Olimpo Bahia Blanca - Cipolletti (1-1), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Olimpo Bahia Blanca
Torneo Federal A | |||
yuvarlak 16 | |||
2024-06-30 | CA Germinal - Olimpo Bahia Blanca | - | |
yuvarlak 15 | |||
2024-06-23 | Olimpo Bahia Blanca - Villa Mitre De Bahia Blanca | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-06-16 | CD Santamarina Tandil - Olimpo Bahia Blanca | - | |
yuvarlak 13 | |||
2024-06-09 | Olimpo Bahia Blanca - Circulo Deportivo | 3 - 1 | |
yuvarlak 12 | |||
2024-06-02 | Deportivo Rincón - Olimpo Bahia Blanca | 1 - 2 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-05-26 | Olimpo Bahia Blanca - Cipolletti | 1 - 1 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-05-19 | Olimpo Bahia Blanca - Club Atlético Sansinena | 2 - 0 | |
yuvarlak 9 | |||
2024-05-15 | Olimpo Bahia Blanca - Kimberley | 1 - 1 |
olasılık
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
1.53
|
4
|
5
|
Click on the odds to view the odds history
dizi 7
Genel
Olimpo Bahia Blanca + Cipolletti Mağlubiyetsiz 3
Olimpo Bahia Blanca + Cipolletti Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
Olimpo Bahia Blanca İlk gol atan 5 itibaren 6
Cipolletti 2.5 gol altı 5 itibaren 5
Kişisel toplantılar
Olimpo Bahia Blanca + Cipolletti 2.5 gol altı 4 itibaren 5
Olimpo Bahia Blanca + Cipolletti Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
Olimpo Bahia Blanca Mağlubiyetsiz 3
Olimpo Bahia Blanca - Cipolletti
Arjantin, Torneo Federal A, maç Olimpo Bahia Blanca - Cipolletti, başlangıç zamanı 2024-05-26 18:00:00 uluslararası saat.
Olimpo Bahia Blanca Ve Cipolletti şampiyonaya katılır Torneo Federal A, Arjantin.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Cipolletti
Torneo Federal A | |||
yuvarlak 16 | |||
2024-06-30 | Villa Mitre De Bahia Blanca - Cipolletti | - | |
yuvarlak 15 | |||
2024-06-23 | Cipolletti - CD Santamarina Tandil | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-06-16 | Circulo Deportivo - Cipolletti | - | |
yuvarlak 13 | |||
2024-06-09 | Cipolletti - Deportivo Rincón | 1 - 0 | |
yuvarlak 12 | |||
2024-06-02 | Cipolletti - Club Atlético Sansinena | 0 - 0 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-05-26 | Olimpo Bahia Blanca - Cipolletti | 1 - 1 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-05-19 | Cipolletti - Kimberley | 0 - 0 | |
yuvarlak 9 | |||
2024-05-15 | Cipolletti - Sol de Mayo | 2 - 0 |
Puan durumu
Torneo Federal A 2024, Group 1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Olimpo Bahia Blanca | 13 | 8 | 3 | 2 | 19:9 | 27 |
2
|
Villa Mitre De Bahia Blanca | 13 | 8 | 2 | 3 | 19:9 | 26 |
3
|
CA Germinal | 13 | 7 | 5 | 1 | 21:10 | 26 |
4
|
Kimberley | 13 | 4 | 7 | 2 | 12:8 | 19 |
5
|
Cipolletti | 13 | 3 | 6 | 4 | 7:9 | 15 |
6
|
Circulo Deportivo | 13 | 4 | 3 | 6 | 14:21 | 15 |
7
|
Sol de Mayo | 13 | 4 | 2 | 7 | 12:23 | 14 |
8
|
CD Santamarina Tandil | 13 | 2 | 6 | 5 | 12:12 | 12 |
9
|
Deportivo Rincón | 13 | 3 | 3 | 7 | 9:14 | 12 |
10
|
Club Atlético Sansinena | 13 | 1 | 5 | 7 | 8:18 | 8 |
Torneo Federal A 2024, Group 2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Club Bolivar (Arg) | 13 | 7 | 2 | 4 | 14:8 | 23 |
2
|
Gutiérrez SC | 13 | 6 | 4 | 3 | 13:10 | 22 |
3
|
Atenas Rio Cuarto | 13 | 6 | 2 | 5 | 17:14 | 20 |
4
|
CD Argentino Monte Maiz | 13 | 4 | 6 | 3 | 9:8 | 18 |
5
|
San Martin de Mendoza | 13 | 5 | 3 | 5 | 8:7 | 18 |
6
|
Huracan Las Heras | 13 | 4 | 6 | 3 | 9:10 | 18 |
7
|
Camioneros | 12 | 4 | 4 | 4 | 10:7 | 16 |
8
|
Juventud Unida Universitario | 13 | 3 | 5 | 5 | 9:13 | 14 |
9
|
Estudiantes San Luis | 12 | 2 | 5 | 5 | 12:17 | 11 |
10
|
Ferro de General Pico | 13 | 2 | 5 | 6 | 6:13 | 11 |
Torneo Federal A 2024, Group 3: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo | 11 | 7 | 3 | 1 | 15:4 | 24 |
2
|
Sp. Belgrano de S. F. | 12 | 6 | 3 | 3 | 11:5 | 21 |
3
|
Linqueno | 12 | 5 | 3 | 4 | 9:6 | 18 |
4
|
Sportivo Las Parejas | 11 | 4 | 5 | 2 | 16:9 | 17 |
5
|
9 de Julio de Rafaela | 12 | 4 | 4 | 4 | 13:13 | 16 |
6
|
CA Douglas Haig | 12 | 3 | 5 | 4 | 11:10 | 14 |
7
|
Independiente de Chivilcoy | 11 | 3 | 5 | 3 | 10:9 | 14 |
8
|
Defensores de Pronunciamiento | 12 | 2 | 3 | 7 | 7:24 | 9 |
9
|
Gimnasia Y Esgrima De Concepcion Del Uruguay | 11 | 1 | 3 | 7 | 5:17 | 6 |
Torneo Federal A 2024, Group 4: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CA Sarmiento de la Banda | 12 | 8 | 2 | 2 | 18:7 | 26 |
2
|
Central Norte de Salta | 11 | 6 | 4 | 1 | 16:8 | 22 |
3
|
San Martín Formosa | 12 | 6 | 3 | 3 | 16:7 | 21 |
4
|
CA Sol de America de Formosa | 12 | 5 | 3 | 4 | 10:10 | 18 |
5
|
Crucero del Norte | 12 | 3 | 5 | 4 | 10:11 | 14 |
6
|
Juventud Antoniana | 11 | 3 | 4 | 4 | 7:9 | 13 |
7
|
CA Sarmiento de Resistencia | 11 | 2 | 5 | 4 | 7:10 | 11 |
8
|
Union De Sunchales | 12 | 2 | 2 | 8 | 7:22 | 8 |
9
|
Boca Unidos | 11 | 1 | 4 | 6 | 6:13 | 7 |
Torneo Federal A 2024, Group 1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Kimberley | ||||||
|
CA Germinal | ||||||
|
Club Atlético Sansinena | ||||||
|
CD Santamarina Tandil | ||||||
|
Circulo Deportivo | ||||||
|
Sol de Mayo | ||||||
|
Deportivo Rincón | ||||||
|
Olimpo Bahia Blanca | ||||||
|
Villa Mitre De Bahia Blanca | ||||||
|
Cipolletti |
Torneo Federal A 2024, Group 2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
San Martin de Mendoza | ||||||
|
Ferro de General Pico | ||||||
|
Huracan Las Heras | ||||||
|
Juventud Unida Universitario | ||||||
|
CD Argentino Monte Maiz | ||||||
|
Club Bolivar (Arg) | ||||||
|
Estudiantes San Luis | ||||||
|
Atenas Rio Cuarto | ||||||
|
Camioneros | ||||||
|
Gutiérrez SC |
Torneo Federal A 2024, Group 3: 2024
Torneo Federal A 2024, Group 4: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Boca Unidos | ||||||
|
Central Norte de Salta | ||||||
|
CA Sarmiento de la Banda | ||||||
|
CA Sarmiento de Resistencia | ||||||
|
CA Sol de America de Formosa | ||||||
|
Crucero del Norte | ||||||
|
Juventud Antoniana | ||||||
|
San Martín Formosa | ||||||
|
Union De Sunchales |
Torneo Federal A 2024, Group 1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Kimberley | ||||||
|
CA Germinal | ||||||
|
Club Atlético Sansinena | ||||||
|
CD Santamarina Tandil | ||||||
|
Circulo Deportivo | ||||||
|
Sol de Mayo | ||||||
|
Deportivo Rincón | ||||||
|
Olimpo Bahia Blanca | ||||||
|
Villa Mitre De Bahia Blanca | ||||||
|
Cipolletti |
Torneo Federal A 2024, Group 2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
San Martin de Mendoza | ||||||
|
Ferro de General Pico | ||||||
|
Huracan Las Heras | ||||||
|
Juventud Unida Universitario | ||||||
|
CD Argentino Monte Maiz | ||||||
|
Club Bolivar (Arg) | ||||||
|
Estudiantes San Luis | ||||||
|
Atenas Rio Cuarto | ||||||
|
Camioneros | ||||||
|
Gutiérrez SC |
Torneo Federal A 2024, Group 3: 2024
Torneo Federal A 2024, Group 4: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Boca Unidos | ||||||
|
Central Norte de Salta | ||||||
|
CA Sarmiento de la Banda | ||||||
|
CA Sarmiento de Resistencia | ||||||
|
CA Sol de America de Formosa | ||||||
|
Crucero del Norte | ||||||
|
Juventud Antoniana | ||||||
|
San Martín Formosa | ||||||
|
Union De Sunchales |