Veles Moscow - FC Novosibirsk (1-1), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Veles Moscow
2. Liga, Division A | |||
yuvarlak 18 | |||
2024-06-08 | Veles Moscow - FC Krasnodar-2 | 2 - 1 | |
yuvarlak 17 | |||
2024-06-03 | Metallurg Lipetsk - Veles Moscow | 0 - 3 | |
yuvarlak 4 | |||
2024-05-30 | Veles Moscow - FC Novosibirsk | 1 - 1 | |
yuvarlak 16 | |||
2024-05-26 | Veles Moscow - FC Chelyabinsk | 0 - 1 | |
yuvarlak 15 | |||
2024-05-19 | FC Murom - Veles Moscow | 0 - 1 |
dizi 4
Genel
Veles Moscow + FC Novosibirsk Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
FC Novosibirsk Mağlubiyetsiz 5
FC Novosibirsk Galibiyetsiz 6
FC Novosibirsk 2.5 gol altı 5 itibaren 5
Veles Moscow Mağlubiyetsiz 6
Veles Moscow 2.5 gol altı 5 itibaren 6
Veles Moscow - FC Novosibirsk
Rusya, 2. Liga, Division A, maç Veles Moscow - FC Novosibirsk, başlangıç zamanı 2024-05-30 15:00:00 uluslararası saat.
Veles Moscow Ve FC Novosibirsk şampiyonaya katılır 2. Liga, Division A, Rusya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: FC Novosibirsk
2. Liga, Division A | |||
yuvarlak 29 | |||
2024-06-16 | SK Rotor - FC Novosibirsk | 3 - 1 | |
2024-06-12 | FC Novosibirsk - SK Rotor | 1 - 1 | |
yuvarlak 18 | |||
2024-06-08 | FC Novosibirsk - Chayka Peschanokopskoye | 0 - 3 | |
yuvarlak 17 | |||
2024-06-03 | SK Rotor - FC Novosibirsk | 1 - 0 | |
yuvarlak 4 | |||
2024-05-30 | Veles Moscow - FC Novosibirsk | 1 - 1 |
Puan durumu
Stage 1, Group Gold: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Krasnodar-2 | 18 | 9 | 6 | 3 | 27:20 | 33 |
2
|
FK Ufa | 18 | 9 | 4 | 5 | 23:10 | 31 |
3
|
SK Rotor | 18 | 7 | 7 | 4 | 21:17 | 28 |
4
|
FC Murom | 18 | 6 | 6 | 6 | 24:26 | 24 |
5
|
Veles Moscow | 18 | 6 | 6 | 6 | 16:21 | 24 |
6
|
Chayka Peschanokopskoye | 18 | 6 | 5 | 7 | 23:21 | 23 |
7
|
FK Volga Ulyanovsk | 18 | 6 | 5 | 7 | 15:18 | 23 |
8
|
Irtysh Omsk | 18 | 6 | 5 | 7 | 15:15 | 23 |
9
|
Dinamo Brjansk | 18 | 6 | 4 | 8 | 18:22 | 22 |
10
|
Spartak Kostroma | 18 | 3 | 4 | 11 | 13:25 | 13 |
Stage 1, Group Silver: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Novosibirsk | 18 | 10 | 5 | 3 | 22:13 | 35 |
2
|
Rodina 2 Moscow | 18 | 9 | 5 | 4 | 17:13 | 32 |
3
|
Metallurg Lipetsk | 18 | 7 | 6 | 5 | 19:20 | 27 |
4
|
FC Chelyabinsk | 18 | 7 | 5 | 6 | 19:16 | 26 |
5
|
FC Tekstilshchik Ivanovo | 18 | 6 | 7 | 5 | 25:18 | 25 |
6
|
Avangard Kursk | 18 | 7 | 4 | 7 | 27:19 | 25 |
7
|
Forte Taganrog | 18 | 7 | 3 | 8 | 24:27 | 24 |
8
|
Amkar Perm | 18 | 6 | 6 | 6 | 19:17 | 24 |
9
|
FC Chertanovo Moskova | 18 | 5 | 7 | 6 | 21:18 | 22 |
10
|
Salut Belgorod | 18 | 1 | 2 | 15 | 14:46 | 5 |
Stage 2, Group Gold: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Ufa | 18 | 9 | 6 | 3 | 26:9 | 33 |
2
|
Chayka Peschanokopskoye | 18 | 8 | 7 | 3 | 25:17 | 31 |
3
|
FC Novosibirsk | 18 | 6 | 9 | 3 | 18:13 | 27 |
4
|
FC Chelyabinsk | 18 | 6 | 7 | 5 | 23:19 | 25 |
5
|
SK Rotor | 18 | 7 | 4 | 7 | 20:20 | 25 |
6
|
Veles Moscow | 18 | 7 | 4 | 7 | 15:16 | 25 |
7
|
FC Krasnodar-2 | 18 | 5 | 6 | 7 | 15:24 | 21 |
8
|
Rodina 2 Moscow | 18 | 5 | 5 | 8 | 25:23 | 20 |
9
|
FC Murom | 18 | 5 | 5 | 8 | 20:27 | 20 |
10
|
Metallurg Lipetsk | 18 | 3 | 5 | 10 | 9:28 | 14 |
Stage 2, Group Silver: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Spartak Kostroma | 18 | 10 | 5 | 3 | 24:9 | 35 |
2
|
FC Tekstilshchik Ivanovo | 18 | 6 | 10 | 2 | 17:13 | 28 |
3
|
FC Kaluga | 18 | 7 | 6 | 5 | 30:26 | 27 |
4
|
Avangard Kursk | 18 | 8 | 3 | 7 | 18:19 | 27 |
5
|
Irtysh Omsk | 18 | 6 | 8 | 4 | 18:16 | 26 |
6
|
FK Volga Ulyanovsk | 18 | 6 | 5 | 7 | 24:15 | 23 |
7
|
Mashuk-KMV Pyatigorsk | 18 | 6 | 4 | 8 | 14:20 | 22 |
8
|
Khimik Dzerzhinsk | 18 | 5 | 6 | 7 | 17:23 | 21 |
9
|
Torpedo Miass | 18 | 4 | 5 | 9 | 16:26 | 17 |
10
|
Dinamo Brjansk | 18 | 3 | 6 | 9 | 18:29 | 15 |