SC Emmen - FC Unterstrass (2-2), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: SC Emmen
Qualifikation 2. Liga Interregional | |||
yuvarlak 203 | |||
2024-06-22 | SC Emmen - FC Perlen-Buchrain | 4 - 0 | |
2. Liga Interregional | |||
yuvarlak 29 | |||
2024-06-15 | FC Sursee - SC Emmen | 3 - 1 | |
yuvarlak 28 | |||
2024-06-08 | SC Emmen - FC Gambarogno-Contone | 2 - 1 | |
yuvarlak 27 | |||
2024-05-29 | Sc Goldau - SC Emmen | 1 - 2 | |
yuvarlak 26 | |||
2024-05-25 | SC Emmen - FC Unterstrass | 2 - 2 |
dizi 2
Genel
SC Emmen + FC Unterstrass Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
FC Unterstrass 2.5 gol üstü 6 itibaren 7
SC Emmen Galibiyetsiz 3
SC Emmen Gol yenilen maçlar 7
SC Emmen 2.5 gol üstü 5 itibaren 7
SC Emmen Karşılıklı gol 5 itibaren 7
SC Emmen - FC Unterstrass
Switzerland Amateur, 2. Liga Interregional, maç SC Emmen - FC Unterstrass, başlangıç zamanı 2024-05-25 16:00:00 uluslararası saat.
SC Emmen Ve FC Unterstrass şampiyonaya katılır 2. Liga Interregional, Switzerland Amateur.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: FC Unterstrass
2. Liga Interregional | |||
yuvarlak 29 | |||
2024-06-15 | Sc Goldau - FC Unterstrass | 4 - 1 | |
yuvarlak 28 | |||
2024-06-08 | FC Unterstrass - SC Buochs | 5 - 5 | |
yuvarlak 27 | |||
2024-06-01 | FC Unterstrass - FC Perlen-Buchrain | 1 - 5 | |
yuvarlak 26 | |||
2024-05-25 | SC Emmen - FC Unterstrass | 2 - 2 | |
yuvarlak 25 | |||
2024-05-18 | FC Unterstrass - FC Locarno | 3 - 4 |
Puan durumu
2. Liga - Interregional 1 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lancy FC | 32 | 23 | 5 | 4 | 81:25 | 74 |
2
|
FC Stade-Payerne | 32 | 22 | 1 | 9 | 80:51 | 67 |
3
|
FC Martigny-Sports | 32 | 20 | 5 | 7 | 79:43 | 65 |
4
|
FC Amical Saint-Prex | 32 | 17 | 6 | 9 | 72:45 | 57 |
5
|
Signal FC Bernex-Confignon | 32 | 15 | 10 | 7 | 61:42 | 55 |
6
|
Olympique de Genève FC | 32 | 14 | 8 | 10 | 52:51 | 50 |
7
|
FC Echichens | 31 | 11 | 8 | 12 | 49:53 | 41 |
8
|
CS Romontois | 32 | 13 | 2 | 17 | 58:79 | 41 |
9
|
Urania Genève Sport | 32 | 11 | 5 | 16 | 46:59 | 38 |
10
|
FC Collex-Bossy | 32 | 11 | 5 | 16 | 41:70 | 38 |
11
|
FC Farvagny/Ogoz | 32 | 10 | 8 | 14 | 41:49 | 38 |
12
|
FC Chatel-St-Denis | 32 | 11 | 4 | 17 | 49:60 | 37 |
13
|
FC Plan-les-Ouates | 32 | 9 | 7 | 16 | 55:66 | 34 |
14
|
FC Perly-Certoux | 31 | 9 | 7 | 15 | 44:53 | 34 |
15
|
FC La Tour/Le Paquier | 32 | 9 | 6 | 17 | 57:66 | 33 |
16
|
FC Dardania Lausanne | 32 | 9 | 5 | 18 | 52:71 | 32 |
17
|
FC Veyrier Sports | 32 | 7 | 8 | 17 | 45:79 | 29 |
2. Liga - Interregional 2 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Prishtina Bern | 30 | 22 | 6 | 2 | 82:24 | 72 |
2
|
FC Besa Biel/Bienne | 30 | 19 | 5 | 6 | 84:45 | 62 |
3
|
BSC Old Boys | 30 | 17 | 5 | 8 | 82:65 | 56 |
4
|
FC Muri-Gümligen | 30 | 13 | 8 | 9 | 53:39 | 47 |
5
|
SC Dornach | 30 | 14 | 4 | 12 | 63:57 | 46 |
6
|
FC Bosporus | 30 | 13 | 6 | 11 | 69:57 | 45 |
7
|
FC Tavannes/Tramelan | 30 | 12 | 5 | 13 | 53:59 | 41 |
8
|
SC Binningen | 30 | 11 | 6 | 13 | 41:51 | 39 |
9
|
FC Concordia Lausanne | 30 | 11 | 5 | 14 | 50:54 | 38 |
10
|
FC Pratteln | 30 | 9 | 10 | 11 | 39:50 | 37 |
11
|
FC Ueberstorf | 30 | 10 | 6 | 14 | 44:60 | 36 |
12
|
FC Ajoie-Monterri | 30 | 9 | 8 | 13 | 43:56 | 35 |
13
|
FC Liestal | 30 | 9 | 7 | 14 | 49:58 | 34 |
14
|
SC Schöftland | 30 | 8 | 9 | 13 | 43:58 | 33 |
15
|
FC Bubendorf | 30 | 6 | 7 | 17 | 50:83 | 25 |
16
|
FC Erguël | 30 | 4 | 9 | 17 | 35:64 | 21 |
2. Liga - Interregional 3 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Collina d'Oro | 28 | 20 | 4 | 4 | 56:23 | 64 |
2
|
FC Locarno | 28 | 16 | 4 | 8 | 51:31 | 52 |
3
|
Zug 94 | 28 | 14 | 9 | 5 | 68:39 | 51 |
4
|
FC Brunnen | 28 | 13 | 7 | 8 | 53:38 | 46 |
5
|
FC Sursee | 28 | 13 | 5 | 10 | 48:55 | 44 |
6
|
FC Gambarogno-Contone | 28 | 10 | 12 | 6 | 30:23 | 42 |
7
|
FC Red Star ZH | 28 | 12 | 6 | 10 | 52:34 | 42 |
8
|
SC Buochs | 28 | 8 | 13 | 7 | 40:40 | 37 |
9
|
SC Emmen | 28 | 10 | 6 | 12 | 43:49 | 36 |
10
|
Sc Goldau | 28 | 10 | 6 | 12 | 41:54 | 36 |
11
|
SC Cham II | 28 | 10 | 5 | 13 | 44:58 | 35 |
12
|
FC Perlen-Buchrain | 28 | 9 | 5 | 14 | 42:45 | 32 |
13
|
Ascona | 28 | 7 | 6 | 15 | 28:48 | 27 |
14
|
FC Unterstrass | 28 | 5 | 7 | 16 | 40:61 | 22 |
15
|
FC Kickers Luzern | 28 | 4 | 3 | 21 | 30:68 | 15 |
16
|
SC Zofingen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2. Liga - Interregional 4 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SV Schaffhausen | 30 | 23 | 4 | 3 | 81:31 | 73 |
2
|
FC Fraunenfeld | 30 | 18 | 6 | 6 | 64:58 | 60 |
3
|
FC Widnau | 30 | 14 | 8 | 8 | 73:56 | 50 |
4
|
FC Bülach | 30 | 14 | 7 | 9 | 64:54 | 49 |
5
|
FC Wil 1900 2 | 30 | 13 | 8 | 9 | 67:50 | 47 |
6
|
Chur 97 | 30 | 12 | 8 | 10 | 52:47 | 44 |
7
|
FC Lachen/Altendorf | 30 | 12 | 7 | 11 | 64:53 | 43 |
8
|
FC Uster | 30 | 13 | 3 | 14 | 59:56 | 42 |
9
|
FC Thalwil | 30 | 12 | 5 | 13 | 63:56 | 41 |
10
|
FC Bazenheid | 30 | 13 | 1 | 16 | 50:53 | 40 |
11
|
FC Dübendorf | 30 | 11 | 3 | 16 | 65:74 | 36 |
12
|
KF Dardania St. Gallen | 30 | 9 | 8 | 13 | 51:61 | 35 |
13
|
FC Rapperswil-Jona 2 | 30 | 10 | 4 | 16 | 50:65 | 34 |
14
|
FC Adliswil | 30 | 9 | 7 | 14 | 40:56 | 34 |
15
|
FC Tägerwilen | 30 | 8 | 2 | 20 | 48:97 | 26 |
16
|
FC Weesen | 30 | 4 | 9 | 17 | 52:76 | 21 |
2. Liga - Interregional 1 23/24: 2023-2024
2. Liga - Interregional 2 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SC Dornach | ||||||
|
FC Muri-Gümligen | ||||||
|
FC Prishtina Bern | ||||||
|
FC Besa Biel/Bienne | ||||||
|
BSC Old Boys | ||||||
|
FC Ueberstorf | ||||||
|
FC Bosporus | ||||||
|
FC Liestal | ||||||
|
FC Erguël | ||||||
|
FC Ajoie-Monterri | ||||||
|
FC Pratteln | ||||||
|
FC Concordia Lausanne | ||||||
|
SC Binningen | ||||||
|
FC Tavannes/Tramelan | ||||||
|
SC Schöftland | ||||||
|
FC Bubendorf |
2. Liga - Interregional 3 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Red Star ZH | ||||||
|
SC Buochs | ||||||
|
FC Sursee | ||||||
|
FC Unterstrass | ||||||
|
FC Ascona | ||||||
|
SC Cham II | ||||||
|
FC Gambarogno-Contone | ||||||
|
Zug 94 | ||||||
|
FC Collina d'Oro | ||||||
|
FC Kickers Luzern | ||||||
|
SC Emmen | ||||||
|
FC Brunnen | ||||||
|
FC Perlen-Buchrain | ||||||
|
FC Locarno | ||||||
|
SC Zofingen | ||||||
|
Sc Goldau |
2. Liga - Interregional 4 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Widnau | ||||||
|
FC Bazenheid | ||||||
|
FC Thalwil | ||||||
|
FC Adliswil | ||||||
|
Chur 97 | ||||||
|
FC Uster | ||||||
|
FC Lachen/Altendorf | ||||||
|
SV Schaffhausen | ||||||
|
FC Fraunenfeld | ||||||
|
FC Rapperswil-Jona 2 | ||||||
|
FC Wil 1900 2 | ||||||
|
KF Dardania St. Gallen | ||||||
|
FC Weesen | ||||||
|
FC Tägerwilen | ||||||
|
FC Dübendorf | ||||||
|
FC Bülach |
2. Liga - Interregional 1 23/24: 2023-2024
2. Liga - Interregional 2 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Prishtina Bern | ||||||
|
FC Besa Biel/Bienne | ||||||
|
BSC Old Boys | ||||||
|
FC Muri-Gümligen | ||||||
|
SC Binningen | ||||||
|
FC Ueberstorf | ||||||
|
FC Bosporus | ||||||
|
FC Ajoie-Monterri | ||||||
|
SC Dornach | ||||||
|
FC Pratteln | ||||||
|
FC Concordia Lausanne | ||||||
|
FC Bubendorf | ||||||
|
FC Tavannes/Tramelan | ||||||
|
SC Schöftland | ||||||
|
FC Liestal | ||||||
|
FC Erguël |
2. Liga - Interregional 3 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Red Star ZH | ||||||
|
SC Buochs | ||||||
|
FC Sursee | ||||||
|
FC Unterstrass | ||||||
|
FC Ascona | ||||||
|
SC Cham II | ||||||
|
FC Gambarogno-Contone | ||||||
|
Zug 94 | ||||||
|
FC Collina d'Oro | ||||||
|
FC Kickers Luzern | ||||||
|
SC Emmen | ||||||
|
FC Brunnen | ||||||
|
FC Perlen-Buchrain | ||||||
|
FC Locarno | ||||||
|
SC Zofingen | ||||||
|
Sc Goldau |
2. Liga - Interregional 4 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Widnau | ||||||
|
FC Bazenheid | ||||||
|
FC Thalwil | ||||||
|
FC Adliswil | ||||||
|
Chur 97 | ||||||
|
FC Uster | ||||||
|
FC Lachen/Altendorf | ||||||
|
SV Schaffhausen | ||||||
|
FC Fraunenfeld | ||||||
|
FC Rapperswil-Jona 2 | ||||||
|
FC Wil 1900 2 | ||||||
|
KF Dardania St. Gallen | ||||||
|
FC Weesen | ||||||
|
FC Tägerwilen | ||||||
|
FC Dübendorf | ||||||
|
FC Bülach |