FC Schwarz-Weiss - FC Eiken (5-0), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: FC Schwarz-Weiss
3. Liga FVNWS | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-08-17 | FC Schwarz-Weiss - FC Rheinfelden 1909 | - | |
ZURICH Basler Cup | |||
yuvarlak 201 | |||
2024-08-11 | FC Schwarz-Weiss - FC Wallbach-Zeiningen | 1 - 0 | |
3. Liga FVNWS | |||
yuvarlak 26 | |||
2024-06-04 | NK Posavina Basel - FC Schwarz-Weiss | 1 - 5 | |
yuvarlak 25 | |||
2024-06-01 | FC Schwarz-Weiss - FC Eiken | 5 - 0 | |
yuvarlak 24 | |||
2024-05-28 | FC Rheinfelden 1909 - FC Schwarz-Weiss | 1 - 5 |
dizi 9
Genel
FC Schwarz-Weiss + FC Eiken Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
FC Schwarz-Weiss Gol yenilen maçlar 7
FC Schwarz-Weiss 2.5 gol üstü 7 itibaren 7
FC Schwarz-Weiss Karşılıklı gol 7 itibaren 7
FC Schwarz-Weiss Less than 4.5 cards 9 itibaren 9
FC Schwarz-Weiss Galibiyet 3
FC Eiken Galibiyetsiz 3
FC Eiken Gol yenilen maçlar 24
FC Eiken 2.5 gol üstü 9 itibaren 10
FC Eiken Karşılıklı gol 9 itibaren 9
FC Eiken Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
FC Schwarz-Weiss - FC Eiken
Switzerland Amateur, 3. Liga FVNWS, maç FC Schwarz-Weiss - FC Eiken, başlangıç zamanı 2024-06-01 15:00:00 uluslararası saat.
FC Schwarz-Weiss Ve FC Eiken şampiyonaya katılır 3. Liga FVNWS, Switzerland Amateur.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: FC Eiken
3. Liga FVNWS | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-08-17 | FC Eiken - FC Therwil | - | |
ZURICH Basler Cup | |||
yuvarlak 201 | |||
2024-08-10 | FC Eiken - FC Oberwil | 1 - 8 | |
3. Liga FVNWS | |||
yuvarlak 26 | |||
2024-06-09 | FC Eiken - SC Münchenstein | 3 - 3 | |
yuvarlak 25 | |||
2024-06-01 | FC Schwarz-Weiss - FC Eiken | 5 - 0 |
Puan durumu
3. Liga FVNWS, Group 1 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SC Binningen II A | 26 | 19 | 4 | 3 | 97:41 | 61 |
2
|
FC Birsfelden | 26 | 18 | 3 | 5 | 80:54 | 57 |
3
|
FC Therwil | 26 | 14 | 8 | 4 | 78:34 | 50 |
4
|
FC Nordstern Basel | 26 | 14 | 5 | 7 | 62:36 | 47 |
5
|
FC Schwarz-Weiss | 26 | 15 | 0 | 11 | 66:48 | 45 |
6
|
FC Rheinfelden 1909 | 26 | 13 | 5 | 8 | 71:54 | 44 |
7
|
FC Concordia Basel II | 26 | 13 | 5 | 8 | 65:58 | 44 |
8
|
FC Bubendorf II | 26 | 11 | 2 | 13 | 58:61 | 35 |
9
|
FC Liestal II | 26 | 8 | 5 | 13 | 61:77 | 29 |
10
|
FC Oberdorf | 26 | 7 | 6 | 13 | 45:71 | 27 |
11
|
SC Münchenstein | 26 | 6 | 8 | 12 | 57:74 | 26 |
12
|
FC Eiken | 26 | 6 | 5 | 15 | 58:89 | 23 |
13
|
FC Lausen 72 | 26 | 4 | 5 | 17 | 42:62 | 17 |
14
|
NK Posavina Basel | 26 | 2 | 3 | 21 | 47:128 | 9 |
3. Liga FVNWS, Group 2 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
VfR Kleinhuningen | 26 | 20 | 4 | 2 | 100:34 | 64 |
2
|
US Olympia 1963 | 26 | 18 | 2 | 6 | 58:44 | 56 |
3
|
SC Binningen II B | 26 | 16 | 5 | 5 | 70:36 | 53 |
4
|
FC Röschenz | 26 | 12 | 6 | 8 | 60:46 | 42 |
5
|
FC Zwingen | 26 | 11 | 8 | 7 | 71:64 | 41 |
6
|
FC Münchenstein | 26 | 12 | 4 | 10 | 59:44 | 40 |
7
|
FC Ettingen | 26 | 10 | 7 | 9 | 70:75 | 37 |
8
|
FC Allschwil II | 26 | 10 | 4 | 12 | 67:58 | 34 |
9
|
SV Muttenz III | 26 | 9 | 4 | 13 | 48:65 | 31 |
10
|
FC Black Stars II | 26 | 8 | 6 | 12 | 61:81 | 30 |
11
|
FC Laufen II | 26 | 8 | 3 | 15 | 38:68 | 27 |
12
|
NK Alkar Basel | 26 | 6 | 4 | 16 | 69:115 | 22 |
13
|
FC Gelterkinden II | 26 | 6 | 4 | 16 | 54:70 | 22 |
14
|
SV Sissach | 26 | 3 | 5 | 18 | 48:73 | 14 |
3. Liga FVNWS, Group 1 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SC Binningen II A | ||||||
|
FC Therwil | ||||||
|
FC Birsfelden | ||||||
|
FC Rheinfelden 1909 | ||||||
|
FC Nordstern Basel | ||||||
|
FC Schwarz-Weiss | ||||||
|
FC Concordia Basel II | ||||||
|
FC Bubendorf II | ||||||
|
FC Oberdorf | ||||||
|
FC Eiken | ||||||
|
FC Liestal II | ||||||
|
NK Posavina Basel | ||||||
|
FC Lausen 72 | ||||||
|
SC Münchenstein |
3. Liga FVNWS, Group 2 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
NK Alkar Basel | ||||||
|
FC Black Stars II | ||||||
|
FC Gelterkinden II | ||||||
|
FC Münchenstein | ||||||
|
US Olympia 1963 | ||||||
|
SV Muttenz III | ||||||
|
FC Ettingen | ||||||
|
SC Binningen II B | ||||||
|
SV Sissach | ||||||
|
FC Röschenz | ||||||
|
FC Laufen II | ||||||
|
VfR Kleinhuningen | ||||||
|
FC Zwingen | ||||||
|
FC Allschwil II |
3. Liga FVNWS, Group 1 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SC Binningen II A | ||||||
|
FC Birsfelden | ||||||
|
FC Concordia Basel II | ||||||
|
FC Nordstern Basel | ||||||
|
FC Therwil | ||||||
|
FC Bubendorf II | ||||||
|
FC Liestal II | ||||||
|
SC Münchenstein | ||||||
|
FC Schwarz-Weiss | ||||||
|
FC Rheinfelden 1909 | ||||||
|
FC Oberdorf | ||||||
|
FC Lausen 72 | ||||||
|
FC Eiken | ||||||
|
NK Posavina Basel |
3. Liga FVNWS, Group 2 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
NK Alkar Basel | ||||||
|
FC Black Stars II | ||||||
|
FC Gelterkinden II | ||||||
|
FC Münchenstein | ||||||
|
US Olympia 1963 | ||||||
|
SV Muttenz III | ||||||
|
FC Ettingen | ||||||
|
SC Binningen II B | ||||||
|
SV Sissach | ||||||
|
FC Röschenz | ||||||
|
FC Laufen II | ||||||
|
VfR Kleinhuningen | ||||||
|
FC Zwingen | ||||||
|
FC Allschwil II |