetsiz 10
Voshod Ismalkovo Gol yenilen maçlar 3
Voshod Ismalkovo 2.5 gol üstü 9 itibaren 9
Voshod Ismalkovo Karşılıklı gol 8 itibaren 9
Kişisel toplantılar
Maevka + Voshod Ismalkovo Gol yenilen maçlar 4
Voshod Ismalkovo Mağlubiyetsiz 4
Maevka - Voshod Ismalkovo
Russia Amateur, Championat Lipetskoy Oblasti, maç Maevka - Voshod Ismalkovo, başlangıç zamanı 2024-05-25 13:00:00 uluslararası saat.
Maevka Ve Voshod Ismalkovo şampiyonaya katılır Championat Lipetskoy Oblasti, Russia Amateur.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Voshod Ismalkovo
Championat Lipetskoy Oblasti | |||
yuvarlak 7 | |||
2024-07-06 | Voshod Ismalkovo - Yelets-M | Ertelenen | |
yuvarlak 6 | |||
2024-06-30 | Stanovoye - Voshod Ismalkovo | 1 - 3 | |
yuvarlak 5 | |||
2024-06-22 | Voshod Ismalkovo - Dolgorukovo | 8 - 2 | |
yuvarlak 4 | |||
2024-06-15 | Fakel Khlevnoye - Voshod Ismalkovo | 3 - 0 | |
yuvarlak 3 | |||
2024-06-08 | Voshod Ismalkovo - FC Vityaz-EGU | 0 - 2 |
Puan durumu
Lipetsk Oblast Liga & Championship, Group A 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Atom Lebedyan | 5 | 4 | 1 | 0 | 12:5 | 13 |
2
|
FC Sokol Lipetsk | 4 | 4 | 0 | 0 | 29:3 | 12 |
3
|
Rodnik Parshinovka | 5 | 4 | 0 | 1 | 11:2 | 12 |
4
|
Temp Dobroye | 6 | 3 | 2 | 1 | 16:8 | 11 |
5
|
Gazovik Zadonsk | 6 | 2 | 0 | 4 | 12:29 | 6 |
6
|
Lev Tolstoy | 6 | 2 | 0 | 4 | 11:19 | 6 |
7
|
Spartak Kazinka | 6 | 1 | 1 | 4 | 9:16 | 4 |
8
|
Avangard Chaplygin | 6 | 0 | 0 | 6 | 6:24 | 0 |
Lipetsk Oblast Liga & Championship, Group B 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Vityaz-EGU | 6 | 6 | 0 | 0 | 44:6 | 18 |
2
|
Fakel Khlevnoye | 7 | 5 | 1 | 1 | 41:13 | 16 |
3
|
Voshod Ismalkovo | 6 | 4 | 0 | 2 | 25:12 | 12 |
4
|
Stanovoye | 6 | 4 | 0 | 2 | 17:10 | 12 |
5
|
Fakel Terbuny | 6 | 2 | 1 | 3 | 11:19 | 7 |
6
|
Maevka | 6 | 1 | 1 | 4 | 10:32 | 4 |
7
|
Yelets-M | 6 | 1 | 0 | 5 | 9:23 | 3 |
8
|
Dolgorukovo | 7 | 0 | 1 | 6 | 10:52 | 1 |
Lipetsk Oblast Liga & Championship, Group A 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Spartak Kazinka | ||||||
|
Lev Tolstoy | ||||||
|
FC Sokol Lipetsk | ||||||
|
Atom Lebedyan | ||||||
|
Avangard Chaplygin | ||||||
|
Temp Dobroye |
Lipetsk Oblast Liga & Championship, Group B 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Yelets-M | ||||||
|
FC Vityaz-EGU | ||||||
|
Fakel Khlevnoye | ||||||
|
Voshod Ismalkovo | ||||||
|
Maevka | ||||||
|
Fakel Terbuny | ||||||
|
Stanovoye | ||||||
|
Dolgorukovo |
Lipetsk Oblast Liga & Championship, Group A 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Spartak Kazinka | ||||||
|
Lev Tolstoy | ||||||
|
FC Sokol Lipetsk | ||||||
|
Atom Lebedyan | ||||||
|
Avangard Chaplygin | ||||||
|
Temp Dobroye |
Lipetsk Oblast Liga & Championship, Group B 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Yelets-M | ||||||
|
FC Vityaz-EGU | ||||||
|
Fakel Khlevnoye | ||||||
|
Voshod Ismalkovo | ||||||
|
Maevka | ||||||
|
Fakel Terbuny | ||||||
|
Stanovoye | ||||||
|
Dolgorukovo |