Olaylar: Lootus
III Liiga | |||
yuvarlak 16 | |||
2024-09-01 | FC Maardu Aliens - Lootus | - | |
yuvarlak 15 | |||
2024-08-25 | Turi Jk Ganvix - Lootus | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-08-18 | Jk Loo - Lootus | - | |
yuvarlak 13 | |||
2024-08-11 | Fc Kose - Lootus | - | |
yuvarlak 12 | |||
2024-08-03 | Kohtla-Järve Linnameeskond - Lootus | - | |
yuvarlak 10 | |||
2024-06-08 | Lootus - Märjamaa Kompanii | 1 - 4 | |
yuvarlak 9 | |||
2024-06-01 | FC Jarva-Jaani - Lootus | 5 - 4 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-05-26 | Lootus - Raasiku FC Joker | 1 - 6 | |
yuvarlak 7 | |||
2024-05-19 | JK Kuusalu Kalev - Lootus | 3 - 2 | |
yuvarlak 6 | |||
2024-05-11 | Lootus - Rakvere JK Tarvas II | 1 - 2 |
dizi 10
Genel
Lootus Kayıplar 6
Lootus Gol yenilen maçlar 9
Lootus 2.5 gol üstü 9 itibaren 9
Lootus Karşılıklı gol 6 itibaren 7
Lootus İlk gol yiyen 4 itibaren 5
Lootus İlk devreyi kaybeden 4 itibaren 5
Raasiku FC Joker 2.5 gol üstü 8 itibaren 10
Raasiku FC Joker İlk gol atan 4 itibaren 5
Raasiku FC Joker More than 4.5 cards 4 itibaren 5
Kişisel toplantılar
Raasiku FC Joker Gol yenilen maçlar 3
Lootus - Raasiku FC Joker
Estonya, III Liiga, maç Lootus - Raasiku FC Joker, başlangıç zamanı 2024-05-26 16:00:59 uluslararası saat.
Lootus Ve Raasiku FC Joker şampiyonaya katılır III Liiga, Estonya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Raasiku FC Joker
III Liiga | |||
yuvarlak 16 | |||
2024-09-01 | FC Jarva-Jaani - Raasiku FC Joker | - | |
yuvarlak 15 | |||
2024-08-25 | Raasiku FC Joker - Kohtla-Järve Linnameeskond | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-08-16 | JK Kuusalu Kalev - Raasiku FC Joker | - | |
yuvarlak 13 | |||
2024-08-11 | Rakvere JK Tarvas II - Raasiku FC Joker | - | |
yuvarlak 12 | |||
2024-08-04 | Raasiku FC Joker - FC Maardu Aliens | - | |
yuvarlak 11 | |||
2024-06-16 | Raasiku FC Joker - Turi Jk Ganvix | 7 - 0 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-06-09 | Raasiku FC Joker - Jk Loo | 3 - 0 | |
yuvarlak 9 | |||
2024-06-02 | Raasiku FC Joker - Fc Kose | 3 - 2 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-05-26 | Lootus - Raasiku FC Joker | 1 - 6 | |
yuvarlak 6 | |||
2024-05-11 | Raasiku FC Joker - Märjamaa Kompanii | 4 - 0 |
Puan durumu
III Liiga - Põhja piirkond 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tallinna SC ReUnited | 10 | 8 | 0 | 2 | 38:15 | 24 |
2
|
Tallinna FC Starmedia | 10 | 7 | 2 | 1 | 54:10 | 23 |
3
|
Tallinna FC Maksatransport | 10 | 6 | 2 | 2 | 50:16 | 20 |
4
|
Tallinna FC Hell Hunt | 10 | 4 | 5 | 1 | 26:19 | 17 |
5
|
Tallinna FC Tamper | 10 | 5 | 0 | 5 | 23:24 | 15 |
6
|
Tallinna JK Metropol | 10 | 5 | 0 | 5 | 26:27 | 15 |
7
|
Tallinna FC Smsraha | 10 | 4 | 1 | 5 | 30:15 | 13 |
8
|
Tallinna FC Eston Villa | 10 | 4 | 1 | 5 | 33:30 | 13 |
9
|
Jk Piraaja Tallinn | 10 | 4 | 0 | 6 | 21:25 | 12 |
10
|
Tallinna FC Zenit | 10 | 2 | 1 | 7 | 18:53 | 7 |
11
|
Tallinna KSK FC Štrommi | 10 | 0 | 0 | 10 | 10:95 | 0 |
III Liiga - Lõuna piirkond 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Polva Fc Lootos | 8 | 6 | 1 | 1 | 35:12 | 19 |
2
|
Tartu JK Welco X | 9 | 6 | 1 | 2 | 23:14 | 19 |
3
|
Jogeva Sk Noorus 96 | 8 | 6 | 0 | 2 | 35:15 | 18 |
4
|
Tartu Team Helm | 8 | 5 | 1 | 2 | 29:9 | 16 |
5
|
Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM | 9 | 5 | 0 | 4 | 32:19 | 15 |
6
|
Vastseliina Fc Tannem | 8 | 3 | 1 | 4 | 18:21 | 10 |
7
|
Tartu FC Inter | 7 | 3 | 0 | 4 | 18:11 | 9 |
8
|
Fc Otepää | 9 | 3 | 0 | 6 | 16:24 | 9 |
9
|
Tõrva JK | 9 | 1 | 2 | 6 | 17:30 | 5 |
10
|
Warrior Valga | 9 | 1 | 0 | 8 | 7:75 | 3 |
III Liiga - Ida piirkond 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Raasiku FC Joker | 10 | 9 | 1 | 0 | 35:8 | 28 |
2
|
Turi Jk Ganvix | 10 | 9 | 0 | 1 | 37:18 | 27 |
3
|
Kohtla-Järve Linnameeskond | 10 | 6 | 1 | 3 | 24:21 | 19 |
4
|
Jk Loo | 10 | 6 | 0 | 4 | 20:18 | 18 |
5
|
Fc Kose | 10 | 5 | 1 | 4 | 28:23 | 16 |
6
|
FC Maardu Aliens | 10 | 3 | 2 | 5 | 20:20 | 11 |
7
|
Rakvere JK Tarvas II | 10 | 3 | 1 | 6 | 21:22 | 10 |
8
|
Märjamaa Kompanii | 9 | 3 | 1 | 5 | 17:25 | 10 |
9
|
JK Kuusalu Kalev | 9 | 2 | 2 | 5 | 14:19 | 8 |
10
|
FC Jarva-Jaani | 10 | 2 | 1 | 7 | 15:35 | 7 |
11
|
Lootus | 10 | 1 | 0 | 9 | 14:36 | 3 |
III Liiga - Lääne piirkond 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kristiine Jk | 10 | 9 | 0 | 1 | 39:13 | 27 |
2
|
JK Tallinna Kalev Juunior | 10 | 8 | 1 | 1 | 49:11 | 25 |
3
|
Rumori Calcio | 10 | 6 | 0 | 4 | 36:22 | 18 |
4
|
Rummu Dünamo | 10 | 6 | 0 | 4 | 33:23 | 18 |
5
|
Parnu Jk Poseidon Nirvaana | 11 | 5 | 3 | 3 | 24:16 | 18 |
6
|
Tallinna FC Zealot Sporting | 11 | 5 | 1 | 5 | 27:33 | 16 |
7
|
Vändra JK Vaprus II ja FC Lelle ÜM | 10 | 4 | 1 | 5 | 27:28 | 13 |
8
|
Pärnu JK Vaprus III | 9 | 3 | 1 | 5 | 20:33 | 10 |
9
|
Saku Sporting II | 10 | 2 | 1 | 7 | 15:31 | 7 |
10
|
Tallinna FC Flora IV | 10 | 1 | 2 | 7 | 26:50 | 5 |
11
|
Läänemaa JK Haapsalu | 9 | 1 | 0 | 8 | 15:51 | 3 |
III Liiga - Põhja piirkond 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Tallinna FC Maksatransport | ||||||
|
Tallinna FC Hell Hunt | ||||||
|
Tallinna SC ReUnited | ||||||
|
Jk Piraaja Tallinn | ||||||
|
Tallinna FC Eston Villa | ||||||
|
Tallinna FC Zenit | ||||||
|
Tallinna FC Starmedia | ||||||
|
Tallinna FC Smsraha | ||||||
|
Tallinna KSK FC Štrommi | ||||||
|
Tallinna JK Metropol | ||||||
|
Tallinna FC Tamper |
III Liiga - Lõuna piirkond 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Jogeva Sk Noorus 96 | ||||||
|
Tõrva JK | ||||||
|
Tartu Team Helm | ||||||
|
Polva Fc Lootos | ||||||
|
Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM | ||||||
|
Vastseliina Fc Tannem | ||||||
|
Fc Otepää | ||||||
|
Tartu JK Welco X | ||||||
|
Tartu FC Inter | ||||||
|
Warrior Valga |
III Liiga - Ida piirkond 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Maardu Aliens | ||||||
|
Jk Loo | ||||||
|
Turi Jk Ganvix | ||||||
|
Rakvere JK Tarvas II | ||||||
|
FC Jarva-Jaani | ||||||
|
JK Kuusalu Kalev | ||||||
|
Raasiku FC Joker | ||||||
|
Fc Kose | ||||||
|
Kohtla-Järve Linnameeskond | ||||||
|
Märjamaa Kompanii | ||||||
|
Lootus |
III Liiga - Lääne piirkond 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Rummu Dünamo | ||||||
|
Saku Sporting II | ||||||
|
Tallinna FC Flora IV | ||||||
|
Rumori Calcio | ||||||
|
Läänemaa JK Haapsalu | ||||||
|
JK Tallinna Kalev Juunior | ||||||
|
Tallinna FC Zealot Sporting | ||||||
|
Vändra JK Vaprus II ja FC Lelle ÜM | ||||||
|
Kristiine Jk | ||||||
|
Parnu Jk Poseidon Nirvaana | ||||||
|
Pärnu JK Vaprus III |
III Liiga - Põhja piirkond 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Tallinna FC Maksatransport | ||||||
|
Tallinna FC Hell Hunt | ||||||
|
Tallinna SC ReUnited | ||||||
|
Jk Piraaja Tallinn | ||||||
|
Tallinna FC Eston Villa | ||||||
|
Tallinna FC Zenit | ||||||
|
Tallinna FC Starmedia | ||||||
|
Tallinna FC Smsraha | ||||||
|
Tallinna KSK FC Štrommi | ||||||
|
Tallinna JK Metropol | ||||||
|
Tallinna FC Tamper |
III Liiga - Lõuna piirkond 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Jogeva Sk Noorus 96 | ||||||
|
Tõrva JK | ||||||
|
Tartu Team Helm | ||||||
|
Polva Fc Lootos | ||||||
|
Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM | ||||||
|
Vastseliina Fc Tannem | ||||||
|
Fc Otepää | ||||||
|
Tartu JK Welco X | ||||||
|
Tartu FC Inter | ||||||
|
Warrior Valga |
III Liiga - Ida piirkond 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Maardu Aliens | ||||||
|
Jk Loo | ||||||
|
Turi Jk Ganvix | ||||||
|
Rakvere JK Tarvas II | ||||||
|
FC Jarva-Jaani | ||||||
|
JK Kuusalu Kalev | ||||||
|
Raasiku FC Joker | ||||||
|
Fc Kose | ||||||
|
Kohtla-Järve Linnameeskond | ||||||
|
Märjamaa Kompanii | ||||||
|
Lootus |
III Liiga - Lääne piirkond 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Rummu Dünamo | ||||||
|
Saku Sporting II | ||||||
|
Tallinna FC Flora IV | ||||||
|
Rumori Calcio | ||||||
|
Läänemaa JK Haapsalu | ||||||
|
JK Tallinna Kalev Juunior | ||||||
|
Tallinna FC Zealot Sporting | ||||||
|
Vändra JK Vaprus II ja FC Lelle ÜM | ||||||
|
Kristiine Jk | ||||||
|
Parnu Jk Poseidon Nirvaana | ||||||
|
Pärnu JK Vaprus III |