SK Kopana Benatky nad Jizerou - MFK Chrudim B (2-0), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: SK Kopana Benatky nad Jizerou
Club Friendly Games | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-06-21 | SK Kopana Benatky nad Jizerou - FK Jablonec | 0 - 3 | |
Divize C | |||
yuvarlak 16 | |||
2024-06-15 | FK Dobrovice - SK Kopana Benatky nad Jizerou | 1 - 2 | |
yuvarlak 30 | |||
2024-06-09 | SK Kopana Benatky nad Jizerou - TJ Jiskra Usti nad Orlici | 1 - 0 | |
yuvarlak 29 | |||
2024-06-02 | Rmsk Cidlina - SK Kopana Benatky nad Jizerou | 1 - 2 | |
yuvarlak 28 | |||
2024-05-26 | SK Kopana Benatky nad Jizerou - MFK Chrudim B | 2 - 0 |
dizi 8
Genel
SK Kopana Benatky nad Jizerou + MFK Chrudim B Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
SK Kopana Benatky nad Jizerou Galibiyet 4
SK Kopana Benatky nad Jizerou 2.5 gol üstü 8 itibaren 10
SK Kopana Benatky nad Jizerou Karşılıklı gol 7 itibaren 9
SK Kopana Benatky nad Jizerou İlk gol atan 5 itibaren 5
MFK Chrudim B Gol yenilen maçlar 8
MFK Chrudim B 2.5 gol üstü 6 itibaren 6
MFK Chrudim B Karşılıklı gol 6 itibaren 6
SK Kopana Benatky nad Jizerou - MFK Chrudim B
Çek Cumhuriyeti, Divize C, maç SK Kopana Benatky nad Jizerou - MFK Chrudim B, başlangıç zamanı 2024-05-26 15:00:00 uluslararası saat.
SK Kopana Benatky nad Jizerou Ve MFK Chrudim B şampiyonaya katılır Divize C, Çek Cumhuriyeti.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: MFK Chrudim B
Divize C | |||
yuvarlak 16 | |||
2024-06-15 | MFK Chrudim B - SK Vysoke Myto | 1 - 2 | |
yuvarlak 30 | |||
2024-06-08 | SK Benesov - MFK Chrudim B | 1 - 2 | |
yuvarlak 29 | |||
2024-06-01 | MFK Chrudim B - Pencin Turnov | 2 - 2 | |
yuvarlak 28 | |||
2024-05-26 | SK Kopana Benatky nad Jizerou - MFK Chrudim B | 2 - 0 | |
yuvarlak 27 | |||
2024-05-19 | MFK Chrudim B - Velke Hamry | 1 - 3 |
Puan durumu
Divize C 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
TJ Jiskra Usti nad Orlici | 30 | 23 | 5 | 2 | 62:18 | 74 |
2
|
SK Kopana Benatky nad Jizerou | 30 | 24 | 1 | 5 | 58:25 | 73 |
3
|
Velke Hamry | 30 | 19 | 5 | 6 | 63:37 | 62 |
4
|
SK Vysoke Myto | 30 | 16 | 5 | 9 | 47:36 | 53 |
5
|
Pencin Turnov | 30 | 13 | 6 | 11 | 51:36 | 45 |
6
|
MFK Chrudim B | 30 | 13 | 6 | 11 | 53:49 | 45 |
7
|
SK Benesov | 30 | 12 | 3 | 16 | 49:54 | 39 |
8
|
SK Kosmonosy | 30 | 11 | 6 | 13 | 50:55 | 39 |
9
|
MFK Trutnov | 30 | 9 | 9 | 12 | 47:52 | 36 |
11
|
Rmsk Cidlina | 30 | 10 | 6 | 15 | 42:54 | 35 |
11
|
FC Slavia HK | 30 | 10 | 4 | 15 | 43:55 | 34 |
12
|
FC Hlinsko | 30 | 9 | 7 | 14 | 40:46 | 34 |
13
|
FK Dobrovice | 30 | 8 | 9 | 13 | 29:44 | 33 |
14
|
FK Caslav | 30 | 8 | 6 | 16 | 37:49 | 30 |
15
|
Tj Spoje Praha | 30 | 5 | 10 | 13 | 33:50 | 28 |
16
|
Letohrad | 30 | 3 | 4 | 23 | 21:66 | 13 |