SC Edermünde - TSV 1900 Wabern (1-3), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: SC Edermünde
Gruppenliga Kassel | |||
yuvarlak 30 | |||
2024-05-29 | SG Bad Wildungen/Friedrichstein - SC Edermünde | 2 - 0 | |
yuvarlak 29 | |||
2024-05-25 | SC Edermünde - TSV 1900 Wabern | 1 - 3 | |
yuvarlak 28 | |||
2024-05-19 | SG Brunslar/Wolfershausen - SC Edermünde | 2 - 3 |
SC Edermünde - TSV 1900 Wabern
Almanya Amatör, Gruppenliga Kassel, maç SC Edermünde - TSV 1900 Wabern, başlangıç zamanı 2024-05-25 13:00:00 uluslararası saat.
SC Edermünde Ve TSV 1900 Wabern şampiyonaya katılır Gruppenliga Kassel, Almanya Amatör.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: TSV 1900 Wabern
Verbandsliga Hessen Nord | |||
yuvarlak 11 | |||
2024-10-03 | TSV 1900 Wabern - SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II | - | |
yuvarlak 10 | |||
2024-09-29 | TSV 1900 Wabern - FC Britannia 1911 Eichenzell | - | |
yuvarlak 9 | |||
2024-09-22 | SG Bronnzell - TSV 1900 Wabern | - | |
yuvarlak 8 | |||
2024-09-15 | TSV 1900 Wabern - KSV Hessen Kassel II | - | |
yuvarlak 7 | |||
2024-09-07 | SG Eiterfeld/Leimbach - TSV 1900 Wabern | - | |
yuvarlak 6 | |||
2024-09-01 | TSV 1900 Wabern - TSG Sandershausen | 2 - 0 | |
yuvarlak 5 | |||
2024-08-24 | Vellmar - TSV 1900 Wabern | 0 - 2 | |
yuvarlak 4 | |||
2024-08-18 | TSV 1900 Wabern - CSC 03 Kassel | 0 - 2 | |
yuvarlak 2 | |||
2024-08-10 | SV Buchonia Flieden - TSV 1900 Wabern | 2 - 1 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-08-04 | TSV 1900 Wabern - SG Bad Soden | 0 - 5 |
Puan durumu
Gruppenliga Kassel - Gruppe 1 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
TSV 1900 Wabern | 30 | 25 | 1 | 4 | 83:25 | 76 |
2
|
Schwalmstadt | 30 | 21 | 4 | 5 | 65:26 | 67 |
3
|
TSV Mengsberg 1926 | 30 | 17 | 1 | 12 | 79:52 | 52 |
4
|
TSV Korbach | 30 | 15 | 7 | 8 | 81:51 | 52 |
5
|
SG Schauenburg | 30 | 16 | 4 | 10 | 70:54 | 52 |
6
|
TSV Altenlotheim | 30 | 16 | 3 | 11 | 64:57 | 51 |
7
|
FC Homberg | 30 | 14 | 3 | 13 | 52:52 | 45 |
8
|
FSG Gudensberg | 30 | 13 | 3 | 14 | 42:50 | 42 |
9
|
SG Bad Wildungen/Friedrichstein | 30 | 10 | 6 | 14 | 49:58 | 36 |
10
|
SG Neukirchen/Röllshausen | 30 | 10 | 4 | 16 | 53:58 | 34 |
11
|
Melsunger FV 08 | 30 | 9 | 7 | 14 | 37:53 | 34 |
12
|
TSV Obermelsungen | 30 | 9 | 6 | 15 | 50:67 | 33 |
13
|
SC Edermünde | 30 | 8 | 7 | 15 | 42:59 | 31 |
14
|
TuSpo Mengeringhausen | 30 | 9 | 4 | 17 | 57:75 | 31 |
15
|
SG Goddelsheim/Münden | 30 | 7 | 4 | 19 | 48:99 | 25 |
16
|
SG Brunslar/Wolfershausen | 30 | 5 | 8 | 17 | 34:70 | 23 |
Gruppenliga Kassel - Gruppe 2 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KSV Hessen Kassel II | 30 | 24 | 3 | 3 | 101:15 | 75 |
2
|
SG Hombressen/Udenhausen | 30 | 20 | 1 | 9 | 93:49 | 61 |
3
|
TuSpo Grebenstein | 30 | 18 | 3 | 9 | 83:62 | 57 |
4
|
GSV Eintracht Baunatal | 30 | 17 | 5 | 8 | 81:52 | 56 |
5
|
TSV Ks-Wolfsanger | 30 | 15 | 5 | 10 | 54:50 | 50 |
6
|
SG Calden/Meimbressen | 30 | 15 | 4 | 11 | 74:67 | 49 |
7
|
TSV 1945 Rothwesten | 30 | 15 | 3 | 12 | 75:66 | 48 |
8
|
SV Kaufungen 07 | 30 | 15 | 1 | 14 | 61:67 | 46 |
9
|
SG Reinhardshagen | 30 | 12 | 4 | 14 | 63:72 | 40 |
10
|
TSV Hertingshausen | 30 | 11 | 4 | 15 | 73:93 | 37 |
11
|
SV Espenau | 30 | 9 | 7 | 14 | 47:65 | 34 |
12
|
TSG Wilhelmshöhe | 30 | 9 | 6 | 15 | 58:70 | 33 |
13
|
FSK Vollmarshausen | 30 | 9 | 4 | 17 | 34:73 | 31 |
14
|
TSV 1892 Heiligenrode | 30 | 8 | 5 | 17 | 51:76 | 29 |
15
|
SV Türkgücü Kassel | 30 | 6 | 6 | 18 | 66:84 | 24 |
16
|
VfL Wanfried | 30 | 6 | 1 | 23 | 24:77 | 19 |
Gruppenliga Kassel - Promotion Playoff 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FSV Rot-Weiß Wolfhagen 1925 II | 4 | 3 | 1 | 0 | 12:7 | 10 |
2
|
FSC Lohfelden | 4 | 2 | 2 | 0 | 10:6 | 8 |
3
|
VfB Schrecksbach | 4 | 1 | 1 | 2 | 8:9 | 4 |
4
|
FC Großalmerode | 4 | 0 | 3 | 1 | 8:9 | 3 |
5
|
SG Adorf/Vasbeck | 4 | 0 | 1 | 3 | 8:15 | 1 |